reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc dziefcynki.. :-) ja wiem ze ja to tu tylko o sobie...:zawstydzona/y:ale kurcze nie mam zbytnio czasu odpisywac kazdej z Was..tyle sie tu dzieje...:szok: czesto czytam ale brak czasu na odp...:-(
Dzis mam pytanko - mierze tempke i ciagle mam 36,0 -36,2 dzis 13dc, przedwczoraj i wczoraj zrobilam test owu bo kłuł mnie prawy jajnik, pierwszego dnia wyszla jedna blada krecha druga ciemna, wczoraj obie ciemne, nie wiem czy mam owulke czy nie, bo testy mowia ze tak ale tempka w normie...sama juz nie wiem jak mysliicie?:baffled:
 
reklama
Kluliczek dzięki kochana za wsparcie . W poniedziałek po usg coś się wyjaśni- tylko do poniedziałkowego popołudnia jeszcze tak strasznie daleko;-) Bablyss ja już nie wiem co o tym moim cyklu myśleć . Mam 2 córy ( 10 i 6 lat) więc chciałabym chłopczyka zwłaszcza że to będzie moje ostatnie dziecko - więc albo teraz albo wcale!!! To śmieszne ja już byłam 3 razy w ciąży (1 poronienie 10 m-cy temu) więc teoretycznie powinnam być obcykana w tych sprawach a tu klops . Cykle mi wariują i niczego nie można być pewnym. Test kup sobie w aptece- będzie pewniejszy i na pewno apteki dziś są otwarte- tylko poczekaj do jutra do rana i zrób z 1 moczu po nocce.na pewno wyjdzie . Kup sobie Quick Vue to naprawdę super test i bardzo czuły-Polecam:tak:Powodzenia;-)
 
Witajcie Dziwczyny to znowu ja :tak:Wlasnie wrocilam od gina i niestety nie mam dobrych wiesci, dzisiaj 12dc a pecherzyk ma zaledie 13 mm http://*spam*/img/forum/smilies/icon_cry.gif przez dwie doby zwiekszyl sie tylko o 2 mm, a nie o 4 mm ( trafil mi sie jakis leniuszek) :zawstydzona/y:
W poniedzialek kolejna wizyta, ale nie wiem nawet po co http://*spam*/img/forum/smilies/icon_cry.gif
Najbardziej przeraza mnie to ze pani doktor zadecydowala ze nie mam brac duphastonu od 16 dc tylko czekala na samoistna @ http://*spam*/img/forum/smilies/icon_eek.gif W tym jest problem ze ja potrafie niemiesiaczkowac samoistnie nawet przez 6 miesiecy http://*spam*/img/forum/smilies/icon_evil.gif nie wiem jak to bedzie :no:
pozdrawiam was Wszystkie:tak::-)
 
bablyss ja nie mierze tempki, jedynie obserwacje prowadze
Ivi jestem w 26dc i mam 25 dniowe cykle :-), jedynie ostatni cykl przesunal mi sie o jeden dzien, pewnie z powodu duzego stresu, wiec @ powinnam dostac dzis, gora jutro biorac pod uwage ostatni cykl. Z testem poczekam do weekendu
 
Asus ja poprzedni razem chcialam chlopaka i sie udalo, ale ja nie mialam problemu ze sluzem
ja sie zawsze zastanwiam jak to jest z tymi testami ciazowymi, bo ja np. wstaje w nocy na siusiu, wiec poranny mocz wcale nie jest po calej nocy
Lilu no to trzymam kciuki za pecherzyk
Ancia witaj
Kuliczek witaj.... czyli juz niedlugo bedziecie mieli pelne rece roboty:-). Fajnie!
 
Niczka zależy o której wstajesz pierwszy raz na sisiu. Jeśli jest to dłuższa przerwa niż później do rana to test trzeba robić właśnie wtedy . Tak myślę . Chodzi o to żeby był jak najdłużej wstrzymany.;-) Lilu 19 no no to dopiero leniuszek, ale może do drugiego usg nadrobi i mile Cię zaskoczy swoim rozmiarem. Z tym nigdy nic nie wiadomo:tak: Mam do Ciebie pytanko . Pęcherzyk powinien teoretycznie rosnąć 2mm na dobę - tak? a w jakim rozmiarze pękają ? Odpisz mi proszę to dla mnie bardzo ważne : )))):rofl2:
 
kluliczek, bablyss- tarczyca to chyba nie jest, tylko raczej testosteron dlatego diane 35 tak swietnie na mnie dzialay,, ale juz niedlugo sie dowiem.. a powiedzcie mi kochane jak to jest z ta tempraturka,.. dni plodne charakteryzuja sie wysoka czy niska temp, bo w jakiejs ksiaze czytalam ze ta najnizsza i najwyzsza temp nasteoujaca zaraz po sobie to wtedy ropozycznaja sie dni plodne..u mnie moja dzinka powiedziala ze prawdopodobnie bedzie to od 10 czerwca ale juz o 1 mam obserwowac swoj sluz i najlpeiej kupic testy owulacyjne.. a co do dziewczynek ktore czekaja na @ trzymam kciuki i dajcie znac co i jak....buzia:)
 
Niczka zależy o której wstajesz pierwszy raz na sisiu. Jeśli jest to dłuższa przerwa niż później do rana to test trzeba robić właśnie wtedy . Tak myślę . Chodzi o to żeby był jak najdłużej wstrzymany.;-) Lilu 19 no no to dopiero leniuszek, ale może do drugiego usg nadrobi i mile Cię zaskoczy swoim rozmiarem. Z tym nigdy nic nie wiadomo:tak: Mam do Ciebie pytanko . Pęcherzyk powinien teoretycznie rosnąć 2mm na dobę - tak? a w jakim rozmiarze pękają ? Odpisz mi proszę to dla mnie bardzo ważne : )))):rofl2:
 
reklama
tikanis w takim razie obserwuj kochana dokladnie wszystko i zapisuj!wiem że temperatura przy owu.jest wysoka a przed niska

Dziewczyny ponawiam moje pytanko Jak jest z tempka przed @?i jak jest z szyjka macicy jest wysoko czy nisko?Dleczego wyszly dwie kreski na tescie owu skoro mam jutro termin @??(juz dwa dni temu tez byly 2 kreski, dzis tez)myslicie że test owu może wykryc ciąże??niemam ciążowego wiec z ciekawosci zrobilam ten.Ach i jeszcze jedno pytanko!myslicie ze jak zrobie test ciazowy 2,1 dzien przed @ to może juz coś byc widac?czy zawczesnie?
 
Do góry