reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane dziewczynki- bablyss, maliwnka, iwonka, nenius, marzenixx juz kochane pisze co i jak....

wiec rano zrobilam test wyszedl 1 krecha jest czerwona a druga bardzo slaba.. doslownie jak sie ktos przyjrzy ta cos tam niby widac.. ale ma moze ona leciutko bardzo slabo rozowy no ale ja odczytuje go jako negatywnie- najdziwniejsze jest to ze piersi mnie strasznie bola.. a mianowicie sutki.. okropnie wrazliwe na wszelki dotyk nawet bluzki..to strasznie denerwuje i czasami jest nie przyjemne.. po zrobieniu testu i wyniku niewiadomo negatywnymzaczelam sie zatsanawiac co jest grane,,???? okresu nie ma,, a cyce bola niesamowicie... wiec poszlam do dzina.. lekarka mnie zbadala i powiedziala:

ze to sa prawdopodobnie zaburzenia hormonalne,, do tego mam jakies zapalenie stad te biale uplawy, na ktora dostalam czopy dopochwowe.,, najdziwniejsze ze jest ze jak mnie badala 2 raz spytala kiedy zrobilam test?? i pozniej stwierdzila ze mam przyjsc na usg w srode 21.05.. wiec troche mnie to zastanawia dlaczego no ale ok.. nie mysle.. jak wczesniej pisalam pojawily mi sie syfy.. wiec dala mi skierowanie na badanie poziomu testosteronu we krwii, od razu polecialam zrobic(koszt ok 20zl) , niestety na wszytsko trzeba czekac i wyniki za 2 tygodnie, jesli poziom testosteronu bedzie wyzszy niz norma to on jest odpowiedzilany za moja skore dlatego diana 35 ytak swietnie na mnie dzialala ze syfow wogole nie mialam. i taka uroda moich jajnikow ze zamiast progesteronu produkuja testosteron.. choc narazie to gdybania...
jesli poziom bedzie wyzysz beziemy leczyc i regulowac okres,, choc powiedziala tez ze nie jest wykluczone ze teraz nie zajde w ciaze..powiedziala ze nawet kobiety z takimi problemami jak ja szybciej zachodza w ciaze niz takie co maja normalny okres... troche sie zdolowalam u dzina sie poplakalam...://.. postanowilam jednak sie nie przejmowac i spokojnie poczekac na wyniki a wtedy bedziemy z dzinka decydowac co dzialamy,, byc moze wtedy juz nie trzeba bedzie dzialac...(cytuje moja dzinke).. ogolenie chyba pojade na jakies last minute zeby juz nie myslec.. i koncze z mysleniem,, oczywiscie tempke zamierzam mierzyc od niedzieli...ale ogolnie moje samopoczucie jest do kitu.. bo w sumie dalej nie wiem czemu mnie te cycuchy bola... w srode moze cos wiecej sie wyjasni..:baffled:
 
reklama
tikanis kochanie ja jednak nadal trzymam kciuki za ciebie:)może to jeszcze zawczesnie dlatego test nie wykazal.Napewno musisz zrobic te badania.Nic nie jest przesądzone!!!!!!!! Cycuch bola-bola!!, @ nie ma-nie ma! więc kochanie uszy do gory, napewno jestes pod dobra opieką!!!!!!!!!!Pozdrawiam Cię i śćiskam

A pozatym nawet jasniutka krecha tez oznaczac moze poziom hcg tylko jeszcze nie zawysoki-musisz zrobic za kilka dni, własnie czytalam na innym wątku psoty o tym jak dziewczyny mialy bbbbaaaardzo jasniutkie kreseczki, porobiluy testy za kilka dni i kreseczka juz ciemniejsza byla.Rub test za kilka dni!!!
 
