reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

NIe moge sie powstrzymac, zeby nie wkleic tej fotki ``na szczescie``. To synek mojej kolezanki, urodzony 27 kwietnia. Dzisiaj bylam go zobaczyc. Moze jak sie tak zapatrzymy... to i nam sie takie uda :tak::tak::tak:
 
reklama
witam was kochane!!!!!!!!!!!

Tak się nastawilam w tym cyklu na te testy owu. ale chyba z tego nic nie wyszlo...temperatura 36.6 a macice mam wysoko i twrda.Zadnych objawow oprocz klucia w jajnikach ale tak czesto mam wiec to nie jest zaden objaw, znow @ przyjdzie:-(wiec juz lepiej żeby szybciej przyszla jak ma przyjsc...(oby nie)ale co ma byc to będzie.

tikanis z niecierpliwoscia czekam na wynik testu...przyznam sie, ze mialam dzis cicha nadzieje, ze juz zrobilas;-) przeslij nam fluidki jak sie uda.

Pozdrawiam Was bardzo kobietki, milej i owocnej nocki zycze;-)
 
Witam!
dzis 15 maja pierwszy termin z trzech terminów @ i jak narazie "czysto":-) byle tak dalej jeszcz przeprawa przez 17 maja i 20 mam nadziejej ze bedzie jak dzis:)
pozdrawiam Kobietki
 
Migotko w cuda to ja nie wierzę ;-) A co słychać u Ciebie? Podczytuję forum, ale coś nic nie piszesz ???
Nie ma "nie wierze" Ewciu, musimy wierzyc, ze kiedys nam sie uda:-).
Jestem na forum caly czas, tyle ze czytam sobie tylko. U mnie juz po owulacji, czekam na rezultaty:tak:.

Witajcie Dziewczynki:)
Trochę długo mnie nie było ale podczytuję Was regularnie:tak:
Wszystkim testującym niebawem, życzę pięknych 2 kreseczek:tak:A wszystkim życzę spełnienia marzeń:tak::-)Ale jestem szczęśliwa:tak:Wczoraj byłam na USG genetycznym i widziałam moje maleństwo.Na szczęście wszystko jest dobrze. Tylko na samym początku badania, dzidziuś spał i odwrócił się do nas dupcią. I nie chciało się obudzić nawet jak lekarz je szturchał. Ale jak już się wyspało, to normalnie szaleństwo. Jak zaczęło machać rączkami i nóżkami, wiercić się...Coś wspaniałego. Mój mąż nie mógł uwierzyć, że tak ładnie wszystko widać. No i lekarz powiedział, że na dzień dzisiejszy to dziewczynka bo nie ma ani śladu siusiaka;-):-p:laugh2:
Wszystkim życzę super extra miłego dnia:tak:
Lunia, no to pieknie. Gratuluje zdrowego dzidzisia:-).

Migotko a Ty gdzie sie tak dlugo podziewalas????:angry:;-):-D
Jestem juz jestem, postaram sie czesciej pisac:tak:.
Dziekuje wam za ciepłe słowa w sprawie slubu:-D Jak możecie zauważyć nowy suwaczek u mnie:-D:-D:-D
Otóż wczoraj szukaliśmy miejsca i daty i znalazła sie na 23 sierpień :laugh2::laugh2: w przepieknym pałacyku w Nosowie :-) Jestem bardzo szczęśliwa i juz zaczyna mi żołądek ściskać na mysl że tyle roboty przede mna:-) ale cieszę się ogromnie:-):-)
zdecydowaliśmy że starać sie o fasolke będziemy od sierpnia, bo nie chciałabym być na weselu z brzuszkiem, a w sierpniu jak sie uda to nawet nie zauważe :-) ah ciesze sie strasznie i przesyłam wam troszkę cudownych radosnych fluidków mimo ze nie fasolkowych ale szczerych i z usmiechem!!:-)
*********************************************************************
*********************************************************************
***************************************************************************************
Fluidki radosne zawsze mile widziane:tak:.
Moja przyjaciolka brala slub kilka lat temu wlasnie 23 sierpnia i mowie Ci to swietna data:-D! Powodzenia!

NIe moge sie powstrzymac, zeby nie wkleic tej fotki ``na szczescie``. To synek mojej kolezanki, urodzony 27 kwietnia. Dzisiaj bylam go zobaczyc. Moze jak sie tak zapatrzymy... to i nam sie takie uda :tak::tak::tak:
Sama slodycz, patrze i patrze i patrze i sie rozmarzam...:-)

Witam!
dzis 15 maja pierwszy termin z trzech terminów @ i jak narazie "czysto":-) byle tak dalej jeszcz przeprawa przez 17 maja i 20 mam nadziejej ze bedzie jak dzis:)
pozdrawiam Kobietki
W takim razie trzymam mocno kciuki do 20 maja:tak:.
 
Hello w piątkowy poranek:-) Weekend powoli się zaczyna, z czego bardzo się cieszę.

Marzenix, przed Tobą kochana jeden z najfajniejszych okresów w życiu:tak:Ja nasze przygotowania do ślubu super wspominam...Tyle załatwiania, chodzenia w tyle miejsc, troszkę stresu ( ale bardzo mało;-)i generalnie dlatego, że wtety jeszcze studiowałam dziennie...)I najpiękniejszy dzień w Naszym życiu był idealny...Tylko w poniedziałek po weselu musiałam na uczelnię lecieć bo egzamin miałam:-D

Tikanis, czekamy na teścik z niecierpliwością:tak:

Maggie, normalnie cud miód!

Ja niestety praktycznie ciągle w drodze...W środę lecę znowu do Danii na 2 dni a 2.06 na cały tydzień do Niemiec na szkolenie:-(średnio mi się to podoba, ale jak trzeba...Ponieważ nikt z współpracowników z zagranicy nie wie, że jestem w ciąży, do tego czasu mój szef ma poinformować wszystkich ( po pracy nie chcę łazić niewiadomo gdzie, po co i jak długo ( bardzo lubią baaaaardzo długie kolacje służbowe ...). Nie ma źle, najważniejsze że czuję się naprawdę dobrze.
życzę Wam dziewczynki pogodnego i słonecznego piątku:-)
 
Witam Was Wszystkie!!

Nie było mnie ponad tydzień, ale u mnie sprawy się skomplikowały. Wyszłam ze szpitala i po trzytygodniowym pobycie nie mogłam się nacieszyć wolnością, domem świeżym powietrzem.Jednak poszłam na kontrole bo odczuwałam bóle w nerce i okazało się że znowu mam zastój. Musieli mi założyć sondę, mam z nią chodzić co najmniej dwa miesiące, jeden z lekarzy upierał się że nawet pół roku. Wczoraj wyszłam ze szpitala, jestem w domku ale mam założony jeszcze cewnik (chodzenie z workiem nie należy do najprzyjemniejszych). A miało być tak pięknie.....:-(

Pozdrawiam Was gorąco
 
Witam was serdecznie w słoneczny piątkowy poranek
!!;-)

Dawno mnie tu nie było ale przyznam się szczerze że poprostu nic nie pisałam ale codziennie was czytałam i czekałam na to żeby wreszcie móc pogratulować komuś fasolki ;-) Mam nadzieję że dzisiaj będę mogła napisać jeszcze raz właśnie po to żeby pogratulować.Myślę tu głównie o Tikanis na której wynik testu tak długo czekamy no ale mam nadzieję że takich pozytywnych wiadomości w najblizszych dniach będzię coraz więcej.:happy::happy: Tikanis czekam z niecierpliwością i trzymam mocno kciuki.Za całą resztę dziewczynek również:tak:.Agunia 767 współczuję Ci bardzo ale wierzę że wszystko będzie dobrze.Jesteśmy z Tobą.Trzymaj się.Pozdrawiam:happy:.Buziaki :blink::blink:
 
Czesc Kobietki, piekny poranek (chyba juz nie poranek;-)), jak tam humorki dopisuja?? mialam dziwne sny.. ze urodzilam martwa Dzidzie:-( ah i od rana smutek mnie ogarnal..
Wynalazlam gdzies, teraz wlasnie nie wiem gdzie:sorry2: ze dni przed sama @ tez sa plodne, chyba 4 takie dni sa.. Prawda to??

Migotko trzymam Cie za slowo Myszko;-)
Tikanis ja mam nadzieje ze szybko nam napisze o wyniku testu bo przeciez popadamy tu z niewiedzy:-p
lunia a Ty na zadne megasnie dluuuugie kolacje nie dawaj sie wyciagac hehe i nie przemeczaj sie tam, dbaj o Was!!!;*
Caluje i zycze milego piateczku Kochane:-)
 
Cześć babeczki :-)

Dziekuje Anetko za pocieszenie.. wiem ze sie doczekamy.. ciagle w to wierze.. ale tak nieraz rozmyslam jak byloby cudnie slyszec smiech i placz swojego maluszka..

hihihihi co do smiechu to się zgadzam, gorzej z tym płaczem ;-)(bo serce matczyne boli)

Otóż wczoraj szukaliśmy miejsca i daty i znalazła sie na 23 sierpień :laugh2::laugh2: w przepieknym pałacyku w Nosowie :-) Jestem bardzo szczęśliwa i juz zaczyna mi żołądek ściskać na mysl że tyle roboty przede mna:-) ale cieszę się ogromnie:-):-)
zdecydowaliśmy że starać sie o fasolke będziemy od sierpnia, bo nie chciałabym być na weselu z brzuszkiem, a w sierpniu jak sie uda to nawet nie zauważe :-) ah ciesze sie strasznie i przesyłam wam troszkę cudownych radosnych fluidków mimo ze nie fasolkowych ale szczerych i z usmiechem!!:-)
*********************************************************************
*********************************************************************
***************************************************************************************

WOW super :-)

Witam!
dzis 15 maja pierwszy termin z trzech terminów @ i jak narazie "czysto":-) byle tak dalej jeszcz przeprawa przez 17 maja i 20 mam nadziejej ze bedzie jak dzis:)
pozdrawiam Kobietki

trzymam kciuki :tak:

Ja niestety praktycznie ciągle w drodze...W środę lecę znowu do Danii na 2 dni a 2.06 na cały tydzień do Niemiec na szkolenie:-(średnio mi się to podoba, ale jak trzeba...Ponieważ nikt z współpracowników z zagranicy nie wie, że jestem w ciąży, do tego czasu mój szef ma poinformować wszystkich ( po pracy nie chcę łazić niewiadomo gdzie, po co i jak długo ( bardzo lubią baaaaardzo długie kolacje służbowe ...).

ojoj rzeczywiście mnóstwo masz tych wyjazdów :szok:

Witam Was Wszystkie!!

Nie było mnie ponad tydzień, ale u mnie sprawy się skomplikowały. Wyszłam ze szpitala i po trzytygodniowym pobycie nie mogłam się nacieszyć wolnością, domem świeżym powietrzem.Jednak poszłam na kontrole bo odczuwałam bóle w nerce i okazało się że znowu mam zastój. Musieli mi założyć sondę, mam z nią chodzić co najmniej dwa miesiące, jeden z lekarzy upierał się że nawet pół roku. Wczoraj wyszłam ze szpitala, jestem w domku ale mam założony jeszcze cewnik (chodzenie z workiem nie należy do najprzyjemniejszych). A miało być tak pięknie.....:-(

Pozdrawiam Was gorąco

przytulam mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!
 
reklama
Cześć babeczki :-)



hihihihi co do smiechu to się zgadzam, gorzej z tym płaczem ;-)(bo serce matczyne boli)
no tak wiem ale wiesz nie tylko nastawiam sie na smiech, jest ta swiadomosc ze bedzie plakalo i to tez chce slyszec.. :-) Bardzo chce slyszec mojaaa Dzidzie....
 
Do góry