reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Kingus- bardzo mi przykro......
Wcozraj sie dowiedizlam od gina ze podniesiano beta moze byc po pregnylu bo on czasem pozytywnie falszuje wyniki testu....
Ale najlepiej by bylo jakbys upewnila sie u swojego gina,,,,
Oczywiscie trzymam kciuki ze ten drugi wynik testu to pomylka w labolatorium.
 
Hej kobietki:)...troche mi zeszlo ale warto bylo...moj gin stwierdzil ze owulka byla i ze macica jest rozpulchniona a piersi faktycznie powiekszone..kazal mi 1 lipca zrobic bete i przyjsc na usg bo na jego oko to moze byc poczatek fasolki:))..byloby super gdyby sie udalo..a wyniki badan idealne:)wiec teraz czekac na efekty staranek ..boje sie ze znow przyjdzie ta wredna @ i sie zalamie:(((ale poki nie ma to jest nadzieja:))
trzymam kciuki zeby nie przyszła
rudka- mam nadzieję, że szcześliwym, robie betę jutro a wyniki będą w piatek. beta jest na 100% pewna a test domowy.... puki nie zobaczę nie skaczę jeszcze z radości
a co do cyklu staranek to .... mam nadzieję, że pierwszy i ostatni :tak:
rzeczywiscie to byłby szczyt szczescia:) ale dlaczego "ostatni"? nie chciałabys wiecej małych pixelków???:)
właśnie dzwoniłam zapytać się o koszt bety w luxmed wawa i nie zgadniecie ile?
....63zł
niezłe zdzierstwo, ale cóż warto....
zrob w zwykłym laboratorium przy przychodni na pewno bedzie taniej
Niestety beta spadła na 11 :-(
Odezwę się później
mam nadzieje ze jeszcze przyniesiesz nam dobre wieści, trzymam kciuki i przytulam moooocno!!!
 
No niestety nie tym razem. Na razie się trzymam ale jak mąż wyjdzie to pewnie sobie popłacze. Na szczęście nie nastawiałam się, że beta urośnie.
Wiecie mam kontakt sms'owy z moja gin i napisałam jej, że beta spadła a ona odpisała:
'Jeśli uznamy, że błąd laboratorium to powtórzyć bhcg'
Tylko się zastanawiam czy iść do tego samego laboratorium co robiłam 2 poprzednie badania czy iść do innego? Jak myślicie?
Czy laboratorium może się mylić?
Pójdę chyba powtórzę bete ale już dla swojego spokoju żeby móc spokojnie zacząć brać clo.

Proszę o to link http://www.septimamed.prv.pl/

 
Ostatnia edycja:
rudka- mówiąc o ostatnim mam na mysli ostatni w tych próbach, żeby beta wyszła ok. i test sie potwierdził na 100%... a pixelka mam juz jednego, mam nadzieje drugiego w brzuszku a planujemy jak dobrze pójdzie 3 :-)

kinguś-bardzo mi przykro :-( z powodu twoich wyników, ale jak sobie popłaczesz bidulo daj mi namiar na to miejsce może podjadę następnym razem bo tez nie tak daleko bemowo od mojej chałupki a bete bym chciała zrobić za jakiś czas ponownie by sprawdzic przyrost....
luxmed mam akurat 5 pięter nizej i moge zrobić w trakcie przerwy na lunch

psychicznie się czuje dobrze, ale fizycznie bardzo mnie dół brzucha boli, mozna powiedzieć nawala na maxa... jestem rozpalona, boli mnie głowa...ale najgorszy jest brzuch...
 
Ja dziś zawalona robotą w pracy:-( jak wróce do domku to wkleje zdjęcia sukni i obrączek :-)

Kinguś kochana nie smutaj się, anuż się okaże że to błąd , jak chcesz to zrób jeszcze bete gdzie indziej :tak:głowa do góry, ale jak masz ochote to płacz ile wlezie, zawsze to ulga i wyżywać się potem nie chce na innych (patrz-mąż :-D)
 
reklama
Czy laboratorium może się mylić? kinguś może się mylić. Błąd zapisu, przecinek nie w tym miejscu itp. A poza tym to Cyprysiowa właśnie miała taką sytuację, że dostała wynik z bardzo niską betą, mimo iż dzień wcześniej był wysoki, a gdy powtórzyła badanie w innym laboratorium dostała już prawidłowy wynik. Głowa do góry :-)
 
Do góry