reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie
Dziś już zaczynam się bardziej denerwować obroną :growl:
Jutro wynik bety, więc czekam z niecierpliwością co będzie. Jutro napiszę jak mi poszło na obronie i podam wynik testu. Buziaki dla wszystkich.

Rudka masz rację, dziękuje :-)
 
Ostatnia edycja:
kingus pomysl sobie ze jutro o tej porze juz bedzie po wszystkim:)mi takie myslenie zawsze pomagało:) bedzie dobrze!!
 
Witam wszystkie nowe staraczki i zycze krotkiej, ale przyjenej drogi do zafasolkowania :)
Kinguś mam nadzieję, ze na tescie pojawia sie dwie piekne kreseczki, a na obrone przesyłam kopniaka na szczescie, wroc do nas z 5-teczka :)
Nenius ciesze sie, ze u lekarzy wszystko ok (natyle ok, zebys zaczela staranka), faktycznie lekarka sprawia wrazenie swietnej ginki, ale domyslam sie, ze duza w tym Twoja zasluga i poprostu zadawalas dobre pytania :-)
 
agunia767, maliwna- dzieki wam kochane- naparwde jest to dla mnie spore pocieszenie kiedy pisze tutaj o swoich smutkach jak zreszta co miesiac.. a tyle odzewow ze az milo robi sie na serduchu..:-D

a ja juz sama nie wiem - okres mi sie dzis skonczyl.. trwal 2 dni dosc obficie, tempka 37,, i co ja mam sobie myslec?? dobra tempka to tam jeszcze a czemu zas ten cholerny okres trwal 2 dni???
 
:-D dzięki Agata 077, staram się myślec pozytywnie! Chyba mi pomgają te modlitwy św. Dominika, które dostałam od sióstr. On jest patronem osób chorych, kobiet niepłodnych (mających problemy z zajściem w ciążę) i kobiet w ciąży. Może coś w tym jest:) Naskrobałam do sióstr e mail i poprosiłam o pas i modlitwę (w skrócie opisałam co mi dolega na sercu i jajnikach), i.....wysłałam e mail. Nie odpisały mi co prawda od razu, ale ponowiłam po kilku dniach swoją prośbę i...odpisały, że nie podałam swego adresu domowego i nie wiedzą, gdzie przesłać. Napisałam zatem już swój adres i w ciągu kilku dni przysżła koperta z białą zykła tasiemką i stempelkiem na niej, zawierającym wersy 2 modlitwy św. Dominika (po łac) i prośbę sióstr, że jeśli uda się zajść w ciąże, to napisać ponownie do sióstr i opisać co się stało. Nie chciały ani pieniędzy a ni opłat za przesyłkę, bo "za dziecko się nie da zapłacić". I mają rację! Dziecko rodzi sie z miłości i z wiary, których nam wszystkim życzę! Buziaki dla wspierających:tak: słabsze!!!
 
agunia767, maliwna-

a ja juz sama nie wiem - okres mi sie dzis skonczyl.. trwal 2 dni dosc obficie, tempka 37,, i co ja mam sobie myslec?? dobra tempka to tam jeszcze a czemu zas ten cholerny okres trwal 2 dni???

Tikanis ja tez mialam temp.37.1 przez dwa tygodnie po przytulankach i chyba wlasnie ta temp. mnie zwiodła i myslalam ze sie udalo pamietaj ze czasami niby okres moze wystapic nawet do 3 miesiaca ciazy tak mialam przy pierwszej ciazy wiec zycze ci cierpliwosci i dwoch kreseczek .....
 
reklama
Do góry