bablyss- dzieki kochanie za twoje slowa cieplutkie... choc ja juz nie chce sie nastawiac-- zobaczymy na usg w srode czy co wyjdzie czy bedzie pusta macica... choc sadze ze ten testosteron moj i tak ma tu cos do znaczenia.. ehh ok juz nie mysle bo sensu ma... w kazdym razem ja dzisiaj siedze do 1 w nocy bo moj mezus dzis wraca po 2 tygodniowej nieobecnosci.. wiec zyczcie mi zebym wytrzymala do tej 1...jeszcze 2 godzinki...:)
 
tikanis-czy twoj gin jest pewien ze nie jestes w ciazy?????? podobno do 6tyg lekarz nie moze stwierdzic a ja po tyg nadal mialam ledwo widoczna kreske na tescie ledwiutko ze prawie tylko cien poczekaj spokojnie a jak bedziesz miala usg to wszystko sie wyjasni trzymam kciuki nadal wierze ze to fasolinka, uszy do gory bedzie dobrze
 
maja33- no wlasnie ja tez ledwo co- cien.. doslownie.. a moj dzin chyba nie jest pewien i stad te badanie usg.,, choc jasno sie dzis wyrazila ze to prawdopodobnie zabrzurzenia hormonalne wiec ciaza by odpadala.. ehh a usg moze dla pewnosci chce zrobic..a ide na nie juz 21.05.....juz sie nad tym nie zastanawiam..
zobaczymy w srode..tylko czy moj dzin tego 21.05 nawet jesli cos tam jest zobaczylby na ekranie???????
 
Tikanis trzymam kciuki, zeby ta cieniutka kreseczka zmienila sie w grubiutka :) Faktycznie czesto czytalam, ze nawet bardzo cieniutka druga kreska czesto oznacza mila wiadomosc :))) wiec czekamy na powtorke testu za pare dni
Pozdrawiam i zycze milego weekendu ...
 
tikanis - ja mialam lekkie plamienie na poczatku ciazy pierwsze bylo jak fasolka miala jakies 24dni oczywiscie licze od dnia poczecia i mialam robione usg dopochwowe i widzialam piekna fasolke i serduszko bijace wiec mysle ze u ciebie w srode tez bedzie widac jesli tam jest :-(, trzymam ogromne kciuki
 
Witajcie !! ;-) Dzisiaj niestety troszkę pochmurnie ale za to bardzo optymistycznie :tak:

Tikanis siedziałam tu wczoraj do 22.35 i czekałam ale niestety spaciu się zachciało no i poszłam się położyć a dzisiaj widzę że już niewiele brakowało i przyszłabyś ;-);-) miałam chyba jakieś wyczucie tylko że do nie do końca mi wyszło.
No więc kochana może ja się nie znam bo jestem tu tylko fanką jak narazie ale dużo się naczytałam nie tylko na tej stronce i dlatego właśnie popieram to co napisały Bablyss , Maja33i *Alicja* ...... może rzeczywiście jest jeszcze za wcześnie.No i jeśli istnieje bardzo, bardzo blada różowa kreseczka ....ale istnieje to myślę że to chyba o czymś świadczy. :tak:Oczywiście masz rację nie nastawiaj się tak bardzo....poprostu się zrelaksuj ( tym bardziej że mąż wrócił ;-) ) i postaraj się tyle nie myśleć. Myślę że się uda a najdalej w środę na usg wszystko się wyjaśni i będzie mozna gratulować a jak narazie trzymam mocno kciuki :happy: Pozdrawiam :tak:;-)
 
reklama
wiec rano zrobilam test wyszedl 1 krecha jest czerwona a druga bardzo slaba.. doslownie jak sie ktos przyjrzy ta cos tam niby widac

TIKANIS; lec na bete!!!!! Bo jesli ta druga kreska wyszla w czasie podanym na tescie to ..... ja jestem dobrej mysli :tak::tak::tak:. zwlaszcza, ze te cycuchy :szok:

Sciskam Cie, nie smutaj sie! Bo jak nie teraz, to w nastepnym cyklu :tak:

POZOSTALYM DZIEWCZYNKOM MILEGO PIEKNEGO DNIA! :-)
 
Do góry