reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
A oto moja sukienka (zdjęcie ze sklepu), sukienkęmiałam białą a ta jest kość słoniowa czy coś takiego, niestety na kompie nie mam zdjęć ze ślubu. Ja już za 30 minut kończę pracę i wracam dopiero w poniedziałek. Jutro jadę do Karpacza na mały relaks. Pozdrawiam wszystkie Staraczki i życzę wszystkim bardzo intensywnych chwil relaksu uwieńczonych zafasolkowaniem.
 

Załączniki

  • suknie32.jpg
    suknie32.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 26
czesc dziewczynki- ojejus wszystkie was teraz bym wysciskala..
ale zescie napisaly ze szok tyle tego ze musialam najpierw poczytac co i jak..'
ale teraz juz odpisuje...

Eve84, jestes kochana tak troszczysz sie o nie i martwisz:*
co do twojego taty ja tez mam dolek powod moj tata 15 kwietnia mial zawal.. teraz jest juz ok, wrocil do pracy ale wciaz sie o niego martwimy, pozatym te pryszcze na buzi..sa na 100% reakcja ze mam zaburzona gospodarke hormonalna.. syfy wyskakuja mi glownie na zuchwie..i to wszytsko podobnie jak u ciebie sprawia ze czuje sie jak w potzrasku , ciagle mine mam do gory nogami...:(
bablyss- dla Ciebie buziak wielki* tak jak dla eve84 - dziekuje naparwde za twoja wsparcie i to ze sie martwisz o mnie, to slodkie:)
kingus-- wygladalas pikenie.. wogole jestes piekna dziewczyna i napewno cudnie bedziesz wygladac w ciazy..
marzenixx- mi sie tez podoba sukienka numer dwa:)

juz wam pisze co ijak.... niestety nie mam dobrych wiesci... dzis czyli po 35 dniach dostalam okres, oczywiscie liczac od jednodniowego plamienia..bylam u dzina... i powiedziala ze to okres faktycznie... ale przy moim problemie to dobre roziwazanie ze okres dostalam tylko szkoda ze nie fasolka... ale przypomne moze o co chodzilo... bralam pigulki i po odstawieniu pigulek okres ten pierwszy mialam normalnie(dzialanie tabletek) pozniej okresu brak, wystapilo 1-dniowe krwawienie... teraz po 35 dniach wrocil okres zobaczymy na ile dni...ale brzuch boli masakrycznie...
nadal czekam na wyniki testu na poziom testosteronu.. mysle ze mam za wysoki bo na zuchiwue jak wczesniej pisalam pojawiaja sie syfy oczywsiscie nie tylko na zuchwie ale tam jest najwikeszy wysyp...
po tabletkach okres mi sie rozlegulowal teraz jak widac wszytsko jest na dobrej drodze.. moja dzin powiedziala ze od 1 czerwca mam obserwowac swoj sluz a dni plodne przypadna prawdpodobnie od 10 czerwca.. najlpeiej kupic testy owulacyjne...wiec napewno tak zrobie i mam nadzieje ze czerwiec bedzie owocny:)
nie poddaje sie.. dobrze ze przynajmniej cos sie dzieje a nie stoje w miejscu...
to tyle wiec jak same widzicie nraazie fasoleczki brak:(
 
Czesc wszystkim starajacym sie !!! Dzis czuje sie troszke lepiej :happy: uczucie balona w brzuchu jakby mniejsze bo teraz czuje jakbym miala pileczke pingpongowa miedzy jajnikami i to miejce nadal twarde:-(ale dopoki nie zrobie testu to nic nie wiadomo acha jeszcze jedno mam dosc silne uplawy koloru bialego:wściekła/y: i bulgotanie w brzuszku:sorry2:Pozdrawiam i trzymajcie kciuki!!

zdjecie z mojego slubu sierpien 2007
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    257 KB · Wyświetleń: 35
Ale sliczne panny mlode :-) I sukienki... ACH!

