reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie dziewczyny

Rudka bardzo ci dziękuję za wyjaśnienie clo:-D:-D:-D:-D:-D na szczęście tego nie biorę:-):-):-):-)
Witam wszystkie nowe staracznki jak fajnie że nas tyle przybywa:-):-):-):-):-):-)
Nenius cieszę że rozpoczęłaś staranka szybkiego zafasolkowania:-):-):-):-):-)

Napisał tikanis
czesc dziewczynki nie mam juz zadnych zludzen..... dostalam @.. i do bani mam humor..:// bardzo mi przykro:-:)-:)-:)-( ale zobaczysz następny cylkl musi być owocny.

A ja w piątek przed weselem zrobiłam test i lipa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jedna gruba krecha:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

już nie mam nadzieji na ten miesiąc ale wkońcu lipiec to też piękny miesiąc:-):-):-), staram tak sobie wmawiać i nie załamywać się jak przyjdzie @ a czuje że może się pojawić wieczorkiem to będzie mój już 14 miesiąc staranek:-:)-:)-:)-:)-(.
Czym dłużej się staram tym bardziej dochodze do wniosku że tylko całkowite wyluzowanie i spontan może mi pomóc w fasolce. Ten miesiąc zamieżam mieć też intensywny i iść na całość. W ostatni weekend wyjeżdzamy na poligon na zlot pojazdów terenowych i militarnych. Początek lipca nad Dunajcem więc musi się udać spontanicznie i bez stresu tego życzę wszystkim jeszcze nie zafasolkowanym:-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam dziewczynki !!!!

Dziękuję za trzymanie kciuków ... zdałam hihi :-D:-D jeszcze tylko jeden i koniec :tak: i wakacjeeee :-):-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-Dstaranka ogłaszam za rozpoczęte:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Neniuś super :tak: gratuluję.... no to czekamy na szybkie zafasolkowanie :tak::tak:

Witam sie i ja gorąco dołaczam do starajacych z nadzieja ze sie uda Trzymam kciuki za wszystkie z was oby fasolka pojawila sie w naszych brzuszkach :)

Agatko witam serdecznie :happy::happy: uda się uda :tak::tak: z nami napewno hihi

czesc dziewczynki nie mam juz zadnych zludzen..... dostalam @.. i do bani mam humor..://

Tikanis nie ma smutania :tak::tak: jesteśmy z Tobą ;-) @ przyszła i pójdzie a wtedy będziesz się starać dalej i już niedługo będzie dzidziuś :tak::tak:

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :happy: takiej hmmmm owocnej :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje ze miłe przywitanie wiecie mnie az tak nie pili ze starankiem podchodze na luzie bedzie to super nie to do skutku ale ja jestem juz trzykrotna mamą wiec mam calkiem luźną sytuacje bedziemy sie dopingowac w stadzie napewno raźniej :)
 
Przyznam, że więcej nie szukałam, tylko zaufałam właśnie tym. Napisałam do sióstr e mail i przysłały mi biała tasiemkę, na której wydruko0wane są 2 wersy modlitwy po łac. i kilka modlitw do św. Dominika. Modlę się codziennie...ale tak się boję.... idę do lekarza w czwartek. To będzie moja 1sza wizyta po operacji, i wykryciu endo:( Straszliwie się boję, choć próbuję głowę trzymać w górze:-(
 
To chyba na tyle...., mam od kilku dni ten pas, napisałam e mail do tych sióstr i poprosiłam o niego. I mam!
Ciąża - Pasek św. Dominika
http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

witacie dizwczyny...
Reniak: Bardzo zainteresowal mnie ten pas, chcialam sie zapytac co napisalas w liscie do tych siostr, co ci odpisaly i ile czkalas na paczke ??? sorrki ze tak duzo pytan do, ale jestem ciekawa bo sama bym chicla o niego poprosic :zawstydzona/y::tak:

A tak pozatym to mam dzisiaj 10 dc we wtorek 12dc ide skontrolowac jajniczki czy pojawil sie jakis pecherzyk, od czasu do czasu o sobie przypomna ale tak delikatnie, juz drugi cylk nie mam zadnych strasznych boli jajnikow po Clo jak wiekszosc dziewczyn :baffled: wogole stwierdzilam ze to ostatni cykl staran z Clo (bynajmniej narazie) jezeli teraz sie nie uda robie sobie przerwe psychiczna w starankach ( jak dluga, nie wiem to sie dopiero okaze) fizycznej przerwy oczywiscie nie robie :tak::-D
Pozdrawiam :-)
 
Przyznam, że więcej nie szukałam, tylko zaufałam właśnie tym. Napisałam do sióstr e mail i przysłały mi biała tasiemkę, na której wydruko0wane są 2 wersy modlitwy po łac. i kilka modlitw do św. Dominika. Modlę się codziennie...ale tak się boję.... idę do lekarza w czwartek. To będzie moja 1sza wizyta po operacji, i wykryciu endo:( Straszliwie się boję, choć próbuję głowę trzymać w górze:-(


reniak musisz trzymac głowe w górze pamietaj ze psychika Twoja i nastawienie robi bardzo dużo to połowa sukcesu trzymam kciuki zeby obawy twoje okazaly sie tylko straszne w psychice a lekarz mial dla ciebie same dobre wiadomości :)
 
Cześć dziewczyny :-). Dawno nie pisałam, ale jak wchodze na bb to najczęściej tylko czytam, nie piszę, bo brakowało czasu. Na szczęście już wakacje, więc chociaż wieczorkiem, ale się wejdzie.
Widzę, że przybywa nowych staraczek. Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że wkrótce dołączycie do zafasolkowanych :tak::-);-).
U mnie w porządku, dzidzia chyba rośnie (zobaczymy na kolejnym USG, 8 lipca), czuję się dobrze.
Bardzo Wam wszystkim kibicuję i mam nadzieję, że się uda :-D:-):tak:.

Nenius, widzę, że już staranka rozpoczęte. Oby szybko poszło, tym bardziej, że jestem przy mnie na liście :-p:laugh2: No a jeśli chodzi o Twoje wyniki, to mam niemal identyczne. W moczu mam leukocyty, ale lekarz powiedział, że to normalne w ciąży, ale chyba i tak tam mogą być, ja tez mam cytologię II stopień, nadżerka też jest, ale mój gin nie chce nic z tym robić, mówi, że nie trzeba i jak widzisz, nie przeszkodziło to maluszkowi w pojawieniu się. Głowa do góry, niedługo i Ty i inne staraczki będziecie się cieszyć ciążą. A tu fluidki dla wszystkich :laugh2::-D:tak::-);-):
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
dzięki:-), czasem okropnie świruję, a na dodatek ciągle mam jakieś dziwne sny, śni mi się woda, albo jakieś duchy, burze....że rano budzę się zmęczona, niewyspana i poddenerwowana! I Teściowa okropnie drażni....:angry:. Oj, żeby się nam szybko udało!!!!:tak:
 
reklama
Renia wierze ze wszystko drazni bedzie dobrze zobaczysz mysl pozytywnie a sny tlumaczy sie na opak wiec nie masz sie czym martwic :)
 
Do góry