reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane!
Ja tylko na chwilkę. Przesyłam gorące pozdrowienia ze słonecznej Danii. Pogoda super, lepsza niż w Polsce( przynajmniej lepsza niż na śląsku:tak:). Podróż zniosłam dzielnie, maleństwo grzeczne tylko strasznie zmęczeni jesteśmy. Teraz szybki prysznic i wyrko. życzę Wszystkim owocnego wieczorku i nocki:tak:;-)
Buziaczki
 
reklama
Kluliczek dzięki za wsparcie:-) To na prawdę pomaga:tak:Te testy są jakieś dziwne w poprzednim cyklu jak je kupiłam byłam już po owulce ale zrobiłam 1 tak na próbę i kreska testowa wyszła ciemniejsza od kontrolnej a teraz jak mam owulacje to nie wychodzą.:wściekła/y: Co do wiesiołka to muszę spytać gina bo jeśli szkodzą na dzidzie to się boję-10 miesięcy temu poroniłam i boję się ryzykować.Jak jutro zmierzę tempke to dam znać. Zastanawia mnie ten ból w podbrzuszu . Nie wiem czy wcześniej go nie było czy nie zwracałam na niego uwagi i co on oznacza. Jest przed owulacją, w trakcie, czy nie związany z tym wcale .Ciekawe kiedy zniknie. A może to od częstego usg? Jeszcze raz pozdrawiam Wszystkich i życzę miłej nocki:-)
 
Asus mnie brzuch pobolewa od polowy cyklu, wydaje mi sie ze od 15dc do teraz, jak na moj gust to owulacje mialam gdzies kolo tego dnia, chodz wydaje mi sie ze wczesniej niz 15dc. @ powinnam dostac jutro - zobaczymy:sorry2:
Lunia ciesze se ze dobrze znioslas podroz, zycze dobrej pogody i jutro
Tkanis dobrze ze sie wyjasnilo, choc szkoda ze nie fasolinka :-p. Tak na zapas to milych staranek
Maggie, Kuliczek, Magdus , Eve, bablyss i cala reszta witajcie
lece poczytac (i poogladac) co popisalyscie wczesniej
 
Eva84 ja tez czekam az ten dzien i jutrzejszy sie szybko skonczy, ale z powodu tego ze nie moge sie doeczekac czy fasolka jest czy nie ;-):-p. Milego dzialkowania i oby pogody troszke dobrej bylo. Chrzesniak sliczny:tak:, a zdjecia to pozowane ze studia?
Kingus no to oby wyniczki dobre i do dziela. Sliczne wygladalas na slubie
Marzenixx wszytskie 3 super, choc mi sie bardziej podoba 1 i 2, ja tez chciala w ecru ale jak przymierzylam to sie okazalo ze wygladam w tym kolorze kiepsko i wkoncu mialam biala
Maggie2412 pogatuluj kolezance,
Majola, Magdus sukienki bardzo ladne. Ja tym bym mogla sie hajtnac jeszcze raz, dla sukienki. Tyle jest ladnych.....
 
Co do wiesiołka to muszę spytać gina bo jeśli szkodzą na dzidzie to się boję-10 miesięcy temu poroniłam i boję się ryzykować.Jak jutro zmierzę tempke to dam znać.
Asus wiesiolek moze zaszkodzic fasolce jesli bedziesz go brac po owulacji (moze spowodowac skurcze macicy), ale przed owulacja jest niezastapiony, swietnie dziala na sluzik plodny (jest go wiecej i lepszej jakosci), mozna po nim swietnie rozpoznac kiedy zbliza sie jajeczkowanie:-).
 
Witam wszystkich w świąteczny poranek:-) U mnie dziś temperatura 36.5:szok: A wczoraj 37:wściekła/y: Co to znaczy ? co z tą owulacją - była czy nie? Śluzu brak , brzuch jeszcze delikatnie poboluje. Słyszałam że są takie przypadki że jajeczko rośnie ale nie pęka tylko się wchłania czy ktoś wie coś na ten temat? W poniedziałek usg więc coś się dowiem ale jak wytrzymać do poniedziałku??A może to jednak było w 16 dc i przegapiłam- wtedy było troszkę śluzu . Można zwariować:wściekła/y: w każdym bądź razie wszystkim życzę MILUTKIEGO ŚWIĄTECZNEGO DNIA :-)
 
Witam Was moje kochane

ewa wiesz ja to przezywalam, przezywam i nadal będę.Pozatym nachodza mnie takie dni że wyje okropnie,łzy grochowe.Ale muszę Ci wyznac że ja czuje waparcie mamy mimo że jej nie ma, ona czuwa nademna.A jak sie tak wypłacze to mi lepiej, nawet nikt o tym nie wie moj m.tez nie.

niczka jestem w tej samej syt. co ty!tez powinnam jutro dostac, mam nadzieje że nie.Ale bola mnie piersi na okres wiec chyba....

tikanis ja tez bym zrobila gruntowne badanie tarczycy,czkoda że to nie fasoleczka,ale zato uwijesz zdrowe gniazdko dla maluszka przez ten czas:-)

dziewczyny prosze o rade znow tempka 37.02 nadal sie utrzymuje.Tylko cyce bola tak na okres...Jestem pewnie stuknieta, ale znowu zrobilam test owu i nadal dwie kresti.(Zanim przyjdzie drugi cykl to wykorzystam całą paczkre...)Mam pytanko czy ta temperatura może sie podniesc przed @?i w jakim ulozeniu powinna byc szyjka przed @?nisko czy wysoko?
pozdrawiam was bardzo...
 
czesc dziewczynki :-) ja tylko na momencik:-)

bablyss to napewno fasolka!! ta temp. i cycuchy bolące:-):tak:rób teścik na fasolke i już! trzymam mocno zaciśnięte kciuki!!!:-D
 
Bablyss z własnego doświadczenia wiem że jeśli jesteś w ciąży to temperatura będzie Ci się utrzymywać na 37 i ciut przez cały czas jeśli nie jesteś to przed miesiączką - spadnie. Może zrób test ciążowy myślę że jak masz już dostać @ to wynik będzie widoczny. na szyjce się nie znam więc nic nie powiem na ten temat. Mam nadzieję że chociaż Tobie się uda i zapoczątkujesz tym dobrą passę dla nas:-):tak::-)
 
reklama
asus, marzenixx zrobilam ten owulacyjny bo nie mam zwyklego ciążowegoTa krecha jest jeszcze ciemniejsza od testowej!.Ale boje sie rozczarowania...chyba poczekam na ew.@ Dzis moja tempka mogla byc oszukama bo mierze o 8.30 a dzis przed 5 i jeszcze zmęczenie.Ale wyszla wysoka.Zmylaja mnie te piersi bo to taki tradycyjny bol jak na okres....

asus ja tez kupilam wiesiołka i wtym cyklu go wykorzystam.Kupilam tez testy, ktorych niedlugo pewnie nie będzie...bo jak tak dalej pojdzie to zmarnuje wszystkie.
Podobna wiesiolek poprawia jakos sluzu.Ale bierzemy go do owulki bo potem moze ew.skurcze wywolac grozne dla fasolki.A tobie kochanie, skoro tempka spadla to juz chyba po owulce, ale probuj dalej bo po owu.to na chłopaka ..hihihi
 
Do góry