reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

tikanis okres staranek za toba to teraz relaks i odpoczynek a co ma byc to bedzie:happy:
magdus1983 to moze fasolinka "kiełkuje" macica sie rozciaga i teraz juz tak bedzie,w razie dyskomfortu spokojnie bierz nospe. Życze miłych wrażeń na 1szym usg,to bedzie niezapomniane przezycie:-), pewnie juz zobaczysz bijące serducho jak dzwon...no na razie taki malenki:-D
 
reklama
Rudka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :tak: drugi raz bym tego nie udzwignela :no: nie mam nospy ale mam magnez i zastanawiam sie czy wziac :confused: o kurcze wlasnie zjadlam cala czekolade truskawkowa :-D
 
iwonaka to ja ci przesle fluidki,sa teraz bardzo duze bo to juz koncówka:)~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ehhhh tikanis mi narobiła smaku na pizze a magdus na czekolade i truskawki, ale jestem glodna:szok: ja z wami nie wytrzymam:-p
 
Ostatnia edycja:
helo :-)

rudka jak niebieskie fluidki to ja łapie!!! strasznie bym chciała mieć chłopaczka , takiego małego mojego Przemusia :-D
tikanis za ciebie trzymam ogromniaste kciuki żeby teraz się udało:-)ale skoro takie staranka były to napewno jakis trafny gol był :-D
magdus1983 to dobrze ze masz apetyt nawet na słodkie :tak:ciekawe jakie bedziesz miala wrazenia po pierwszym usg :-)
iwonaka zgadzam sie z toba , juz nie jeden raz sie przekonałysmy ze dzidzia sama wybiera sobie moment kiedy chce do nas przyjsc :tak:ja tez macałam tyle brzuszków ze juz nawet nie pamietam i jak narazie nic....

wogóle znowu zbliżają mi się dni płodne i juz mnie bierze, hromony szaleją .... znowu bede jęczeć Przemusiowi ze chce znowu staranka teraz, bo przeciez do sierpnia odlozylismy, ale znowu mnie bierze....

pozdrawiam was wszystkie dziewczyny :happy2:
 
Witam staraczki
troche mnie nie bylo z winy braku internetu, wiec powoli czytam co tam u was sie dzieje
Rudka to ja fluidki lapie na zapas bo tym cyklu marne szanse ma
Marzenixx to moze nie jeczyc mu do ucha tylko bierz w obroty z cichacza;-) trzymam kciuki
Magdus powodzenia na usg i zdrowka zycze
Iwonaka ja tez dzis przycielam drzemke, faktycznie cos z pogoda
Tikanis, Netgirl witajcie i oczywiscie trzymam kciuki za zafasolkowanie
Tiknais mam nadzieje ze dzis jakos lepiej sie czujesz, no i ze do poniedzialku jakos dopciagniesz
Migotka witaj
Mordoklejka starszna sytuacja,. naprawde jest mi barzdo przykro z powodu twojej kolezanki, bardzo :no::-( a co do powodu to jakas maskara!
Lilu19 tule mocno,ale nie smutaj sie kolejne staranka juz za pasem
Nalemi, Eve84 takie planowanie tez fajne :tak:
MaMicurina to ja nic nie mowie, ale trzymam kciuki
Alicja oby staranka owocne
Wszystkim zafasolkowanym serdecznie gratuluje!!! i oby nas bylo jak najwiecej.


ja w tym cyklu sie nie staram, a wlasciwie nie staramy :-p. z braku czasu a po drugie zmeczenia a po trzecie bo jestem ciekawa jaki ten cykl bedzie bo ten ostatni jakis porabany byl i cos moim zdaniem sie dzialo nie halo, nie wiem, moze stresy, moglam jakos podswiadomie sie stresowac, moze jakies zakazenie, bo jednak brzuch mnie bolal, w piersiach mam jeszcze troche mleka, wiec cycuchy to od tego moglybyc troszke wrazliwsze, nie wazne
nie bede analizowac bo i tak nie dojde
zastanawiam sie czy w przyszlym cyklu nie zaczac mierzyc tempki, tyle ze ja czasem wstaje do kibelka, wstaje do synka , no i ciezko wyczekac zeby to napewno bylo po 4 godzinach snu i zebym miala jeszcze te kilka minut na mierzenie.
 
rudka ojojojoj dzie-ku-je:-D:laugh2::-pnalapalam ile moglam:-)a one teraz naprawde dziesieciokrotnie wzmocnione bo juz osmiomiesieczne:tak::-D

Marzenixx to Ty mecz Przemusia:-) jak masz ochote:laugh2: a noz tym razem sie uda:tak:tak tak Maluch wie.. od poczatku mysli i kalkuluje :-p:laugh2:

Taaaak bym chciala zeby nam wszystkim sie wreszcie udalo i zebysmy mogly sie cieszyc i byc szczesliwe.... pewnie niedlugo to nastapi:tak::-D
 
magdus1983- kobitko kuruj sie kochana zebys nam tu szybciutko napisala ze czujesz sie swietnie no i czekamy z niecierpliwoscia na pierwsze relacje z usg:):-D
rudka- chyba rzeczywiscie sie troszeczke nakrecilam.. ale dosyc.. juz nie mysle co ma byc to bedzie.. masz racje... zaraz ide z mezusiem jakis filmek obejrzec, a co do pizzy ponoc zachcianki trzeba spelniac kazde:) bo widocznie cos tam jest co twoj organizm potzrebuje lub potrzebuje dzidzia:) no i prosze o przeslanie fluidkow dla mnie:):-p
marzenix- dzieki slodziuchna za te kciukasy.. jestes kochana a co do monitoringu ja w tym cyklu nie bylam,, a dni plodne okreslila mi dzinka, jednoczensie kazala kupic testy owulacyjne i sprawdzac ,, wiec sprawdzam i akurat byly wtedy co moja dzinka powiedziala.. pozatym potwierdzeniem byly bolace jajniczki:):happy2:
niczka- no nie rozwalilas mnie pozyywnie ta troska:tak:
czuje sie lepiej, jesli chodzi o zeba i rope pod zebem ide w wtorek na leczenie kanalowe, oczywiscie z znieczuleniem ale bez adrenaliny na wszelki wypadek, narazie plukam buzie dentoseptem i co nieco opuchlizna dziasla zeszla... co do naderwanego sciegna szyji jest lepiej.. maz zrobil masazyk, owinelam dodatkowo szyje szalikiem i dzis znacznie lepiej.. mysle ze do ponidzialku juz bedzie dobrze...dzieki za troske kochana:)
 
tikanis co do moich cykli to sama nie wiem, przez pol roku bralam tabletki anty... po miesiacu od odstawienia sie postaralismy jak sie okres skonczyl... czyli ze niby w standardowe dni plodne regularnego cyklu, i mamy sliczna dziewuszke, a teraz to w ogole nie wiem jak to sie dzieje, poki co nawet nie zglebiam tajnikow mierzenia temp i sprawdzania sluzu, cos przeczytalam sie obejrzalam i akurat bylo ze niby plodne dni.. ale tak na prawde to po prostu na luzie kiedy sie zlozy to dzialamy, poki co przewiduje ze moglabym byc w ciazy tylko poki co czekam z testem...
 
reklama
Cześć,

Od roku staramy się o powiększenie naszej rodzinki ale niestety z marnym skutkiem.. Z czasem może opowiem o naszych przejściach, obecnie chciałam wszystkie Was przywitać i powiedzieć WITAJCIE
 
Do góry