reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ancia1984 nie wiem czy to dobry pomysl pisac tu takie rzeczy,to najgorszy koszmar kobiety w ciazy,juz chyba lepiej wogle nie zajsc....ja roznie slyszalam o porodach w Angli i dobrze i zle ale mysle ze to moglo sie stac wszedzie.
Moze starajmy sie dawaj na tym forum jak najwiecej optymizmu a nie sie dolowac,bo to nie pomaga,są inne wątki od tego,tak mi sie wydaje. na watku lipcówek2008 dwie osoby co najmniej straciły dzieci "po drodze", po przeczytaniu takich postow chodzilam jak struta,zaczynalam sie wszytskiego bac, a w czasie staran i ciązy najwazniejszy jest optymizm,troche usmiechu,to czyni cuda.

Nie chcialam nikogo dolowac, ani straszyc, przepraszam jesli kto to tak odebral, nie bylo to moim zaimiarem; po prostu tak we mnie to siedzi.... ja jestem realistka, i zawsze wiem ze "kij ma dw konce" poczatek i koniec, dobro i zło....i trzeba znalezc srodek we wszystkim...optymizm jak najbardziej...ale wszystko z umiarem.
Dziekuje wszystkim za cieple slowa
Pozdrawiam wszystkich ;-)
 
reklama
Ancia 1982- trzymam kciuki aby byla to fasoleczka ..:) daj koneicznie znac jak bedziesz cosik wiedziec:)
julitka - wciaz trzymam kciukasy:) a co do wieczora panienskiego... na rozne sposoby mozna go zrobic.. w domu lub knajpce.. ale jesli w ciazy to pewno nie moze dymu od papierochu wdychac a nie wiem czy w ktorej knajpce nie bedzie dymu z papierosow.. wiec zostaje domek.. moze pomozcie jej przyrzadzic pysznosci.. plus kupic jakis drobiazdzek dla niej i malenstwa.. jakis moze film o dziudziusiu i slubie.. ja tez ide na panienski ale moja przyjaciolkka w ciazy nie jest.. a zaprasza nas do klubu- dyskoteki.. wiec powinno byc fajnie a ja jej kupilam super sexi bielizne z koronki ktora przyda sie jej rowniez w przyszlosci:)
rudka, eve84- dzieki za pocieszenie.. boje sie masakrtycznie,,, bo syfy dalej sa wiec nawet nie chce nic mowic.. oby byly dobre wyniki :) i oby nic powaznego:) napisze zaraz jak bede wiedziec kochane:)
 
Dziś ostatnia tabletka clo i biorę się do roboty:-D Napisali w ulotce że owulka powinna nastąpić pomiędzy 11 a 15 dniem, zobaczymy.
Trzymajcie kciuki za moja owulke;-)

miłej i przede wszystkim OWOCNEJ roboty zycze:))

julitka ja na wieczor panienski dostalam tort w kształcie...domyslacie sie czego:) ubaw byl po pachy:) moze wybierzcie sioe gdzies w plener,dzialka,jezioro itp to i bedzie kameralnie i zdrowo na przyszlej mamy:)

anesto witaj,ja tez po przejsciach,razem damy rade, a 12go czerwca radze wyciac z kalendarza i wogle o nim nie myslec:)
 
Dziekuje bardzo kochana :tak::-D
a teraz dziewczynki bardzo prosze was o pomoc, wiem ze to nie ten watek ale mam nadzieje ze mi pomozecie:tak: jestes swiadkowa na slubie mojej przyjaciolki, razem z jej kuzynku chcemy zorganizowac jej wieczor panienski, chce zeby bylo fajnie, milo oryginalnie i smiesznie ale nie mam zadnego ciekawego pomysłu, dodam ze Asiula jest w ciazy :-D prosze was slicznotki o pomoc :tak::-D


Mojej koleżance jak sie hajtała to wpadłam na pomysł tak: wykupiłyśmy jej usługi w salonie piękności tzn, manicure, pedicure, masaż i takie tam co jeszcze było:-) a wieczorem na imprezke poszłysmy:-) ale skoro twoja kolezanka jest w ciąży to wizyta w salonie myslę mogłaby korzystnie na nią wpłynąć :-) nasza kolezanka byla zachwycona:-D i jeszcze jej oczy zawiązałyśmy jak ja wywoziłyśmy do tego salonu:-D
 
Nie mam sily-glowy- na nic. lekarz mnie nie zbadal ginekologicznie, porozmawilalismy i ogolnie to na testy ciazowe jest za wczesnie, beta mam zrobic na poczatku czerwca, a plamienia mogabyc poczatkiem poronienia.
Fiut nie lekarz - przepraszam ze tak pisze.
Z jednej strony jestem zalamana tym ze lekarz wogole mi nie pomogl i nie rozwial watpliwosci, z drugiej rozumiem ze moze nie byl wstanie z 3 juz wole myslec ze to sie jednak okres zaczyna niz to ze mam siedziec i czekac na poronienie
MASAKRA
odezwe sie pozniej bo musze obiad szykowac
 
niczka zgadzam się z tobą że to fiut a nie lekarz!!!! A on nie wie że istnieje coś takiego jak dopochwowe usg? Przeciesz tam wszystko by sobie zobaczył ! Masakra ! Najlepiej zmień lekarza na jakiegoś normalniejszego i nastawionego bardziej pro rodzinnie . Trzymaj się :tak::tak::tak::-)
 
niczka- strasznie zgadzam sie z opinia ze to fiut a nie lekarz.:p wlasnie jest te usg dopochwowe.. wiec moze inny lekarz..?? i bedziesz spokojniejsza:)
buziaki wielkie
 
niczka ja przezylam jeden falszywy alarm..mialam silne bole brzucha do tego stopnia ze zwonilam sie z pracy i pojechalam do mojej lekarki,najpierw delikatnie pomacala brzuch i od razu wykluczyla ciaze,nie bylo powiekszenia macicy,a potem zbadala ginekologicznie i okazalo sie ze to byl poczatek okresu (po clo ten bol)...nie wiem czemu twoj gin chociaz macicy nie pomacal,to przeciez nie szkodzi w niczym,ale to w koncu lekarz nie nam sie tu wymadrzac/.....a ktory to moglby byc tydzien jesli mowa o poronieniu?? jak mialam strate ciazy w 2-3tyg to nie bylo zadnego plamienia,samo sie wchlania,wiele ciaz sie tak konczy nawet bez naszej wiedzy,piszesz ze na testy jest za wczesnie czyli to moglabybyc ciaza mniej niz 10dniowa????to skad mialoby byc plamienie?? poza tym jak zrobisz betke z laboratorium to wykrywa ciaze jeszcze szybciej....zreszta nie ma co dramatyzowac bo z tego rozumiem to nie wiesz czy to ciaza czy nie wiec nie stresuj sie,bedzie dobrze
ps niezbyt to mile u lekarza ze nie potwierdzil ciazy a juz straszy poronieniem....to tylko zle na psychike wplywa
 
reklama
Niczka zgadzam się z dziewczynami, że dziwny ten lekarz. Może lepiej poszukać innego. Podstawą jest, że trzeba mieć zaufanie do swojego lekarza a ja po czymś takim bym je chyba straciła. Będzie dobrze, nie denerwuj się. Ściskam mocno.

Dziś mam 9 dc ostatnia tabletka clo, troszkę jakby pobolewają jajniki- może działają :-) Mam nadzieje, że to nie moja wyobraźnia i rzeczywiście wzięły się do produkcji pęcherzyków.

Ja się trochę denerwuje bo jutro oddaje prace mgr i będę czekać na obronę.
 
Do góry