reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Oj Julitko:) Ja tu wyczuwam Fasolkę:) Rób jutro raniutko teścik i daj znac na forum jaki wynik:) Zmęczenie, ból głowy, sennośc...:) To musi byc Fasolka:) Trzymam kciuki!:)
P.S. Jeszcze nie wiem jak można kilka cytatów wkleic by odpowiadac większej liczbie osób..

mnie też się tak wydaje
trzymam mocno kciuki za fasolkę

Chyba będzie kolejny dzidziuś!!! Trzymam mocno kciuki! Pozdrawiam
Bardzo dziekuje wam kochane ale ja czuje ze to chyba jednak nie faslka, choc pragne tego najbardziej w tej chwili :tak:ja mam bardzo nieregularne @ kurcze i dalej sie obawiam, choc fakt miewam sennosci, bole glowy , zmienne humory ale kurcze dziewczynki ja co miesiac mam jakies objawy ciazy, ja niedlugo chyba zwariuje :-(Wiem ze trzymacie za mnie kciuki i zawsze mnie wspieracie i wspierac bedziecie kochane ale ja kochane czuje ze w tym cyklu tez mi sie nie uda :-( ale ja nic na to nie poradze malenke, bardzo pragne dzidziusia ale dreczy mnie mysl ze przez ponad rok czasu mi sie nie udalo dlaczego ?? napewno kochane dam wam znac :tak::tak::tak: dziekuje za wszystko moje malenkie :-D
 
Witam wszystkie nowe panie
Parę dni temu zrobiłam test i był negatywny ale oczywiście nadzieja została ale przed chwila przyszła @ :angry:. Trochę jestem zła i oberwało się biednemu mężowi za nic(chyba muszę go przeprosić). Czekam aż się skończy @ i zaczynam od początku, nie poddam się.
Dobrej nocki Wam życzę.
Przykro, ze @ przyszla. No a jesli chodzi o naszych panow, to taka ich niewdzieczna rola. Biedaczkowie duzo musza znosic kiedy sie czeka i kiedy sie zjawia @.

Czesc Dziewczynki, krociutenko bo niedawno wrocilam do domu a juz pozno, a chcialam zobaczyc, czy jakas fasolinka nie przybyla i prosze :tak::tak:
Dobrej, i jak to ktoras z dziewczyn kiedys ladnie napisala, ``stosunkowo udanej`` nocki!
Cudne to okreslenie:-).

Dziękuję wszysykim za wsparcie,
przesyłam wam pozytywne fluidki `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Fluidki polapalam, dzieki.


Czekam na nowe fasolki, Julitka, Joannazywanska co tam u Was?
 
Bardzo dziekuje wam kochane ale ja czuje ze to chyba jednak nie faslka, choc pragne tego najbardziej w tej chwili :tak:ja mam bardzo nieregularne @ kurcze i dalej sie obawiam, choc fakt miewam sennosci, bole glowy , zmienne humory ale kurcze dziewczynki ja co miesiac mam jakies objawy ciazy, ja niedlugo chyba zwariuje :-(Wiem ze trzymacie za mnie kciuki i zawsze mnie wspieracie i wspierac bedziecie kochane ale ja kochane czuje ze w tym cyklu tez mi sie nie uda :-( ale ja nic na to nie poradze malenke, bardzo pragne dzidziusia ale dreczy mnie mysl ze przez ponad rok czasu mi sie nie udalo dlaczego ?? napewno kochane dam wam znac :tak::tak::tak: dziekuje za wszystko moje malenkie :-D
Ja pytam co u Ciebie, a Ty piszesz wlasnie:tak:.
Julitko nie wariuj nam, tylko rzeczywiscie zmien tego ginka i znajdz sobie moze jakies hobby;-), coby mysli troszke od fasolki oderwac. Albo moze jakis urlopik?
Buziam, trzymaj sie!
 
Ja pytam co u Ciebie, a Ty piszesz wlasnie:tak:.
Julitko nie wariuj nam, tylko rzeczywiscie zmien tego ginka i znajdz sobie moze jakies hobby;-), coby mysli troszke od fasolki oderwac. Albo moze jakis urlopik?
Buziam, trzymaj sie!
wlasnie zmieniam ginka kochana :tak: hehe piszemy do siebie w tym samym czasie :tak: popatrz :-D wiem tez mysle zeby sie oderwac troszke od mysli o fasolce bo hehe zamkna mnie gdzies hehe :-D
 
watajcie dziewczyny, ja dopiero wrocilam z pracy i jestem padnieta, glowa mi peka... ahhh zapomnialam ze w polsce inny czas i wy juz pewnie spicie. W takim razie dobranoc i do uslyszenia jutro, pa pa
 
Witam was kochane z samego rana :tak: pogoda piekna, słoneczko swieci :-D a ja w pracy hehe!!! jakos jestem nie wyspana kurcze strasznie, jakas jestem senna ale to nic trudno :tak: a u was jak tam humorki dzisiaj ?? u mnie nawet dobrze, tylko znowu glowa boli oj masakra buziole kochane tulam mocnooo :tak:
 
reklama
quote=Julitka;2255804]Witam was kochane z samego rana :tak: pogoda piekna, słoneczko swieci :-D a ja w pracy hehe!!! jakos jestem nie wyspana kurcze strasznie, jakas jestem senna ale to nic trudno :tak: a u was jak tam humorki dzisiaj ?? u mnie nawet dobrze, tylko znowu glowa boli oj masakra buziole kochane tulam mocnooo :tak:[/quote]
Oj Julitko, Julitko:) Te objawy..;)

Agniesiak85 dziekuje za instrukcje :-)

Nie ma za co Marzenixx:) Widzę piękny suwaczek juz:)

A tak poza tym moje Kochane, to czuję zbliżającą się @.. dziś 22dzień cyklu.. wczoraj robiłam tescik, by sprawdzic czy juz pojawia sie choc blada kreseczka. I nic. Null. Zero.Jedna krecha jak wół. Myślałam,że parę dni wcześniej jak zrobie test to wykarze obecnośc tego hormonu..
A dziś jak na złośc lekka biegunka (zawsze tak mam przed @) :(
 
Do góry