reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

LUNiA TO SUPER!!!!!! :-):-):-)

Zastanawialam sie czy nie zostalas w Danii, porwana w ustronne miejsce bez internetu (sa takie ???:szok:).
Sypnij nam fludkami bo ostatnio cos malo fasolek i poglaskaj brzunio od cioci Maggie z inetrnetu
 
reklama
LUNiA TO SUPER!!!!!! :-):-):-)

Zastanawialam sie czy nie zostalas w Danii, porwana w ustronne miejsce bez internetu (sa takie ???:szok:).
Sypnij nam fludkami bo ostatnio cos malo fasolek i poglaskaj brzunio od cioci Maggie z inetrnetu

Tak jest Ciociu, brzuszek już pogłaskany:tak:
A teraz fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Cześć dziewczynki :-)

Czesc,
mierze tempke, obserwuje sluz i szyjkę macicy.
Moje wykresy wygladają jak kardiogramy a nie zwyczajny cykl.tzn. 3 maksima temperatur w jednym fakt ze zaobserwowalam sluz dobry ale i tak z tego nic nie wyszlo (28dc robilam tescik 1 krecha ale @ też nie ma) W kolejnym cyklu spróbuje i z mierzeniem i z testami i ide do ginekologa.

witam, konsultacja z ginem na pewno nie zaszkodzi

Witajcie kochane !! ja siedze na chrobowym w domku do konca tygodnia :dry: ale na "szczęscie" z mężem :sorry2: hehehhe.... mozemy sie soba nacieszyc smarkajac jedno przez drugie! i grajac w marynarza ktore teraz ma zrobic jesc :-D

dużo zdróweczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cześć Kobietki. Mam małego zgryza :baffled: Otóż: to już mój kolejny cykl starań i czwarty z mierzeniem temp. Zawsze temp wyższe trwały 12 dni po czy 2 dni niższych i przychodziła @ W tym miesiącu miałam dodatkowo pierwszy monitoring cyklu. W 14stym dniu wyhodowałam :happy: pęcherzyk 21 mm, a 16tego dnia było już po owu z płynem w zatoce Douglasa. No i właśnie kiedy minęło 12 dni wyższych temp mocno się zdziwiłam, że tempka nie spada, tzn spadła delikatnie, ale nadal jest w zakresie tych wyższych. Dzisiaj kolejny dzień kiedy temp jest dosyć wysoka, a dodatkowo śluz jak przy owu. Przyznam się też, że wczoraj robiłam teścik :zawstydzona/y: - negatywny. Objawów na @ brak, a teoretycznie jutro najpóźniej powinna przyjść. I co o tym wszystkim myśleć:baffled::szok:

Kto wie? kto wie? Poczekaj, wszystko się wkrótce wyjaśni :tak:

tak bym chciala tych 2 kreseczek...pewno glowa boli mnie od tego myslenia a piersi bola bo mysle.. hehe:) dam wam znac dziewczynki w piatek co i jak...buzia wielka)

postaraj sie odstresować, może zrób sobie dzisiaj jakąś przyjemność na poprawę nastroju :sorry2:

Witajcie Dziewczynki:)
Trochę długo mnie nie było ale podczytuję Was regularnie:tak:
Wszystkim testującym niebawem, życzę pięknych 2 kreseczek:tak:A wszystkim życzę spełnienia marzeń:tak::-)Ale jestem szczęśliwa:tak:Wczoraj byłam na USG genetycznym i widziałam moje maleństwo.Na szczęście wszystko jest dobrze. Tylko na samym początku badania, dzidziuś spał i odwrócił się do nas dupcią. I nie chciało się obudzić nawet jak lekarz je szturchał. Ale jak już się wyspało, to normalnie szaleństwo. Jak zaczęło machać rączkami i nóżkami, wiercić się...Coś wspaniałego. Mój mąż nie mógł uwierzyć, że tak ładnie wszystko widać. No i lekarz powiedział, że na dzień dzisiejszy to dziewczynka bo nie ma ani śladu siusiaka;-):-p:laugh2:
Wszystkim życzę super extra miłego dnia:tak:

