reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

jak milo ze jest was tu wiecej.
mam nadizeje ze coraz coraz wiecej z nas bedzie wkrotce mamusiami
staram sie co jakis czas nadrabiac co piszecie i to bardzo pomaga
ja mam dzis 23 dc od owulacji jakis 5dzien...wariuja mi jajniki ...temperaturka podwyzszona w stosunku do niskich przed owu o jakies 4stopnie...jestem strasznie ciekawa czy moze tym razem...ale z drugiej strony staram sie nie nakrecac :)
mam nadzieje ze sie udało:)

Kurde! dziewczyny...rycze!!!!

własnie sie dowiedziałam ze znajomej dziecko nie zyje! na jutro miała termin porodu....jeszcze nie wiem dokładnie co sie stało, ale to juz drugie jej dziecko!
pierwsze-dziewczykne straciła pod koniec sierpnia, w 8 mc ciazy, dzidzia była zdrowa, ale zaplątała sie w pepowine i udusiła, i od razu zaszła w druga ciaze....ale wogole sie nia nie cieszyła....nawet płci nie chciała znac...i teraz wczoraj zgłosiła sie do lekarza, bo myslała ze sie porod zaczał...miała jakis upławy, a tu na usg sie okazało ze dzidzia nie zyje....włąsnie dostałam info ze bedzie miała dzis cesarke....to był mały chłopiec..
co do przenoszenia ciąży moja kolezanka tez tak miala,dzieciatko bylo caly czas mniejsze niz powinno (mama w ciazy paliła papierosy:wściekła/y:) i w terminie nie chcieli jej przyjąc do porodu ze to jeszcze nie czas,twierdzili na podstawie wielkosci ze jeszcze musi poczekac, az przekupienie kolejnego lekarza pomoglo i rozwiązali, a bylo przenoszone 2 czy 3 tygodnie plus nozka owinieta pepowiną-i z tego powodu nie mogla urodzic,chyba lepiej dobrze patrzec w kalendarzyc i liczyc wszystko,zeby sie tak nie skonczylo i jakis partacz decydowal o wszystkim.
wyrazy współczucia,chyba bym sie nie pozbierała po czyms takim,nawet nie chce czytac...

nie no, to chyba były kiszone ogórki...
na szczescie kiszone....hmmmmmm:dry::tak:
Witajcie dziewczyny....
Niestety nie udalo mi sie :no: Dzisiaj w nocy przyszla spozniona o jeden dzien wredna pani @ :szok::wściekła/y:
Normalnie przeplakalam pol nocy...:szok::zawstydzona/y:
W poniedzialek jade do ginki po nastepna kuracje Clomidem.....
Trzymajcie sie i powidzenia oby was sie ukazaly dwie kreseczki na testach....:tak:;-)
Pa pa pa
przytulam mocno:blink:,uda sie nastepnym razem

rudka-ty to jak moj maz - myj te warzywa surowe hehe:) tym razem byly to ogoreczki kiszone:)
rudka, Eve84 - szyja dalej boli ide dzis po jakas masc rogrzewajaca bo az plakac z bolu mi sie chce://
Nienus- no oczywiscie trza wierzyc lekorzom bo oni nam sa potrzebni bez nich bylibysmy bezradni, a co do skutecznosci nie trzeba miec jednego lekarza - mozesz miec glownego a pozniej w razie watpliowsci dzwonic do drugiego- ja wlasnie tak mam:) ale jestem glodna zaraz spadam do domciu:)
kiszone ogóreczki...napady głodu...moze cos sie tu święci....trzymam kciukasy:-)
dobrze ze maż ma takie nawyki,tylko sie cieszyc:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:wściekła/y: wlasnie sie napisalam jak glupa i wszytsko skasowalam ech ... tak wiec bedzie w skrocie,
1. Mordoklejko jest mi strasznie strasznie przykro, trudno cokolwiek napisac, wszystkie bardzo cieplo myslimy teraz o Twojej kolezance i mocno przytulamy do serduszka, co do opieki lekarskiej nie wypada mi pisac na forum co o niej sadze ://///

2. Migotko, Nenius tez strasznie sie ciesze, ze wkoncu "pelna geba" zaczelam staranka i wierze, ze wkrotce bedziemy wszytkie musialy (z przyjemnoscia) odwiedzac dodatkowo forum mamy 2009.

