reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Już nie moge sie doczkać kiedy wyjde z pracy!! Przemus przyjechał i juz bym tak go chciała zobaczyć a tak mi się czas wlecze ze szok!!:-( Mieliśmy przełożyć staranka na siepień ze względu na slub, a ja mam teraz jakoś końcówkę dni płodnych albo środek ;-) i znowu mnie napadło ze chyba dziś będzie przytulanko całkowite!:tak:zwłaszcze ze juz ponad tydzień bez, więc "chłopaki" powinny byc ekstra mocne hihihi:-D nie wiem, zawsze tak mam w dni płodne a juz po to mysle zeby odłożyć i tak wkolo macieju:sorry2:
mialam dzis koszmarny sen:baffled: snilo mi sie ze umarl mój tata :baffled: boshe jak płakałam:baffled: az obudzialam sie w nocy zanosząc sie placzem....
sprawdzilam w senniku: - małżeństwo , szczęście na nowej dordze życia :happy:
 
reklama
marzenixx- a co wam szkodzi podzialac ale nie nastawiac sie i jak bedzie to super a jak nie to w natspenym cyklu ale nie myslec tak o tym intensywnie tylko przytukac sie:) a co do tego snu - mi sie tez tak kiedys snilo.. ale ponoc mowi ze ze jak sni ci sie smierc bliskiej osoby to zawsze sny czyta sie na odwort czyli jesli snila ci sie smierc taty tzn ze bedzie zyl jeszcze dlugooo:)
buziaki pozdrawiam:)
 
witajcie dzis mialam usg 3d i najnowsze wiesci z usg są takie ze to na bank chlopczyk,wazy 2,5kg,ale jest bardzo malo wód plodowych,jutro mam wizyte u mojej gin,najprawdopodobnie skieruje mnie do szpitala:no:,moze trzeba bedzie przyspieszyc poród...wiec wynika z tego ze moze bede czerwcową mamą....
nic prawie na tym 3d nie dalo sie zobaczyc synuś buzke caly czas zaslaniał,jutro na wizycie bedzie drugie "podejscie" moze da sie zrobic ładną fotke,zaczynam sie troche bac tego szpitala brrr.....
marzenix sen o smierci taty z pewnoscia oznacza cos dobrego,mojej mamie nieraz sie snilo ze umarlam
 
Marzenixx nie wiem czy starać się, ale potrenować warto, bo do tego sierpnia zapomnicie jeszcze :-). A trening jest pozyteczny, utrzymuje w formie i jaki przyjemny :-p.

rudka tylko spokojnie, będzie dobrze, zobacztsz :-).
 
Marzenixx - no wiem, co czujesz - moj tez w delegacji, ale dzisiaj wraca. Wczoraj zrobilam sobie po prostu babska imprezke - kolezanki ze studiow, z ktorymi tworzymi swietna grupke. Studia skonczylysmy 2 lata temu, ale nadal jestesmy w kontakcie:-) A co do snu, to wiesz, jak mi sie cos zlego sni to tez zagladam do sennika - a ponadto, z tego, co mowia, wynika, ze generalnie zle sny oznaczaja cos dobrego:)

Rudka - ja tez mialam bardzo malo wod plodowych. Jak mi w 38 tc odeszly, to bylo ich mniej niz szklanka i nikt nie byl pewny, czy rzeczywiscie wody mi odeszly... Generalnie, zrobili mi test komorek oranzowych i jak wyszedl mi pozytywnie podali mi oksytocyne - i tak przez trzy dni mnie pomeczyli i z powodu braku postepu porodu zrobili mi w koncu cesarke. No ale efektem wszystkiego jest moja ukochana coreczka:) A USG 3D jest naprawde swietne:)

No i dziewczyny - wczoraj przyszedl moj fajny termometr:-) Wiec mam juz narzedzie do pracy:-D No a teraz siedze oczywiscie w pracy i jakos nie chce mi sie za nic w pracy. Do tego Wiktoria mi rano plakala, jak zostawialam ja z opiekunka... No i serce mi sie krajalo, ze ja zostawiam... A jak mi robila "papa" z okna, to mialam lzy w oczach. Do pracy wrocilam, jak Wicia miala 11 miesiecy, teraz ma 18 miesiecy i nadal nie moge sie do tego przyzwyczaic...
 
reklama
A dziewczyny, tak troche z innej beczki, nie bardzo moge sie polapac - czy mozecie mi napisac, co mam zrobic, zeby fotka zamieszczala sie przy postac? Zamiescilam fotke w profilu, ale ona sie nie pokazuje... Dzieki
 
Do góry