reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

najdziwniejsze jest to ze od kilku dni ale sadze ze nie mozna ufac bo napewno zle mierze tempke.. ale juz leje.. hehe a mierze ok 19 wieczorem w ustach w tym samym miejscu i mam 37,3.. choc na wyzsza temke tez chyba za wczesnie...
no ale nie nakrecam sie tylko zyje tak jakby nic sie nie wydarzylo...
Tikanis, pewnie, ze zle mierzysz ta tempke:tak:. Mierzy sie rano, zaraz po obudzeniu, przed wstaniem z lozka, po minimum 3 godzinach snu. Zawsze w tym samym miejscu (waginalnie, analnie lub oralnie), jesli mierzysz w ustach szczegolnie pamietaj aby mierzyc dokladnie w tym samym miejscu pod jezykiem. Termometr najlepiej polozyc kolo lozka, bo jak zostawisz go gdzies dalej i trzeba bedzie po niego wstac, to tempka bedzie juz zaklocona:rofl2:. Troszke dyscypliny i mozna sie przyzwyczaic:tak:.
Oprocz tego, mysle, ze w tym cyklu tak czy siak twoja tepka moze byc zaklocona przez ta rope pod zebem, wszak to stan zapalny podnoszacy temperature.
Specjalista nie jestem i jesli ktos moglby jeszcze dodac cos na temat byloby super:-).
Trzymam kciuki za Ciebie Tikanis, zeby Cie szybko poleczyli i wsio bylo ok:tak:. Buzka!
 
reklama
netgirl- nie kochana nie jestem z grecji ani tam nie mieszkam.. a tikanis kiedy ktos po prostu pomogl mi zalozyc i wymyslic nazwe wiec moze on cos mial wspolnego z greckim..:)
marzenix- no tak slonczeko myslalam ze zle.. hehe:) dzis mierzylam rano i 37,2 ale teraz to powinna byc podwyzszona bo jeste po owulce a czytalam gdzies ze jak sie jest w czasie i po owulce to tempka jest wyzsza a spada dopiero przed @ lub nie spada a wtedy kazdy wie co to oznacza:):happy:
moja szyja juz lepeiej.. wczoraj po masazyku mezusiai szaliku cos pomoglo a i pecherz z ropa sie obkurczyl...:) wiec jest ok:) i narazie nic nie boli to najwazniejsze...:)
 
ale tu pustki dzisiaj....a u nas idzie wielka burza,zrobiło sie prawie ciemno...nic tylko wlaczyc ulubiony film i przeczekac:) pozdrawiam wszystkie staraczki,udanego weekendu:tak:
 
kochane czy lekki bol w podbrzuszu i uczucie ciepla jest dobrym znakiem??
czy jest oznaka zaczynajacego sie czegos??;-)
ja dzis od 9 na nozkach, maz sprzata teraz mieszkanie a ja sobie siedze na necie - i jest lajcik, zaraz bedzie obiadek robil.. totalne lajcik... choc my na przemian gotujemy...raz gotuje mezus a raz ja.. zalezy jak lezy a jak nam sie nie chce nic gotowac to zamaiwamy pizze...:)))
migotka77 - dzieki za rade o tempce:)
 
tikanis a jakie masz te bole? ja w pierwszej ciazy mialam takie jakby przedmiesiaczkowe, wiec czekalam na miesiaczke ale sie nie pojawila...hoc przeczuwalam podswiadomie ze moze jestem w ciazy bo ten bol mimo wszystko jakos sie roznil....do tego mialam bol piersi

teraz tez mnie od czasu do czasu ukluje wiec oczekujemy zdaje sie razem :-D
 
netgirl- wiec co do boli to mam wlasnie tak jakby miesiaczkowe ale to napewno jeszcze nie miesiaczka... pozatym takie fale ciepla czuje jak po wypicu goracej herbaty, mam cykle 35 dniowe.. teraz mam 25dc.. jestem 3 dni po owulce...
oczywiscie w dni owulki a mialam je ok 4 dni byly staranka codziennie..:)
a ty jakie maialas kochana? ;-)co do piersi - zauwazylam ze wrazliwsze mam sutki
 
witaj tikanis przede wszystkim baardzo zycze ci zafasolkowania,ale nic na sile i bez presji:) ja bardzo dlugo nic nie czułam w brzuszku konkretnego,troche pobolewal jak przed @@ ale swiecie bylam przekonana ze ona przyjdzie,nic nie wskazywalo na ciaze wtedy:) w piersiach dlugo nic nie czułam,ani apetytu ani czestszego toaletowania:) kazdy inaczej:) zachcianki i bole podbrzusza(codziennie musialam brac nospe-ginka kazała,po potwierdzeniu ciazy) przyszly duzo pozniej,moze pare tyg pozniej,nie pamietam juz dokladnie,powodzenia
 
Hej!!!!

Tikanis, Rudka dzisiaj zaczynam 5 tydzien i dzis boli ( to nie jest jakis ostry bol, to nie jest nawet bol tylko takie dziwne uczucie) mnie pod pepkiem i mam biale, lepkie, bezwonne uplawy. Juz sie nie moge doczekac wizyty u gina i pierwsze usg. Antybiotyk zaczal dzialac juz prawie nie kaszle ale i tak jakos samopoczucie mam kiepskie:-(
 
reklama
Czesc Babolki:-)
wczoraj przespalam caly dzionek, bylam nieprzytomna.. fakt, ze bylam po nocce, ale to mnie nie tlumaczy.. i noc przespalam calusiaa..:-p i mam ciagle sny jakies takie ehem.. dzisiaj tez juz zdazylam uciac sobie drzeme;-) ale to przez ta pogode pokrecona:baffled:
Cos Wam opowiem.. moja Kuzynka starala sie o Malenstwo ponad rok.. bez konsultacji z ginem, przyjaciolka jej odradzila.. w momencie kiedy juz przestala o tym myslec, wyluzowala, miesiac przed slubem dowiedziala sie ze BEDZIE MAMUSIA i tak dzis jest w czternastym tygodniu ciazy:tak::tak::tak: ochrazanilam ja tylko ze nie dala mi podotykac Brzusia na weselu i przeslac troszke fluidkow ale Ona nie chciala zapeszac:-) tak mnie pozytywnie nastawila.. pocieszyla itd.. musimy wierzyc Dziewczynki bo Bobo samo wybiera czas.. nic na sile:tak::-)
Zgadzam sie z rudka ze trzeba odpuscic sobie tee tragedie sa straszne ciezko sie pozbierac rana w sercu do konca zycia ale one moga tylko zaszkodzic przyszlym Mamusiom ktore chcac nie chca sa skazane na ich przeczytanie..:baffled:
buziaki i milego weekendu, mimo ze zimnyyy brrr:baffled:
 
Do góry