reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

rudka- nie no ja dentystke mam fajną tylko zęby do du... ;-) chodzę robić na NFZ ale za białą plombę i tak trzeba zapłacić, niby nie tak dużo bo 40 zł, ale zawsze coś.

rudka- dziękuję Ci kochana za słowa otuchy, odnośnie mojej choroby to nie jest z nią kolorowo, ale zawsze mówię że inni mają gorzej. A ja poprostu dostałam cudowną nagrodę w postaci tak wspaniałego Męża :tak:ktoś tam u góry sobie pomyślał, że jak już jest chora to niech chociaż męża ma dobrego :tak: a odnośnie ciąży to właśnie ja nie martwię się o siebie tylko o dzidziusia... ale tak jak mówimy trzeba być dobrej myśli :tak:

magdalenka38- eh widzisz obie mamy chorobę podobnego typu- w pełni nieprzewidywalna. Musimy być silne, bo DAMY RADĘ! :-)

KINGUŚ- ja także życzę wszystkiego NAJ :-) a przede wszystkim pięknych || i dużo dużo zdrówka. Buziaki dla Ciebie i kwiatek @--->-------
a co do tego kwasu to naprawdę się opłaca, szczególnie jeżeli ma się go łykać dość długo, a łyka się całą ciążę?
 
reklama
Witajcie Kochane!
Ale mnie długo nie było:zawstydzona/y:
Witam bardz, bardzo gorąco nowe staraczki :tak:
Wszystkim zafasolkowanym gratuluję, a za wszystkie starające się 3mam mocno kciuki i życzę powodzenia:tak:

U nas wszystko ok, maleństwo rośnie i szaleje - kopniaczki ma coraz silniejsze:tak::-D16 lipca jedziemy na USG genetyczne i mam nadzieję, że poznamy płeć maleństwa( nie ma to dla nas większego znaczenia, ale przyznam że jestem ciekawa:zawstydzona/y:).
życzę wam Dziewczynki miłego i słonecznego dnia:tak:

Witam!
Super że dzidzia daje o sobie znać w postaci kopniaków :tak: hyhy mało to kulturalne mamusie kopać ale w tym wieku i w tym miejscu to ciężko miłość okazać :-) co do poznawania płci to wcale Ci się nie dziwię :tak: ja też bym chciała wiedzieć, tak jak mówisz niby nie robi różnicy ale fajnie wiedzieć kogo się nosi w brzuszku.
 
Czesc!!!
wpadlam liste obecnosci podpisac ;-)
Za 3 godz ide do poloznej zobaczymy co mi bedzie robila? Jak wroce to napisze co i jak.
Rudka to mnie uspokoilas bo mi w poniedzialek wyszla blada kreska i juz zaczelam panikowac :baffled: Pozdrawiam !!!!
Kingus WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I ZDROWEGO DZIDZIUSIA!!
 
Witajcie dziewczynki

Bardzo Wam dziękuje za życzenia, dostałam tyle życzeń o II kreseczkach, że musi sie w końcu udać.
Rudka takich pokrzepiających historii Nam trzeba:-)

Dziewczyny potrzebuje Waszej rady
Mam problem ponieważ mam dostać okres 19.06 (31dc) ale mój lekarz kazał mi brać duphaston do 21.06(33dc) i wtedy zrobić bete. Ale nie wiem co mam zrobić gdy jednak dostane okres, czy iść na bete? Mam wątpliwości ponieważ od 5dc biorę clo( słyszałam, że działa poronnie) dlatego zastanawiam się czy nie trzeba na 100% wykluczyć ciąży przed przyjęciem clo. Pomocy

P.S Zmienił mi się czas testowania ponieważ dowiedziałam się, ze laboratorium jest czynne w sobotę.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki

Mam wątpliwości ponieważ od 5dc biorę clo( słyszałam, że działa poronnie) dlatego zastanawiam się czy nie trzeba na 100% wykluczyć ciąży przed przyjęciem clo. Pomocy

P.S Zmienił mi się czas testowania ponieważ dowiedziałam się, ze laboratorium jest czynne w sobotę.

Któraś dziewczyna doradzała wykluczenie ciąży, gdyż po duphastonie może wystąpić miesiączka z odstawienia.