3. No i ostatni pkt plec dziecka, Nenius nie dziwie sie Darusi, ze chce siostrzyczke, sama bym chciala taka slicznotke w domu, a Ty moze bedziesz miala dwie :-) a mi to w sumie obojetne byle bylo zdrowe (i byle bylo szybko :-D), natomiast mojego pawelka przeraza mysl corki wychodzacej z domu do kolezanki czy na impreze (juz dostaje zawalu serca na sama mysl :-D :-D :-D), domyslam sie, ze jak bedzie corcia to bedzie to oczko w glowie tausia, narazie go uspokajam, ze bedzie syn :-D ale kto to wie kto wie ...

Pozdrawiam i zycze milusiego (i owocnego) weekendu

Leganza i jak tam pojawila sie @?
 
3. No i ostatni pkt plec dziecka, Nenius nie dziwie sie Darusi, ze chce siostrzyczke, sama bym chciala taka slicznotke w domu, a Ty moze bedziesz miala dwie :-) a mi to w sumie obojetne byle bylo zdrowe (i byle bylo szybko :-D), natomiast mojego pawelka przeraza mysl corki wychodzacej z domu do kolezanki czy na impreze (juz dostaje zawalu serca na sama mysl :-D :-D :-D), domyslam sie, ze jak bedzie corcia to bedzie to oczko w glowie tausia, narazie go uspokajam, ze bedzie syn :-D ale kto to wie kto wie ...
heheh wizja córci na imprezie to pewnie zmora kazdego tatusia:) z tego tez sie ciesze ze bede miala synka,ale jak dobrze pomyslec jak zaczne sobie wyobrazac jak sie synek popisuje przed kumplami na rowerze,motorze ze autkiem o tez wlosy stają dęba:) ehhh to dopiero bedzie:) eh chyba bde nadgorliwą i surową mamusią,ale moze kazda na poczatku tak mysli:)
 
rudka- hehe no niesamowicie pedantyzny w stosunku do jedzonka moj maz jest...

dziewczynki powiedziecie mi czy stosowanie dentospetu- to jest plyn do plukania jamyustnej jak ktos ma takie problemy jak ja czyli rope.. czy on jest bezpieczny?? i czy voltaren emuleg 1% w czasie ciazy jest bezpieczny???na wszelki wypadek trza sie strzec.. no ale nie wyrrzymam juz z bolu i chcialam ten emulgel dzis sie posmarowac ale sama nie wiem...:( a rutinoskorbin?? jak wplywa??

powiedziecie co wiecie kochane:):confused:
 
Helo kobity:-)

Tak sie cieszę że wkońcu weekend, wkońcu się wyśpię! yeeee:-D
Więc tak :
eve84 ,magdus1983 zgadzam sie ,że ten sędzia to jakas masakra!:crazy: wczoraj mi normalnie para z uszu leciała ze wściekłości:wściekła/y: magdus kuruj się kochana żeby fasolinka była zdrowiutka:tak:
Miamicurina napewno tym razem sie udało, trzymam kciuki za piękne dwie kreseczki:blink:
mordoklejka:-( to straszne co spotkało twoja koleżankę...nawet brak słów żeby to opisać....dołączam się do wyrazów współczucia:-:)-(
tikanis słońce czyżby jakieś zapowiadające zachciewajki:laugh2:??:-D
lilu19 nic sie nie smutaj kochana w następnym cyklu napewno siię uda:tak:
rudka ja widze po suwaczku ze u ciebie to juz lada chwila i fasolinka na świat nam przyjdzie:laugh2:pewnie się już doczekać nie możesz:tak:
tikanis dobrze ze masz takie dbającego o siebie męża bo na ogół faceci to brudasy ehehe jak nie dasz im nowych par skarpet to po kilka dni te same potrafia nosić:baffled:a co do emulgelu czy tabletek to sama nie wiem, ale na samą myśl o zębach zaczynają mnie boleć:baffled::baffled:
Pozdrawiam reszte staraczek wyżej nie wymienionych:-D:-D
 
