reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No i wrocilam juz od poloznej i tak jak myslalam nic sie nie dowiedzialam oprocz tego ze zrobila mi test i wyszly || kreseczki, powiedziala ze zacząl sie 6 tydzien, rozwiazanie 10 lutego i mam nie jesc surowego miesa, jajek na miekko, nie pic kawy, mocnej herbaty, koli ogolnie nie pic nic co zawiera kofeine, orzechow i unikac witaminy A (ale o co z ta witamina chodzi to nie wiem:confused:) acha pytalam sie o witaminy w tabletkach to przez pierwsze 3 miesiace nie brac, pozniej juz mozna:baffled: Ale mi sie spac chce, rano sie budze bardziej zmeczona niz jestem wieczorem i do tego to pragnienie tylko bym pila i pila. :tak:
 
reklama
nalemi- z moja siostra podobna historia, operacje, zrosty itd... dzięki invitro ma synka 4 lata, reszta z 9 zapłodnionych jajeczek umarło niestety w statnich 3 próbach, na sierpień jest zapisana na kolejne starania i pobrania jajeczek do zapłodnienia, musi jej sie w końcu udać!!!!...jak i nam wszystkim....

Pixella77 - to jest bardzo pocieszajace - dzieki:-) Mi jest jej strasznie zal i sie przejmuje, ale mam nadzieje, ze bedzie OK

eve i malwina zycze połamania dlugopisow,na pewno pozdajecie:) jakie to straszne ze w czasie studiow czerwiec staje sie najgorszym miesiacem w roku:) ale jeszcze trooche i sie to odwroci:tak:

Przyłączam się do życzeń i jeszcze dla Kingusi:-):-):-):-):-)

Tak sobie pomyślałam dziewczyny czy macie już imiona dla swoich fasolek? ja wiem że to później z reguły ulega zmienie, ale macie jakieś typy? jakieś ulubione imionka?

KoNkRetna - niektore dziewczyny, ktore sa w zaawansowanej ciazy nie maja jeszcze imion, bo mowia, ze nie chca zapeszac... Hi hi - ale ja juz od dawna mam wymyslone imionka - dla chłopca Piotruśa dla dziewczynki Stefania.:-)

Hi hi - ja wreszcie skonczylam w pracy nadrabiac zaleglosci z ubieglego roku, jeszcze po mojej poprzedniczce i stwierdzilam, ze reszte dzisiejszego dnia w pracy posiedze w internecie - moze znajde cos ciekawego...
 
Magdus 1983 - no tak juz jest tam daleko. Mam kolezanke, ktora mieszka w Szkocji - nie robili jej USG az do 3 miesiaca ciazy, a aby dowiedziec sie plci musialam przyleciec do Polski... Wprowadza mi to lekki zamet w glowie....
 
jarzębnika- mam nadzieje ze na leczeniu kanalowym sie skonczy...
konkretna- my z mezem mamy juz wybrane dla chlopczyka na 100% kubus, a dla dziewczynki sara :)

a ja dzis dalej mam bole podbrzusza juz 5 dzien,, piersi narazie nie bola.. lekko kreci mi sie w glowie.. ostatnio zrobilam sie senna, w ustach czuje jakbym miala papier sceirny.. nic nie chce urajac sobie tylko mowie faktycznie co jest... ehh oby to byla fasoleczka:)
 
Moje imionka to :
dla chłopca- Kajetan, Ksawery
dla dziewczynki- Konstancja, Oliwia

Tikanis mnie dziś brzucho jakoś nie boli, tylko piersi trochę pobolewają ale już tak raz miałam więc się nie nastawiam. Trzymam kciuki żeby u Ciebie była fasoleczka.

Magdus 1983 to może trochę fluidków nam prześlesz :-)
 
A ja dzis jakos mam zły nastrój, brzuch od południa mam twardy jak bania, ciagle mi sie cos przelewa i boli stąd i siku robie co chwila. Chodze jak pokurczona ale to u mnie normalny objaw przed @.... może w tym miesiącu przyjdzie ciut wczesniej a wtedy będziemy mieli szansę wczesniej postarac sie o fasolkę :-)....testy owu juz czekają....
dziewczyny (te które staraja sie o dzidziusia nr 2) czy po porodzie macie mniejsze czy wieksze bóle miesiączkowe? jak wcześniej nie miałam żadnych to obecnie 2 pierwsze dni @ ledwo żyję, i od rana na przeciwbólowych jadę...

jesli chodzi o imię to dla dziewczynki Łucja na bank a dla chłopca.... jeszcze nie wybralismy. Ja bym chciała córeczkę bo sama mam siostre i wiem, ze 2 babiszonkom raźniej ale mąż oczywiscie synka...
 
hej dziewczyny:-) tak was sobie nieśmiało podczytuję od jakiegoś czasu i postanowiłam się do was przyłączyć, mam nadzieję że mogę? właśnie zaczeliśmy z mężem starania o drugiego szkraba ale mam stracha , bo w przypadku naszego synka starania trwały prawie 3 lata:-(, ten cykl jest teraz naszym 3 cyklem starań i oczywiście mam nadzieję , że osttatnim,
 
Tikanis- dzis czytałam, że jakis tydzień po zapłodnieniu dochodzi do zagnieżdżenie jajeczka i moga sie pojawic objawy np. bóle brzucha. W moim przypadku akurat napewno to nie te bóle

czytałam posty z forum "chłopiec czy dziewczynka" i jedna z kolezanek zrobiła wczesna betacg wyszł jej 5,4 czyli 3 tydz. ciaży, strasznie sie cieszyla.... a potem dostała @ w terminie i dół... lekarz jej powiedział, że w ciaży była ale ciaża obumarła... koszmarek....ja tak nie chcę :-( poczekam cierpliwe te 6 dni, choć mnie korci...
 
Witam dziewczynki ja wlasnie wrocilam od kumpeli ona jest w 13tygodniu ciazy i przesylam fluidki dla Was i jak to ona mi podpowiedziala NIECH MOC BOCIANÓW BEDZIE Z NAMI :) U mnie 5d@ po ndz ide do gina na badania, bo to juz 5 bezowocny cykl :( Pozdrowionla dla wszystkich ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
PS znowu mi edycja graficzna nie dziala no i buzki...:(
 
reklama
Piękne imiona dziewczyny :tak: widzę że już większość ma coś dla siebie wybrane :-) Ja też mam i tu właśnie widzę pojawiła się imienniczka :tak:, bo dla córeczki na 99,9% - Fiona a dla chłopca to są różnie propozycje między innymi: Wadim,Joachim. Dość niespotykane ale ja też nosze "dziwne" imię więc jakoś jestem "spaczona" i chcę żeby dziecko nazywało się jakoś " inaczej" :tak:

pixella77- Kochana pewnie że nie rób wcześniej, a może nie wyjdzie i tylko byś sie zastanawiała? Poczekasz 6 dni, dasz radę :tak: bądź twarda :tak:
 
Do góry