Powodzenia:-) i życzę II kreseczek:-)
 
Cześć kobitki!!!:tak:
jejku ile ja ma zaleglosci!!!!:szok:
kinguś wsiego najlepszego i pieknych II:-D
witam nowe staraczki :laugh2: ja caly czas z nosem w ksiazkach, wczoraj mialam egz no i nie zaliczylam nastepe podejscie 24.06 no i jeden zalegly w poniedzialek, a do tego do pracy trzeba chodzic :-(
i malo czasu na nauke - w sobote kolejny panienski a za tydz slub brata ehhh.... ciezki ten czerwiec do tego stopnia ze zapomnialam prawie o mysleniu o fasolce - w sumie to dobrze bo i mezulek odopcznie od mojego namawiania ;-)
pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zycze owocnych staranek!!!!!!!:tak:
 
rudka- nie no ja dentystke mam fajną tylko zęby do du... ;-) chodzę robić na NFZ ale za białą plombę i tak trzeba zapłacić, niby nie tak dużo bo 40 zł, ale zawsze coś.

rudka- dziękuję Ci kochana za słowa otuchy, odnośnie mojej choroby to nie jest z nią kolorowo, ale zawsze mówię że inni mają gorzej. A ja poprostu dostałam cudowną nagrodę w postaci tak wspaniałego Męża :tak:ktoś tam u góry sobie pomyślał, że jak już jest chora to niech chociaż męża ma dobrego :tak: a odnośnie ciąży to właśnie ja nie martwię się o siebie tylko o dzidziusia... ale tak jak mówimy trzeba być dobrej myśli :tak:
kazdy ma jakies problemy zdrowotne,ja tez,nie raz mialam przez to doły,myśli ze nigdy nie wyjde zamąz itp a meza tez mam wspaniałego,wszystko zaakceptowal i bardzo wspiera,naprawde Góra nad nami czuwa:-)
Witajcie dziewczynki

Bardzo Wam dziękuje za życzenia, dostałam tyle życzeń o II kreseczkach, że musi sie w końcu udać.
Rudka takich pokrzepiających historii Nam trzeba:-)

Dziewczyny potrzebuje Waszej rady
Mam problem ponieważ mam dostać okres 19.06 (31dc) ale mój lekarz kazał mi brać duphaston do 21.06(33dc) i wtedy zrobić bete. Ale nie wiem co mam zrobić gdy jednak dostane okres, czy iść na bete? Mam wątpliwości ponieważ od 5dc biorę clo( słyszałam, że działa poronnie) dlatego zastanawiam się czy nie trzeba na 100% wykluczyć ciąży przed przyjęciem clo. Pomocy

P.S Zmienił mi się czas testowania ponieważ dowiedziałam się, ze laboratorium jest czynne w sobotę.
co do takich historii to polecam sie na przyszlosc:)
dobrze slyszalas o tym clo,bo to ja pisałam:tak:, sama jestem tego przykładem i ciesze sie ze to nie poszlo w eter...wg mojej wiedzy i doswiadczen z dupką (tak nazywam duphaston:-D) jak bedziesz regularnie ją brała do 33dc to nie dostaniesz wczesniej @@@ bo to spadek progesteronu powoduje @@ a jak bedziesz brala tabsy to progesteron bedzie caly czas na tym samym poziomie(w ten sposob niejedna babka przesuwa sobie @@ zeby np nie wypadła w czasie slubu itp....:tak:) a byc moze jak betka bedzie dodatnia to gin zaleci dalej brac dup...bez przerwy. ale to tylko moje spostrzezenia jak cos top dzwon do gina a nawet gdyby @@ przyszla to i tak przed wzieciem clo dla spokoju zrob betke--bo to bardzo tanio kosztuje wzgledem tego co mozna stracic....

a co do tego kwasu to naprawdę się opłaca, szczególnie jeżeli ma się go łykać dość długo, a łyka się całą ciążę?
tylko na poczatku ciazy, a potem jak juz przejdziesz na zestawy multiwitaminowe dla ciezarnych to tam juz jest kw foliowy w odpowiedniej ilosci i nie trzeba go dodatkowo brac
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie dziewczynki !!!!

wczoraj mialam egz no i nie zaliczylam nastepe podejscie 24.06 no i jeden zalegly w poniedzialek, a do tego do pracy trzeba chodzic :-(

Eve84 ja też wczoraj nie zaliczyłam :wściekła/y:a drugie i ost podejście 29 ( na dodatek niedziele sobie wymyśliła:baffled: ) oj też już mam dosyć tego czerwca. Mógłby się już skończyć :tak:

Kinguś wszystkiego naj naj naj i oczywiście upragnionych || kreseczek i ślicznej dzidzi :tak::tak:

A ja dzisiaj znowu exam :zawstydzona/y: oj trzymajcie kciuki :blink:
Pozdrawiam papa :-D:-D
 
reklama
rudka- cieszę się ze Góra Tobie też dała cudownego Meża :-) najważniejsze to mieć wsparcie w najbliższych. aha rozumiem z tym kwasem, już się nie moge doczekać kurcze aż ten mój Mężowinek przyjedzie no! a tu do soboty jeszcze tyle czasu... no nic trzeba czekać grzecznie.

Eve84- nie przejmuj sie 24 napewno zaliczysz. 3mamy kciukaski

malwina :):)- kciukaski za Ciebie, oj mógłby się już czerwiec skończyć, ale juz nie wiele zostało :tak:
 
Do góry