reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
absolutnie nie :no::no::no:, nie ma takiej możliwości

Tikanis, where are you?????????????????


ahaaa, no to moze mi sie przysnilo.. ale na bank widzialam gdzies w necie wykres.. no ale skoro Ty mowisz ze absolutnie niee to juz wiadomo ze nie;-)a szkoda:-p

Tikanis rzeczywiscie cos dluugo trzyma nas w niepewnosci..
 
Witam!
dzis 26 dc, zrobilam test i wyszla jedna Różowa Krecha:crazy:
jeszcze jakby tego było malo to po tescie zaczelam plamic,mam nadzieje, że to plamienie nie jest pierwszym oznakiem zblizającej sie @
 
Witam wszystkie staraczki:-) Ja wczoraj byłam u ginekologa na 1 usg monitorującym w 12 dc . Owulacja będzie ale jeszcze nie wiadomo kiedy , 2 usg mam w poniedziałek w 16 dc . Mam nadzieję że wtedy już precyzyjniej powie mi lekarz kiedy będzie godzina W. Dostałam też skierowanie na badanie posiewu z szyjki-podobno to wskazane po poronieniu i w dużej mierze można dzięki temu zapobiec kolejnym poronieniom . Niestety w celu wykonania badania muszę się udać aż do Krakowa na ul. Sławkowską bo u nas nie robią tego badania ( cytologię zrobiłam miesiąc temu i do dziś nie mam wyników) Ale co tam jak tak ma być to pojadę :tak:Mam pytanko na ile przed godziną W mąż powinien zachować wstrzemięźliwość żeby plemniczki były zwarte, dojrzałe i gotowe?
 
Hej dziewczyny :-)
Tikanis poprostu zobaczyła z rana pewnie dwie krech i poszla sie upewnic do gina czy to nie sen i wraca pewnie rozpromieniona:-):-D A my czekamy!!!!:laugh2:

asus z tego co mi wiadomo to najlepsze sa "chłopaki" dwudniowe:tak::laugh2:
 
tikanis gdzie ty kochanie jestes???? po przyjsiu z pracy odrazu kompa włączylam żeby sie zorientowac jak twoj test!!!!!!!!!!!

Witam was kobietki

Ja wlasnie wrocilam z pracy, ledwo co zyje,jutro mamy wesele kuzyna.Bardzo sie z tego cieszę bo uwielbiam tany, tany.

agus wracaj szybciutko do zdrowia i oszczędzaj się!

pozdrawiam was bardzo i buziaczki przesylam
 
Nie ma "nie wierze" Ewciu, musimy wierzyc, ze kiedys nam sie uda:-).
Jestem na forum caly czas, tyle ze czytam sobie tylko. U mnie juz po owulacji, czekam na rezultaty:tak:.

Migotko, będą będą rezultaty. Za to mój cud tym razem się nie wydarzył, dzisiaj przyszła @ :sad:

Ja niestety praktycznie ciągle w drodze...W środę lecę znowu do Danii na 2 dni a 2.06 na cały tydzień do Niemiec na szkolenie:-(średnio mi się to podoba, ale jak trzeba...Ponieważ nikt z współpracowników z zagranicy nie wie, że jestem w ciąży, do tego czasu mój szef ma poinformować wszystkich ( po pracy nie chcę łazić niewiadomo gdzie, po co i jak długo ( bardzo lubią baaaaardzo długie kolacje służbowe ...). Nie ma źle, najważniejsze że czuję się naprawdę dobrze.

Ja Luniu ostatnio mam tak samo. Niedługo czeka mnie sześć lotów służbowych w odstępach kilkudniowych, więc tym razem nawet bez większego żalu przywitałam @. Trudno by było tłumaczyć się kolegom i koleżankom, że "drugs, sex and rock&roll" to nie tym razem ;-) Tobie życzę wysokich lotów i spokojnych lądowań oraz dużo zdrówka dla małej fasolinki.

Wynalazlam gdzies, teraz wlasnie nie wiem gdzie:sorry2: ze dni przed sama @ tez sa plodne, chyba 4 takie dni sa.. Prawda to??