WOW, super!!! Gratuluję!!!!
 
czesc Gwiazdeczki:-)
Lunia bedziesz miala malego Lobuza:tak:dobrze ze wreszcie wrocilas, czekamy na wiecej wiesci od przyszlej mamci;-)
Migotko a Ty gdzie sie tak dlugo podziewalas????:angry:;-):-D

caly wczorajszy dzionek spedzilam u mojej Przyjaciolki i jej cudownej coreczki, jejku jak napatrzylam sie jak wspaniala jest Zuzanka, jaka madra, jak gada i biega po calym domku, wszedzie jej pelno:-D hm... same wiecie.. pragnienie Fasolki stalo sie jeszcze wieksze a jeszcze moj R pisal mi smsy zebym uwazala na siebie i naszego Kubusia... tak mowi ze nie moze sie doczekac kiedy bedzie widoczny brzuszek i bedzie sie przytulal do niego.. eh.. ciesze sie ze tak bardzo chce Dzidzi ale znowu doluje mnie takie gadanie bo jak nie ma Fasolki tak nie ma:-:)-:)-(
 
Witajcie dziewczynki!:-D Niebyło mnie półtora dnia a kurcze czuje sie jakbym tu przez tydzien conajmniej nie była:tak: Przeczytałam wszystko od mojego znikniecia i chciałam serdecznie przywitać nowe staraczki !!!!!:-) I trzymam kciuki !!!!
Tikanis na wiadomość od ciebie to czekam szczególnie!!:-D

Dziekuje wam za ciepłe słowa w sprawie slubu:-D Jak możecie zauważyć nowy suwaczek u mnie:-D:-D:-D
Otóż wczoraj szukaliśmy miejsca i daty i znalazła sie na 23 sierpień :laugh2::laugh2: w przepieknym pałacyku w Nosowie :-) Jestem bardzo szczęśliwa i juz zaczyna mi żołądek ściskać na mysl że tyle roboty przede mna:-) ale cieszę się ogromnie:-):-)
zdecydowaliśmy że starać sie o fasolke będziemy od sierpnia, bo nie chciałabym być na weselu z brzuszkiem, a w sierpniu jak sie uda to nawet nie zauważe :-) ah ciesze sie strasznie i przesyłam wam troszkę cudownych radosnych fluidków mimo ze nie fasolkowych ale szczerych i z usmiechem!!:-)
*********************************************************************
*********************************************************************
***************************************************************************************
 
reklama
Witajcie dziewczynki!:-D Niebyło mnie półtora dnia a kurcze czuje sie jakbym tu przez tydzien conajmniej nie była:tak: Przeczytałam wszystko od mojego znikniecia i chciałam serdecznie przywitać nowe staraczki !!!!!:-) I trzymam kciuki !!!!
Tikanis na wiadomość od ciebie to czekam szczególnie!!:-D

Dziekuje wam za ciepłe słowa w sprawie slubu:-D Jak możecie zauważyć nowy suwaczek u mnie:-D:-D:-D
Otóż wczoraj szukaliśmy miejsca i daty i znalazła sie na 23 sierpień :laugh2::laugh2: w przepieknym pałacyku w Nosowie :-) Jestem bardzo szczęśliwa i juz zaczyna mi żołądek ściskać na mysl że tyle roboty przede mna:-) ale cieszę się ogromnie:-):-)
zdecydowaliśmy że starać sie o fasolke będziemy od sierpnia, bo nie chciałabym być na weselu z brzuszkiem, a w sierpniu jak sie uda to nawet nie zauważe :-) ah ciesze sie strasznie i przesyłam wam troszkę cudownych radosnych fluidków mimo ze nie fasolkowych ale szczerych i z usmiechem!!:-)
*********************************************************************
*********************************************************************
***************************************************************************************


Gratuluję z całego serca:tak:
 
Do góry