Magdus, kciukasy zacisniete!
Marzenixx. Ja jestem za trojeczka bo taka mniej grzeczna...;-)

Tikanis, nic sie nie smutaj, tylko pelna koncentracja, lykaj folik i WIESIOLKA!!!! na lepszy sluzik (ale tylko do owulki)

Milego dlugasnego weekendu. U nas pracuje,my normalnie. Boze Cialo przeniesione na niedziele...
 
Witam dziś 18 dc i rano temperatura 37 - więc czekałam niestety za długo bo owulka już była:-( Bardzo mi przykro że żadna z doświadczonych i zadomowionych dziewczyn mi nie odpowiedziała ani nie doradziła :no: Myślałam że można tu znaleźć wsparcie i poradę ale widocznie początkującym się to nie należy, a przeciesz chodzi tylko o zwykłą ludzką radę nieważne czy dobrą czy złą po prostu jakąkolwiek

Uważam, że twoje zachowanie jest niefair :wściekła/y:. Po pierwsze, niektóre z nas nie wchodziły na wątek i nie widziały Twojego posta, po 2, nie sądzę, żeby te, które wogóle się nie orientują co i jak w tej dziedzinie, chciały dawać Ci rady, dla samego radzenia, zbyt Cie szanują i nie chcą dawać złych. Rozumiem rozgoryczenie, ale nie wyżywaj się na nas!
Ja na Twoim miejscu bym spróbowała. Nie znam się na tym najlepiej, ale kiedyś (wysilam pamięć) dodatrłam do informacji, że na chłopca to należy się starać właśnie od dnia owulacji która wychodzi w teście przez 2 dni, więc się załapujesz. Gdzieś ktoś pisał, ale nie moge być pewna jego fachowości, że w pierwszy dzień wzrostu temperatury jest spora szansa na poczęcie syna. To sa informacje z forów, więc nie mogę ręczyć za ich prawdziwość.
Właśnie znalazłam ulotkę od testów owulacyjnych, że największe prawdopodobieństwo poczecia jest w ciagu 2 dni od pojawienia się wyniku pozytywnego.

juz wam pisze co ijak.... niestety nie mam dobrych wiesci... dzis czyli po 35 dniach dostalam okres, oczywiscie liczac od jednodniowego plamienia..bylam u dzina... i powiedziala ze to okres faktycznie... ale przy moim problemie to dobre roziwazanie ze okres dostalam tylko szkoda ze nie fasolka... ale przypomne moze o co chodzilo... bralam pigulki i po odstawieniu pigulek okres ten pierwszy mialam normalnie(dzialanie tabletek) pozniej okresu brak, wystapilo 1-dniowe krwawienie... teraz po 35 dniach wrocil okres zobaczymy na ile dni...ale brzuch boli masakrycznie...
nadal czekam na wyniki testu na poziom testosteronu.. mysle ze mam za wysoki bo na zuchiwue jak wczesniej pisalam pojawiaja sie syfy oczywsiscie nie tylko na zuchwie ale tam jest najwikeszy wysyp...
po tabletkach okres mi sie rozlegulowal teraz jak widac wszytsko jest na dobrej drodze.. moja dzin powiedziala ze od 1 czerwca mam obserwowac swoj sluz a dni plodne przypadna prawdpodobnie od 10 czerwca.. najlpeiej kupic testy owulacyjne...wiec napewno tak zrobie i mam nadzieje ze czerwiec bedzie owocny:)
nie poddaje sie.. dobrze ze przynajmniej cos sie dzieje a nie stoje w miejscu...
to tyle wiec jak same widzicie nraazie fasoleczki brak:(

