reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

mi czekolada zawsze poprawia humorek:)

humorek mnie też poprawia, tylko jestem strasznym łakomczuchem i kończę zazwyczaj n całej tabliczce:zawstydzona/y:, która na długo zostaje w biodrach niestety. Przez ostatni rok trochę przytyłam, nie chce się odchudzać żeby nic nie zagroziło cyklowi;-) Ostatnio postanowiłam się nie objadać i nawet się udaje.

Kupiłam bobo-test zrobię jutro i jak w dobrym czasie wyjdą 2 kreseczki to od razu idę do gina bo akurat w czwartek przyjmuje:-)

a

Zrobiłam test:-):-):-):-):-):-)

W piątej minucie pojawiła sie blada kreseczka. Wyrwałam mojego męża ze snu i pytam ile widzi kreseczek - mówi, ze niestety jedną bo ta druga jest taka bardzo niewyraźna -

Mam super nastawienie na dzisiejszy dzień w pracy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
magdalenka38- to napewno fasoleczka powodzonka:)

u mnie troszke lepiej, podbrzusze po 5 dniach pobolewania troszke sie uspokoilo i teraz od czasu do czasu lekko cos tam zaboli,, tempke mam 37,1, ale cycuhcy nie bola,, kiedy cos czuc w cycuchach jak sie jest w ciazy.. mam nadzieje ze ta malpiszona @ nie przylezie...a termin @ mam na 21 czyli na sobote i mam nadzieje ze nie przylezie choc cycuchy mnie nie bola..:////:baffled:
 
HEJ DZIEWCZYNY
Znajdzie sie jeszcze miejsce dla jednej staraczki wypatrujacej 2 kreseczek??
Jeszcze 12 dni do testowania...moze bedzie prezent dla meza bo broni biedaczek mgr inz 27 a jeszcze tak sie stara:)...Powiedzcie mi kochane czy to prawda ze seks co drugi dzien oslabia chlopakow i moze byc trudnosc w zafasolkowaniu??
 
magdaim83 - madziu ja slyszlalam ze wlasnie dzialanie co 2 dzien powoduje ze zolnierzyki sa silniejsi,, wiec na odwrot... aale to czy zolnierzyki sa silne czy nie zalezy od wielu czynnikow,, np moga byc slabsze po zpozyciu alkoholu, jakis lekarstw... a silne po spozyciu kawy slyszlam:):laugh2:
 
HEJ DZIEWCZYNY
Znajdzie sie jeszcze miejsce dla jednej staraczki wypatrujacej 2 kreseczek??
Jeszcze 12 dni do testowania...moze bedzie prezent dla meza bo broni biedaczek mgr inz 27 a jeszcze tak sie stara:)...Powiedzcie mi kochane czy to prawda ze seks co drugi dzien oslabia chlopakow i moze byc trudnosc w zafasolkowaniu??

miejsce się znajdzie, zapraszam :tak::-D:laugh2:

a co do przytulnia co drugi dzień, to bardziej wskazane niż codziennie, bo właśnie zdążą się zregenerować :tak: tak więc wg zaleceń co 48 godzin ( niektórzy zalecają co 72), ale 48 też jest wystarczające :tak: ( to tyle według mojej wiedzy)

pozdrawiam Was srdecznie i miłego dzionka :tak::-D:tak:

co poniektóre wstały dzisiaj prawą nogą i od raną ślą uśmiechy kolorowe - magdalenka 38, to aby pojawiła się druga mocna krecha, :tak::tak::tak:

tikanis trzymam kciuki, aby @ nie przyszła :tak: a co do pobolewania cycuchów, to ja nie pamiętam, ale mnie chyba na początku też nie pobolewały, ja to wogóle miałam mało ciążowych oznak i gdyby nie brak @ i II Kreseczki na teście, to nie wiedziałabym,że jestem w ciąży, więc bądź dobrej myśli :tak: a w razie czego testujesz już 21 czy troszkę później ???

miłego :laugh2::-);-)
 
