reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Bardzo mi przykro betty, :-:)-:)-(

Ja dzisaj napislam maila do siostr i dostalam odpowiedz po ok 3 godzinkach oto co mi odpisaly:
Szczęść Boże! Wysyłamy paski i tekst modlitwy "O nadziejo przedziwna". Życzymy Bożego błogosławieństwa i szczególnej opieki św. Dominika - ss. dominikanki
oczywiscie zamowilam dwa paski jeden dla siebie i drugi dla przyjaciolki ktora tez ma ogromne problemy z poczeciem dziecka) teraz czekam na paczke z niecierpliwoscia :tak::happy2:
 
reklama
[/quote]
Lilu19 a opisywałaś Swoją historię i przyjaciółki?
Ja chyba też się zdecyduje[/quote]

Tak, opisalam swoja i perzyjacolki historie ale tak w skrocie co mi dolega i ile sie staram itp... i oczywiscie poprosilam o pasy i modlitwy do Sw. Dominika.....
noi dostalam odpowiedz, :tak::-)nawet nie bylo problemu z adresem na ktory maja mi siostry przeslac paczke, bo aktualnie mieszkam za granica :tak:
Tobie rowniez polecam...
 
lilu19- a powiedz mi kochana jaki tam jest mail do tych siostr o pasek??? prosze cie napisz mi go:)
betty1005 - kochana tak mi przykro, nie wiem nawet co powiedziec w takim momencie..:/

u mnie juz kompletnie nie wiem co sie dzieje.. okres sie skonczyl juz na dobre,, 2 dni bylo obficie,, a wczoraj restzki drobne ale niewiele.. a dzis juz czysto..:/ czyli mozna powiedziec trwal 2,5 dnia.. tempka 36,8... wiec tempka ok, a ten cholernu okres czemu trwal tylko 2,5 dnia?? moze ktoras tak miala?? mam nadzieje ze nic sie nie pochrzanilo.. :baffled:
 
betty1005 wiem co czujesz . Ja w lipcu rok temu poroniłam w 10 tygodniu ciąży . Znam to cierpienie . Nie poddaj się . Znajdź dobrego ginekologa , znajdź przyczynę poronienia , zrób komplet badań i odczekaj jakiś czas ( mnie gin kazał 6 miesięcy ) . Wycisz się - A wtedy zacznij walczyć żeby Twój aniołek do Ciebie wrócił . Mnie się udało - Tobie też się uda .
Tikanis zamiast się zadręczać - zrób test albo to badanie w laboratorium !!! W końcu będziesz wiedzieć na czym stoisz !!! A jakbyś tak była w ciąży ? Wyjaśnij to !!! I powiedz mi w końcu gdzie mierzysz tą temperaturę :tak:
Rudka dziękuję :-) u mnie na razie też ok. 1 lipca mam wizytę - ale mój gin jest przeciwnikiem częstych usg we wczesnej ciąży i pewnie jeszcze mi nie zrobi , mimo że chodzę do niego prywatnie i wizyta z usg jest droższa - to on i tak nie chce :crazy: na kasie mu widać nie zależy - orginał jakiś z niego :crazy: Chciałabym już być na tym etapie co ty :tak: a tak nie mając żadnych objawów nawet nie czuję że jestem w ciąży . A Ty kiedy masz wizytę , bo mówiłaś że cesarka może być wcześniej ?
 
tikanis-please, nie zadreczaj się, zrób testy jutro rano, albo idź do labo...jesli masz podejrzenia. nie zadreczaj się tak. ja mam tempkę 37 juz 5 dni i nie pokładam w tym żadnych nadzieji, zobaczymy jaki mi wyjdzie wykres w tym miesiacu... rysuje pierwszy raz :-)
jeśli chodzi o przykłady to koleżanka z innego forum miała 37,2 i dostała małpy, ot co psychika i stras robi z naszym organizmem....
u mnie prucz bólu jajników i podbrzysza typowo na @ nic sie nie dzieje, postanowilam czekac cierpliwie bo czuję, że lada chwila do mnie zawita... taki to los...:-(
kingus chyba ma dzis wyniki bety, ciekawe co jej wyjdzie oby mała fasolka
 
Betty1005 wspolczuje:-(
Rudka nie dziekuje bo nigdy nie wiadomo,ale jestem dobrej mysli:tak:

Pozdrawiam i zycze wszystkim milego dnia:-)
 
Betty kochana ja rowniez wiem co czujesz poronilam w 11 tyg w listopadzie ale jakos podnioslam sie, odczekalam pol roku i w maju za pierwszym razem nam sie udalo. Mi lekarz powiedzial ze dzidzius mogl miec powazna wade i ze matka natura zrobila selekcje juz w brzuszku i ze moze tak lepiej niz pozniej cale zycie patrzec jak twoje dziecko cierpi. Wiem ze moze to okrutne co teraz pisze ale mi pomoglo. Trzymaj sie i nie poddawaj!!!!!!!!

Asus idziemy leb w leb :tak:ja rowniez nie mam wiekszych objawow oprocz bolu jajnikow :confused: i jeszcze nie mialam usg bedzie 3 lipca i troche zaczynam swirowac czy wszystko jest ok? Pozdrawiam i trzymam za nas obie kciuki :blink:
 
reklama
hej hej dziewczynki:-D
rzadko ostatnio jestem a tu tyle sie dzieje i tyle tematów!!

betty1005 ściskam mocno, przykro mi kochana , nawet nie wiem co napisac....:-(
tikanis słońce ja też miałam dziwny @ w tym miesiącu, najdziwniejszy w życiu i nie wiem co to było:no: ale chyba w ciąży nie jestem:confused:
kinguś czekamy na wyniki z bety i z obrony!!:tak:nie mam czasu odpisywac dziewczynki bo w pracy siedze ale ściskam was mocno i buziole przesyłam:
asus, pixella, shyla, magdus1983, alicja, lilu19, kluliczek, agata077, reniak, rudka
Miłego dnia!!

a wogóle wczoraj jajniki mi świrowały i tak bolały że szok! to chyba było za kare za ten nie bolący okres w tym miesiącu ! heh :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry