reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

To pójdę powtórzę tylko czy iść do tego samego laboratorium czy gdzie indziej?Poradźcie proszę.:confused:
Oczywiście się nie nastawiam po prostu na 100% chcę wykluczyć ciąże.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kingus laboratorium to tez ludzie a błedy zdarzają sie wszystkim,moze poczekaj 2-3 dni i zrób betkę gdzie indziej, no i zobaczysz czy @@ wróci...a gin nie chciala zbadac czy macica powiekszona lub zrobic usg? postaraj sie nie denerwowac,bo to tylko szkodzi,przeszłam podobną sytuacje jak ty,tylko ze ty masz jeszcze szanse....mocno trzymam kciuki
 
Ja bym powtórzyła bete ale gdzie indziej, na wszelki wypadek. A labolatorium może się mylic, mi kiedys przysłało wyniki TSh bardzo oryginalnie dziwne, ale pielęgniarce tez sie nie spodobały, za wysokie były, wiec zadzwoniła do nich. Poszukali i okazało się, ze coś sie pochrzaniło, na szczęscie mieli dodatkowo gdzies zapisane i wysłali mi poprawne wyniki faksem prosto do przychodni.
Dlatego ja bym powtórzyła. I zobacz, może gdzies mozesz zrobi badanie z wynikiem tego samego dnia, zebyś mogła choc trochę sie uspokoic.
 
pixella77- gratuluje, choc tez mialam takie przezycie ze zrobilam test i 2 wyszla blado ale nie bylam w ciazy,. hmm ale u ciebie napewno fasoleczka. trzymam kciuki i ogromniaste gratulacje kochana...
kingus- bardzo mi przykro, wiem jakie to rozczarowanie...
marzenixx- dzieki kochanie moje ty, nie moge sie doczekac zdjec sukni i obraczek i zaprozen , szybciutko wklejaj...
dzis jst lepiej tzn jesli chodzi o zeba- ropa znikla i znow jest dobrze,, dzwonilam do mojej dentystki i mi powiedziala ze do miesiaca tens tan z zebem powinien sie unormowac, zobaczymy czy moj organizm sobie poradzi z ta ropa i czy ja zwalczy plus tam dala jakies leki..wiec oby sie udalo...i napewno sie uda.. ja wierze w cuda:happy:

a plamienia ciag dlaszy to 2 dzien plamienia.. a 6 dzien miesiaczki tak jakby... hmm boli mnie lekko dol brzucha.. wogole glowa caly czas boli,, czuje sie fatalnie... nie wiem co to plamienie znaczy??przypomne moze ze okres trwal mi 2 ddni od 20-21, 22 i 23 cisza kompletna nawet jednej kropleki ani krwi ani doslownie niczego,, a 24 jedna plama a dzis 25 jedna maluska plameczka wielkosci a raczej szerokosci orzecha wloskiego.. i co?? hmm jutro robie test, zobaczymy, ale wogole czy to mozliwe zebym byla w ciazy??? wydaje mi sie to malo prawdopodobne...:baffled:
 
...... pojawiła się druga kreseczka, słabiutka ale jest :-). Skoro test wykrył w 30 dc ciażę to jutro idę na betę bo lepiej odczekac te 14 dni od owu.

gratulację za ta słabiutka kreseczkę :tak: i trzymam kciuki za wysoki wynik betki :tak::-D;-)

Hej kobietki:)...troche mi zeszlo ale warto bylo...moj gin stwierdzil ze owulka byla i ze macica jest rozpulchniona a piersi faktycznie powiekszone..kazal mi 1 lipca zrobic bete i przyjsc na usg bo na jego oko to moze byc poczatek fasolki:))..byloby super gdyby sie udalo..a wyniki badan idealne:)wiec teraz czekac na efekty staranek ..boje sie ze znow przyjdzie ta wredna @ i sie zalamie:(((ale poki nie ma to jest nadzieja:))

jest nadzieja :tak::-D i trzeba myslec pozytywnie i a nóż wredna @ nie przyjdzie przez kolejne 9 miesiecy i tego sie trzymaj :tak::-D

a ja chyba miałam wczoraj bóle owulacyjne, bo ból był niemiłosierny :szok: już dawno nie miałam takich bóli, to pewnie przez tą całą sytuacje ze starankami, przynajmniej wiadomo kiedy była owulka:tak::-D

miłego popołudnia :rofl2:
 
tikanis zrób tescik przynajmniej będzie cos wiadomo :-) i nie denerwuj sie na zapas !! bo fasolka tez sie zdenerwuje:-D

jestem juz wdomku ;-) wklejam wam siebie jak kierzyłam suknię i sróbuje ja w oryginale z internetu wkleic i fotke jak wyglądają zaproszenia, ale obraczek niestety nie mam fotki a jak robie cyfrówką to takie masakra wychodzą że nic ni widać:baffled:
 

Załączniki

  • SP_A0110.jpg
    SP_A0110.jpg
    91,5 KB · Wyświetleń: 44
  • SP_A0101.jpg
    SP_A0101.jpg
    77,7 KB · Wyświetleń: 53
  • 1409.jpg
    1409.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 63
Kinguś mocno trzymam kciuki. Głowa do góry :-)

Marzenixx piekna sukienka i slicznie w niej wygladasz !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
marzenix- jestes po prostu piekna- jak ksiezniczka;-)
kingus-nie ma sie co ekscytowac...test robie tylko dla pewnosci a raczej dla tych 10% niepewnosci.. wiec nie ma ci wyczekiwac.. hehe:)
 
Do góry