reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

podobno to o czym pisze pixella jest dosyć częstym zjawiskiem tylko kobiety nie zdają sobie z tego sprawy (i na szczęście), lepiej zaczekać te parę dni
 
reklama
hej dziewczyny:-) tak was sobie nieśmiało podczytuję od jakiegoś czasu i postanowiłam się do was przyłączyć, mam nadzieję że mogę? właśnie zaczeliśmy z mężem starania o drugiego szkraba ale mam stracha , bo w przypadku naszego synka starania trwały prawie 3 lata:-(, ten cykl jest teraz naszym 3 cyklem starań i oczywiście mam nadzieję , że osttatnim,

Kochana się nie nastawiaj że o 1 dzidzię 3 lata się staraliście, każda ciąża przecież jest inna. Będzie dobrze, 3mam kciukaski :tak:
 
Witam dziewczynki ja wlasnie wrocilam od kumpeli ona jest w 13tygodniu ciazy i przesylam fluidki dla Was i jak to ona mi podpowiedziala NIECH MOC BOCIANÓW BEDZIE Z NAMI :) U mnie 5d@ po ndz ide do gina na badania, bo to juz 5 bezowocny cykl :( Pozdrowionla dla wszystkich ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
PS znowu mi edycja graficzna nie dziala no i buzki...:(

dziękujemy za fluidki :-) hehe dobre z tymi bocianami, moja mama kupiła 2 do ozdoby a właściwie po to żeby je skusić żeby nam cosik podrzuciły ;-)ja dzis 3 dzien @, w piątek prolaktyna i będę się też do gina umawiała.
 
Rudka dziękuję za rady , tak właśnie zrobię , przez pierwsze 3 miesiące tylko Folik a jak gin zapyta czy łykam witaminki to powiem że tak :tak:
Magdus 1983 witaj :-) Nie zapisujesz się na Lutówki 2009 ???
Fionka witaj :-) i życzę wspaniałej ale krótkiej drogi do zafasolkowania ;-)
 
hej dziewczyny:-) tak was sobie nieśmiało podczytuję od jakiegoś czasu i postanowiłam się do was przyłączyć, mam nadzieję że mogę?
Witaj, życzę żebyś nie musiała długo czekać.

dziękujemy za fluidki :-) hehe dobre z tymi bocianami, moja mama kupiła 2 do ozdoby a właściwie po to żeby je skusić żeby nam cosik podrzuciły ;-).
Ja dostałam fiołka z takim małym bociankiem z masy na wesele parę lat temu. Fiołek został u mojej mamy ale parę dni temu oddała mi tego bocianka żeby nam pomógł. Bocianki pomóżcie :-)
 
No i wrocilam juz od poloznej i tak jak myslalam nic sie nie dowiedzialam oprocz tego ze zrobila mi test i wyszly || kreseczki, powiedziala ze zacząl sie 6 tydzien, rozwiazanie 10 lutego

to gratulacje i wspaniałych kolejnych tygodni i miesięcy z maleństwem pod serduchem :tak::-D

co do imion, to przy pierwszej ciąży mieliśmy tylko dla chłopca i trafiliśmy - a płeć poznaliśmy dopiero o porodzie :tak: a teraz marzy mi się dziewczynka - Martynka, i mam nadzieję,że też się uda, ale tym razem płeć będę chciała znać wcześniej aby wrazie czego zdążyć sie przestawić psychicznie na drugiego chłopca :tak::-D;-)
 
reklama
Magdus 1983 to Ci zazdroszczę tych słodyczy :tak:Ja w ostatniej ciąży cudem uniknęłam insuliny , więc teraz dmucham na zimne i na słodkości nawet nie paczę żeby mnie nie kusiło :tak: Ale trudno będzie bo jutro muszę upiec torcik . Moja Paulinka kończy jutro 10 lat :szok::szok::szok::szok::szok:
 
Do góry