Ja bym sprawdziła jeszcze tarczycę na Twoim miejscu, ale ja jestem strasznie na tym punkcie wrażliwa (kilku znajomym rozlegulowała się po anty). Pryszcze nie muszę być skutkiem wysokiego testosterony, moga być i innych zaburzeń hormonalnych. Mierz tempkę, obserwój śluz, proponuje Ci spróbować Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni masz tam 30 dni za darmo i dziewczyny pomogą Ci zinterpretować wykres. No i pomyśl o tym tak, masz teraz czas na sprawdzenie co jest nie tak i "ponaprawianie", dzięki czemu Twoja dzidzia bedzie mogła sobie spokojnie popływać w brzusiu przez 9 miesiecy :tak:.
 
kinguś , Eve84 , niczka dziękuję za słowa otuchy:-) Marzenixx tobie też dziękuję . Piękne suknie- tak jak większość obstawiam nr. 2 Kluliczek nie chciałam się na Was wyładowywać - jeśli tak to odebrałaś to przepraszam- nie tylko Ciebie ale wszystkie dziewczyny.:tak:
Dziękuję za Twoje rady. Problem w tym że testy owulacyjne nie zmieniają się wcale!!! 3 dni (poniedziałek 16 dc, wtorek 17 dc, i dziś 18 dc ) są idealnie takie same!!!:tak:kreska testowa dużo jaśniejsza od kontrolnej i nie ciemnieje nawet o ton!!! a owulka jeśli wierzyć tempce już była albo właśnie jest. Dziwne nie? testy kupiłam w aptece za 5 sztuk zapłaciłam 37 zł. Moje cykle 30-37 dni. Śluzu brak . Dół brzucha po prawej stronie nadal jeśli się dotknie poboluje ale mniej . Można oszaleć!!! Mąż chodzi do pracy na 4.00 , kiedy wraca w domu są już dzieci- zadziałać więc możemy dopiero wieczorem. Mam nadzieję że nie będzie za późno. W poniedziałek mam usg. Jeśli teraz nie trafimy to w następnym cyklu monitoring- monitoringiem ale zaczynamy od 16 dc.Pozdrawiam wszystkich. Pa:-)
 
magie2412 - wiesiolek w jakiej postaci?? herbatki?? czy moze jakis tabletek ziolowych??

Olej z wiesiolka jest w tabletkach. Ja biore Oeparol, bo taki mi wpadl pierwszy i rece i chce go wykonczyc, ale tu na forum dziewczyny polecaly Tran z olejem wiesiolkowym i wit. E (znana rowniez jako witamine plodnosci :tak: ). A podstawowym celem kuracji wiesiolkowych sa rozne alergie i schorzenia skorne... wiec moze tez pomoze na cere :-). Wazne, ze brac wiesiolka tylko w pierwszej fazie cyklu bo potem moze zaszkodzic ewentualnej fasolce.
 
reklama
asus Na śluz spróbuj olej z wiesiołka do chwili owulacji, a potem siemie lniane. Olej z wiesiołka, można dostać w kapsułkach razem jako tran z olejem z wiesiołka i witaminą E. Pomaga.

Co do testów, to na tych co ja miałam, pisało, że kreska testowa musi być conajmniej tak widoczna jak kontrolna. A i tak nie pokazały mi owulacji, lepsze okazało sie mierzenie temperatury i obserwacja śluzu (którego też nie miałam dużo, poprawił sie po wiesiołku).

Spróbuj, mi ginka kazała 14 lecieć z mężem do roboty na noc, żeby go wykorzystać. Wykorzystałam go dopiwro jak wrócił wprawdzie, ale ten 14 to był dzień, albo dwa po owulacji. Ale jak ona mówiła, co szkodzi spróbować. Zastanawiam się czy dzisiejsza temperatura nie może być zafałszowana, zobaczymy jaka będzie jutro, bo wg długości cykli to owulację powinnaś mieć między 16 a 23 dc.
No jak celujecie w chłopca to trudniej, bo nie powinno się za wczesnie :-). My chcieliśmy dziewczynkę, ale cos mi się wydaje, że groszek jest chłopcem :-p.
 
Do góry