reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Bablyss jak się okaże że miałam owulację w 16 dc (a właśnie wtedy byłam na usg u mojego gina i kazał mi czekać do 18 dc )to chyba tego cholernego doktorka uduszę:tak: Jak na mój gust to ty już powinnaś się zapisywać do lutówek 2009;-)
 
reklama
Witam Was Gorąco Wszystkie Dziewczyny!!!:-)

Chwilkę mnie nie było a tu tyle postów, i tyle się działo:-). Ivi gratuluje zaręczyn. Wszystkie opowieści o zaręczynach wzruszające, suknie przepiękne. W dniu ślubu każda panna młoda jest najpiękniejsza:-).
Ja byłam u innego gina skierował mnie jeszcze na kilka badań, powiedział że po mojej operacji to nieuniknione, w poniedziałek mam mieć wszystkie wyniki. Od razu po wizycie u niego poleciałam je robić. Szkoda czasu i odwlekania na następny cykl. Teraz czekam na @ powinien pojawić się na dniach. przed operacją cykle miałam regularne 28,29 dni, dziś 28 dc a ja nawet nie odczuwam że może nadejść@. Boje się że przez te operacje mogło mi się wszystko poprzestawiać. Oby nie. Pozdrawiam Was wszystkie
 
cześć dziewczynki! witam wszystkie w ten piękny dzień i życzę baardzo udanego weekendu!! :-):-):-)
 
asus nie martw sie, z tymi cyklami to jest rożnie.Ja mysle że wszystko bylo tak jak powinno byc z tego co mowisz.Ale nawet jak jest cykl dobrze okreslony, to nie dochopdzi czasem do zaplodnienia.Ale mam nadzieje ze tak nie będzie.A co bys chciala miec?czy jest Ci obojętne?Wiesz te testy owulacyjne mnie zmyliły, 2 krechy?ja juzto mam termin@ 2 dni temu robilam ten owu i tez byly 2 krech!Jak dostane @ to do kosza leca!jakies trefne , a tek uwiezylam pani magister.....

ivi jak twoj domek??? u mnie juz dach sie robi...kryjemy dachowka, czekam z utensknieniem....
 
Witam wszystkich w świąteczny poranek:-) U mnie dziś temperatura 36.5:szok: A wczoraj 37:wściekła/y: Co to znaczy ? co z tą owulacją - była czy nie? Śluzu brak , brzuch jeszcze delikatnie poboluje. Słyszałam że są takie przypadki że jajeczko rośnie ale nie pęka tylko się wchłania czy ktoś wie coś na ten temat? W poniedziałek usg więc coś się dowiem ale jak wytrzymać do poniedziałku??A może to jednak było w 16 dc i przegapiłam- wtedy było troszkę śluzu . Można zwariować:wściekła/y: w każdym bądź razie wszystkim życzę MILUTKIEGO ŚWIĄTECZNEGO DNIA :-)

A mnie się coś wydaje, że ta wczorajsza temperatura była zakłucona. Może jakiś stres? Bo taki spadek silny, to raczej nie swiadczy o końcu jajeczkowania z tego co wiem...
 
bablyss - a zrobiłaś testy ciążowe? bo tak jak dziewczyny wcześniej pisały - testy owu czasem wykazują ciążę! więc rób teścik i wklejaj tutaj II krechy i przesyłaj fluidki!:-):-) i uśmiech na buzię proszę!!

my zmiatamy na budowę, pozdrowienia!!
co do budowy - wszystko na bieżąco (w miarę ;) ) zapisujemy w dzienniku :) więc zapraszamy do oglądnia zdjęć, link u mnie w podpisie :)
ja już się nie mogę doczekać jak będą tynki i wylewki.. wtedy tak domowo sie zrobi.. :D
 
Bablyss mnie tez cycuchy bola, ale tylko troche. Jednak nie kojarze zeby mnie zazwyczaj bolaly przed okresem,
na dodatek latam czesto siusiu i boli mnie podbrzusze.....i to od kilku dni:baffled:
tez sie boje zrobic test zeby sie nie rozczarowac:zawstydzona/y:
 
ivi nie robilam ciązowych bo te owu mialam.Podglądam twoj domek...ślicznie!widac ze ciężko pracujesz!!!

niczka mnie cycuchy to zawsze bolaly!Tak bardzo bym chciala tego maluszka!!boje sie zrobic testu....ale moze powiem mojemu mężowi żeby kupil jak skończy prace. Myslicie ze całodobowe sa otwarte w takie swieto???chyba nie....a ty kochanie masz temperaturke??ew.jaka??
 
reklama
niczka - a któcy masz dc? ale jeśli jesteś nadal przed @ i jeśli masz wystarczająco samozaparcia, to poczekaj z testem ;) Ale objawy fajne :-Dbardzo optymistyczne:-D
 
Do góry