reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
kingus baaardzo ciekawy temat i do jakich wnioskow doszłas?:nerd:

Ciekawe wyszło mi to że większość rodziców, których dzieci powtarzają klasę ma wykształcenie wyższe( być może rodzice są zaganiani i stąd się to bierze- brak kontroli nad dzieckiem itp.)

Chciałam jeszcze zameldować, że byłam na bhcg i wynik w poniedziałek aż mnie skręca z ciekawości:huh:. Do obrony sie trochę uczyłam ale coraz bardziej mnie ściska w dołku dlatego żeby o tym nie myśleć jedziemy do znajomych na kolacje(mają oni przecudowną prawie 2 letnią córeczkę). W domu mam testy tylko owulacyjne i korci mnie żeby zrobić wiem, że to głupie, że test owulacyjny to nie test ciążowy... muszę być silna wytrzymam:zawstydzona/y:

Myszelina ja nie wiem czy to to ale moja znajoma miała jakieś badanie, że musieli pościć parę dni a później po stosunku pójść do lekarza i pobrać z szyjki wymaz żeby zobaczyć ile plemniczków dotarło. Może uda Wam się bez dodatkowych badań.

Wyczytałam, że testy owul mogą pokazać ciąże ale, że są raczej mało wiarygodne więc chyba nie będę się dodatkowo stresować i zostaje mi czekanie na poniedziałek- i jak się tu skupić na obronie :-(
 
Ostatnia edycja:
tikanis- mi tez bardzo przykro, że @ przyszła.
Ja tez mam doła i aż mnie z poddenerwowania mdli...cóż co ma być, to będzie, wprawdzie @ nie dostałam ale sie nie nastawiam....następny cykl jest NASZ, ja muszę aż do 26 czekać więc to jeszcze kilka dni....a czekanie to nie moja specjalność
kinguś bądź silna, testy owu niczego nie dowodzą w mojej ocenie.... w poniedziałek o której będziesz miała wyniki bety? no i ten dzień ojca.... trzymam kciukasy za wynik i daj szybko znać jak wyszło
 
pixella mam nadzieje ze @@@ nie przyjdzie

kingus w życiu bym sie nie spodziewała takiej zależności....:szok:,wydawałoby sie ze ludzie wykształceni to wykształcenie doceniają...widac tak nie jest...
oby dzien ojca był dla Was szczesliwy:tak:
 
tikanis przykro mi że to jeszcze nie tym razem . Może przyczyna leży w tej infekcji pod zębem . Wydaje mi się że to nie sprzyjało fasolce . Teraz jak wyleczysz to na pewno się uda :tak::tak::tak: Daj na delikatny luz i nie poddaj się . W końcu to jedyna droga jaką możesz podążać ;-)
Rudka jak zdrówko ?:-D:-D:-D
 
dzieki wielkie narazie czekam az mi sie okres skonczy a juz prawie koniec zawsze mam minimum 6 7 dni i potem zrobie test dzieki za slowa otuchy :-))staram sie byc dobrej mysli nie bylam u lekarza poniewaz stwierdzilam ze nie ma sensu bo okres dostalam o czasie wiec co niby zlego mialo sie dziac sama juz nie wiem uffffff
 
tikanis nie ma co widocznie jeszcze nie czas, na pewno Twoj bobasek zwleka bo musi poczekac na swoja druga polowke, ktora pewnie tez sie jeszcze nie poczela ;-)dziewczyny maja racje, troszke wyluzuj.. ja wiem zem iteraz latwo mowic bo jednego bobaska juz mam... ale bardzo chce kolejne, jednak postanowilam sobie ze nie bede wyliczac ktory dzien plodny ktory nie, po prostu bedziemy z mezem sie kochac i jak przyjdzie czas na bobaska to on sam sie pojawi, a ja nie bede o tym myslec, jesli przyjdzie pora to bede szczesliwa ;-)
 
reklama
netgirl- dzieki za cieple slowa, postanowilam sie wogole tym nie przejmowac i juz...:) postanowilam ze mam teraz czas na wyleczenie zabka i zaczne brac wiesolek,, ale czy ktoras z was moje kochane moze mi powiedziec czy wiesiolek bierze sie jako tabletki czy to moze jakas herbatka?? o caly czas sie go boerze czy np przed owulka??? czy ma on niekorzystny wplyw na fasolke??
asus- dokladnie tak samo mysle sliczna..ze jeszcze musze zalatwic sprawe zabka a pozniej dzidzia sama sie pojawi.. choc troszke przykro ze jednak nie na moje urodiznki:-(
Reniak- no oczywiscie nawet sie zatsanaiwam czy by do tego zakonu nie zadzwonic i nie poprosic o taki pasek...a ty masz taki?? i podeslij wiecej takichs tronek jesli masz..:happy2:
maja33- dzieki kochaniutka jestes::happy:
pixella77- mi sie nie udalo w tym cyklu ale Tobie musi ise udac i juz naopewno sie to stalo.. trzymam kciuki a kiedy testujesz???;-)

dziewczynki powiedzcie mi czy cos jest nie tak: bo ok wczoraj dostalam@ i tempka od razu spadla do 36,8,, ale dzis rano mierzylam i znow 37,0 ?? czy to normlane??? chyba powinna spac tempka a tu wzrosla.. na wszelki wypadek kupilam test,, ale @ mam wiec na 99% ze nie jestem.. ehhh - mierzylam w tum samym miejscu , o tej samej porze, rano przed wstaniem z lozka.. wiec o co chodzi?? :confused::baffled::szok:
 
Do góry