Zgadzam się z Nenius. Absolutnie nie jest to możliwe. Wydzielany po owulacji do @ progesteron działa jak najlepszy środek antykoncepcyjny :-D

Witam!
dzis 26 dc, zrobilam test i wyszla jedna Różowa Krecha:crazy:
jeszcze jakby tego było malo to po tescie zaczelam plamic,mam nadzieje, że to plamienie nie jest pierwszym oznakiem zblizającej sie @

Współczuję Leganza. Niedawno miałam ten sam przykry widok. I wiecie Dziewczyny, polecany przez Was test Quick Vue jest chyba najbardziej niewdzięczny. Jedna krecha jest na nim niezwykle gruba i czerwona. Nie daje żadnych złudzeń :sad:

Witam wszystkie staraczki:-) Ja wczoraj byłam u ginekologa na 1 usg monitorującym w 12 dc . Owulacja będzie ale jeszcze nie wiadomo kiedy , 2 usg mam w poniedziałek w 16 dc .
Mam pytanko na ile przed godziną W mąż powinien zachować wstrzemięźliwość żeby plemniczki były zwarte, dojrzałe i gotowe?

Niestety lekarz nie powie dokładnie kiedy będzie ta godzina W. Poprzez monitoring sprawdzi czy pęcherzyk dojrzewa, w jakim tempie oraz czy doszło do owulacji (pęcherzyka już nie będzie, ale będzie płyn w zatoce Douglasa). Nie przewidzi dokładnie momentu kiedy pęcherzyk pęknie, chyba że poda zastrzyk na pęknięcie. Trochę długa ta przerwa w Twoim badaniu. Powinno się monitorować cykl co dwa dni. Jeżeli masz cykle 28-29 dniowe, to 16 dc może już być po owu:baffled:
A nasionka, to jak pisała Marzenixx, dwudniowe to miniumum, ale nie starsze :zawstydzona/y: niż pięciodniowe :tak:



A ja do września to odpuszczam mierzenie tempki, monitorowanie cyklu itp. Daję sobie i swojej psyche odpocząć. Jak nie zdarzy się cud - Migotko :-);-)- to od jesieni pomyślę o pomocy lekarskiej.

Pozdrowienia dla Wszystkich Staraczek oraz Już (zazdroszczę :tak:) Wystaranych.
 
77Ewcia dzięki za komentarz . Moje cykle to 30-37 dni. Jeśli ten cykl byłby 30-dniowy to owulacja byłaby ok.17 dc ( wtorek) Lekarz jednak po wielkości pęcherzyków stwierdził że ten cykl będzie należał do tych dłuższych i z tond taki odstęp pomiędzy usg. Nie zgodzę się z tobą że lekarz nie przewidzi kiedy będzie owulacja . Kiedy w 2001 r . w listopadzie chciałam zajść w ciąże po stymulacji Clo na usg lekarz powiedział mi że owulacja nastąpi w ciągu 24 godzin i żeby działać . Efekt? Po 9 miesiącach w sierpniu urodziła się moja córka. Może nie przewidzi co do godziny ale na pewno dokładniej niż jakakolwiek inna metoda:tak:
 
asus zgadzam sie z toba, moj lekarz tez na ostatniej wizycie stwierdzil ze z ok. 24 godz będzie owulacja tylko męża wtedy nie bylo, hihihi .pozatym mozna stwirdzic kiedy będzie owulacja wlasnie przez monitorowanie.


tikanis nie powiesz nam?????????my juz czekamy na Ciebie od rana!!!!!
 
reklama
Witam wszystkie staraczki:-) Ja wczoraj byłam u ginekologa na 1 usg monitorującym w 12 dc . Owulacja będzie ale jeszcze nie wiadomo kiedy , 2 usg mam w poniedziałek w 16 dc . Mam nadzieję że wtedy już precyzyjniej powie mi lekarz kiedy będzie godzina W. Dostałam też skierowanie na badanie posiewu z szyjki-podobno to wskazane po poronieniu i w dużej mierze można dzięki temu zapobiec kolejnym poronieniom . Niestety w celu wykonania badania muszę się udać aż do Krakowa na ul. Sławkowską bo u nas nie robią tego badania ( cytologię zrobiłam miesiąc temu i do dziś nie mam wyników) Ale co tam jak tak ma być to pojadę :tak:Mam pytanko na ile przed godziną W mąż powinien zachować wstrzemięźliwość żeby plemniczki były zwarte, dojrzałe i gotowe?
Asus na stronach NPR zalecają dłuższą wstrzemięźliwość, nawet kilka tygodni, ale czy to jest sprawdzona informacja to nie wiem. pozdrawiam
 
Do góry