marzenixx- hehe no wiesz narazie nic mi o tym nie wiadomo,,, hehe:-p owulka chyba juz sie skonczyla..wiec teraz czekam z niecierpliwoscia na efekty... narazie nic nie czuje ale wiem ze na wszelkie jakiekolwiek odczucia jest za wczesnie.. hehe narazie staram sie nie brac zadnych lekow choc jutro bede dzownic do mojego dzina i sie spytam czy moge brac te leki... narazie maz zrobil mi masaz karku.. i owinelam go szalikiem.. moze masaz i cieplo cos pomoze ze nie bedzie tak starsznie bolec i samo przejdzie a nie trzeba bedzie stosowac zadnych masci..
najdziwniejsze jest to ze od kilku dni ale sadze ze nie mozna ufac bo napewno zle mierze tempke.. ale juz leje.. hehe a mierze ok 19 wieczorem w ustach w tym samym miejscu i mam 37,3.. choc na wyzsza temke tez chyba za wczesnie...
no ale nie nakrecam sie tylko zyje tak jakby nic sie nie wydarzylo...
 
rudka- hehe no niesamowicie pedantyzny w stosunku do jedzonka moj maz jest...

dziewczynki powiedziecie mi czy stosowanie dentospetu- to jest plyn do plukania jamyustnej jak ktos ma takie problemy jak ja czyli rope.. czy on jest bezpieczny?? i czy voltaren emuleg 1% w czasie ciazy jest bezpieczny???na wszelki wypadek trza sie strzec.. no ale nie wyrrzymam juz z bolu i chcialam ten emulgel dzis sie posmarowac ale sama nie wiem...:( a rutinoskorbin?? jak wplywa??

powiedziecie co wiecie kochane:):confused:
rutinoskorbinu chyba nie mozna brac w ciazy
rudka ja widze po suwaczku ze u ciebie to juz lada chwila i fasolinka na świat nam przyjdzie:laugh2:pewnie się już doczekać nie możesz:tak:
:-D
juz licze dni,ale moja ginka twierdzi ze bedzie szybciej,ale jak czytam posty o smierci dzieci na koniec ciazy to cala radosc gdzies znika i zaczynam sie bac,mam nadzieje ze nie bedziecie tu wiecej pisac takich wiesci bo to niczemu nie sluzy,same sie przekonacie jak bedziecie w mojej sytuacji:(
 
reklama
witam, tikanis juz kiedys Cie pytalam ale nie moglam sobie pozniej przypomniec na jakim watku i nie wie mczy mi odpowiedzialas :-D W Grecji siedzisz? albo cos z grecja jestes zwiazana? bo ti kanis po grecku znaczy "jak sie masz" ;-)

ja dziewczyny ledwo co urodzilam coreczke, teraz z mezem sie staramy o kolejne, bardzo chcielibysmy blizniaki... ale wiadomo... nie wiadomo czy w ogole sie predko uda z ciaza.. choc wczoraj w nocy polozylam sie spa i bylo mi niedobrze... a pozniej w nocy sie obudzilam, dalej zle sie czulam i rano juz lepiej ale troszke zgaga jakby mnie meczyla. i wlasnie nie przypominam sobie zbym zjadla os co mogloby mi zaszkodzic... ale testu jeszcze nie robie, zeby sie nie rozczarowac... pozekam jeszcze.. choc dzis aly dzien czuje sie dobrze..

alicja ja walcze nieustannie z mezem o chlopakow naszej cory, on mowi ze mezczyznom nie ufa i najlepiej to do klasztoru by oddal :-D

pozdrawiam pozostale panie :happy2:
 
Do góry