Witajcie dziewczynki!! oczywiście witam nowe staraczki:-D
ale fajne tematy poruszylyscie :-) imionka hmmm.... my z mezem mamy dla dziewczynki od 2 lat wybrane - Lidia a dla chlopca mamy sporo opcji i nie bardzo sie umiemy zdecydowac: Patryk, Kondrad, Kuba, Radek i chyba gdzies padlo Przemek a moze cosik nowego nam jeszcze wpadnie jak juz bedzie trzeba myslec ;-)
a co do kolejnego tematu czyli najpierw II a potem @ podobno az :szok: 50% ciąż kończy sie ze tak powiem nie swiadomie i dlatego lepiej testować po terminie @
tikanis, kinguśtrzymam kciuki za testowanko bo to juz niedlugo!!!!! a tikanis ty juz tu piszesz takie ciekawe objawy :-D a co do bolu piersi slyszalam ze nie wszystkie kobitki to maja !!!!!!!!
magdalenka38 super to pewnie fasolka kiedy masz termin @ czy juz po? po ciuchu gratuluje :tak::tak::tak:
miłego dzionka dziewczynki - ja mam lekkiego focha na męża bo mnie rano podkurzyl ehhh.... a ma popsuty tel wiec nawet nawsadzac mu nie moge :angry: (lubie oczyszczac od razu atmosfere:laugh2:)
 
:-Dhej dziewczyny :-)

tyle tu się dzieje że nie nadążąm ze wszytskim :-D

witam wszystkie nowe staraczki bardzo cieplutko:laugh2:
trzymam kciukasy za wszystkie które będą testowanko robic już niedługo :tak:
tikanis :-*****
wiem ze zanidbalam was strasznie ale mam tyle do załatwiania z tym ślubem ze nie bardzo mam czas zeby tu siedzieć :tak: chociaż zaglądam ciągle :tak:
pozdrawiam was dziewczyki i buziolki :laugh2:
 
tak przeczytałam po krótce kilkanaście postów i tak wam zazdoszcze ze sobie tak plotkujecie o czymś i o niczym a ja cholera nie mam czasu:-(
ale za tydzien albo dwa zrobie sobie urlop chociaz z tydzien czasu i wtedy bede miala kupe czasu :-D
ja nad imionkami myslalam ale wsumie nie jestem do końca pewna :-D
dla chłopaczka chciałabym Maciuś ewentualnie Przemuś junior- po tatusiu :-D
dla dziewuszi chyba Izabela, Joanna, Paula, Amelka :) wogóle dla dziewczynek jest sporo ładnych imion , jest w czym wybierać :-D
eve84 ja też wole odrazu wywalić co mnie gryzie bo jak dusze to w sobie to wsciekla chodze caly dzien:-D
ja za to wczoraj podczas przytulanek wzielam sprwy w swoje rece i jak to tesciowa mojej siostru mawiala - zacisnełam uda :-D przemus sie lekko zdziwil ze jak to? przeciez mielismy troszki poczekac, a ja na to ze takto i juz!:-D
ale i tak mam nie płodne dni teraz ale jakoś lepiej mi sie zrobiło;-)

tyle magd sie tu nazbierało ze sie pogubiłam !! :laugh2:
 
reklama
dzięki dziewczynki za miłe przyjęcie:-)
jeśli chodzi o ból piersi , to ja nie pamiętam zeby mnie bolałay na początku ciąży , były takie napompowane ale to zauważyłam dopiero jak się zorientowałam że jestem w ciąży:-), miałam za to wszystkie objawy jak na @ i tym bardziej byłam zdziwiona że nie przyszła, nawet myślałam że jest to spowodowane zmianą klimatu albo jakąś infekcją, zrobiłam test dla świętego spokoju i doznałam szoku:szok:, po tak długim staraniu już nie wierzyłam , że uda się zupełnie naturalnie

z imieniem dla synka u nas było tak, że przez całą ciążę nie mogliśmy się zdecydować , bo jak mi się coś podobało , to mojemu mężowi nie i dopiero w samej końcówce jak leżałam na patologii mój mąż wpadł do mnie i od drzwi się drze: Misiuniu a może Maciuś!!! i mnie oświeciło:-D a muszę dodać że podczas całej ciąży ani razu nie padła taka propozycja:szok::-), dla drugiego dziecka też nie mamy imienia , wymyślimy dopiero jak zafasolkuję i poznamy płeć:tak:
 
Do góry