reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Nie mam sily-glowy- na nic. lekarz mnie nie zbadal ginekologicznie, porozmawilalismy i ogolnie to na testy ciazowe jest za wczesnie, beta mam zrobic na poczatku czerwca, a plamienia mogabyc poczatkiem poronienia.
Fiut nie lekarz - przepraszam ze tak pisze.

No faktycznie beznadzieja..wlasnie przez takich lekarzy mamy metlik, stresy i wogole........kto jak nie oni powinni nam wszystko wytlumaczyc, zadbac, poradzic....
Na szczescie ktos madry wmyslił forum :tak: tu sie wszystko znajdzie :-D no i ta atmosfera, wsparcie, cieple slowa :-)

Tikanis - dzieki za kciuki, przydadza sie :)
 
reklama
kingus a znasz juz termin obrony??powodzenia,to juz tylko formalnosc:) trzymam kciuki za twoje pecherzyki a zwlaszcza za tego jednego duuuzego:tak:
 
Hej hej gdzie wszyscy są ? Gdzie Was wywiało ? takie pustki jak mało kiedy. Może jednak ktoś się zdecyduje i napisze coś:tak::-)
 
kingus a znasz juz termin obrony??powodzenia,to juz tylko formalnosc:) trzymam kciuki za twoje pecherzyki a zwlaszcza za tego jednego duuuzego:tak:

Obronę mam dopiero 7 lipca.
Mam nadzieje, że na wtorkowym usg wyjdzie, że była owulacja:-D
Dziewczyny a kiedy Wy testujecie?
Mam pytanie czy ktoś się z Was orientuje jakie są normy na endrometrium- ja miałam w 17 dc 8 mm ale gin nic nie mówiła, że są jakieś nieprawidłowości. Wyczytałam gdzieś, że jak jest za małe to zarodek nie może się zagnieździć.
 
kingus a czy ty musisz wyszukiwac takie szczeguly??na necie pewnie sa takie informacje ale po co sie denerwowac???skoro mi sie udalo zajsc w ciaze bez oznak owulacji plus zabezpieczanie to twojej dzidzi,jak tylko zdecyduje pojawic sie na swiecie nie bedzie przeszkadzac te 8mm:)
a w dodatku gin nic nie alamowala to chyba nie jest zle:)
 
a ja w robocie siedze ale jutro mam wolneeeee:) ide do neurologa a przy okazji do dzina po wyniki testosteronu,, boje sie:/ :szok:
ale nudy ze szok... oby juz byla ta 15 i spadam do domciu.. i jutro do 8 przynajmniej to spie..... wkoncu sie wyspie...:-D
 
Hej Dziewczyny!!

U mnie pojawił się długo oczekiwany @ po operacji. W tym miesiącu z powrotem zabieramy się do pracy ;-):-). Tylko wszystko mi się rozregulowało.:wściekła/y: Cykle miałam regularne, a teraz????. Ale żyje z nadzieją że tak miało być że rok staranek które były bezowocne był specjalnie żebym mogła mieć operacje a w obecnej chwili dzidzia nie będzie miała już żadnych przeszkód. Czekam teraz jeszcze na wynik czystości. Pozostałe: progesteron, mycoplasma,ureaplasma i chlamydia zrobione i wynik ok.
pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za wszystkie staraczki:-)
 
reklama
Dzindybry :-D
agunia_767 to super ze zaczyna wszystko wracać "do normy" :tak: to teraz tylko do dzieła i trzymam kciuki za sukcesik:tak:
tikanis mam te same odczucia siedząc w robocie:laugh2::laugh2: tyle ze ja jutro pracuje oj cieżki koniec tygodnia. hmmm.. wlasnie sie kapnelam ze co dziennie narzekam na robote .... :dry:
kinguś no właśnie weż ty sie czymś zajmij a nie tu takie pomysły do głowy ci przychodzą ... wyszukiwanie w necie info to juz tez przerabialam i odeszlam od kompa z placzem wiec nie radze!!!!! a tak poza tym to gratuluje oddania pracy mgr nawet nie wiesz jak ci teraz zazdroszcze ja wlasnie zaczelam pisac pracke inż. i do tego trzeba wsio pozaliczać ehhh.... jak ja bym chciala mieć to z głowy!:dry:
 
Do góry