reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane:-)U mnie niestety pogoda beznadziejna, Wszystkie wyniki badań są bardzo dobre, nie ma żadnych przeciwskazań do lotu
Lunia Witaj!!!!! Bardzo sie ciesze, ze z Malenstwem OK :tak::tak::tak:. Uwazaj na siebie i wysokich lotow... Przesylam troche slonka :-):-):-). No najlesze zyczonka rocznicowe !
Zauwazylam, ze nie masz dostawionych kreseczek na liscie... A ja jestem tuz kolo Ciebie.... moze i na mnie kreseczki by przelazly ...:-D

Hmmm.. wiecie co? Byłam w łazience i znów biegunka (lekka). Sikam już co pół godziny..ale śluz dalej biało-przezroczysty i ciągnący, więc nie wiem co się dzieje, bo przed miesiączką śluz mi sie zmienia..

Agniesia:-) Nie nakrecaj sie ;-). Wiem, ze trudno tego nie robic jak sie bardzo, bardzo chce, ale na tescik bylo stanowno za wczesnie... Z calego serca zycze, zeby @ nie przyszla...
A jak wredota przyjdzie, to moze pomysl o mierzeniu tempki co rano... wtedy dokladniej bedziesz wiedziec kiedy (mniej wiecej ) masz owulke i kiedy mozesz sie spodziewac @..Nawet sama temperaturka sporo Ci powie. Bedziesz o wiele spokojniejsza :tak:a wtedy latwiej ``zaskoczyc``

DIABELKU! :-)
Dobry lekarz to podstawa! Wiec jak masz kogos upatrzonego, to nawet nie musisz sie martwic czy kto inny zalozy karte czy nie. Na to zawsze bedzie czas. Powodzenia! Napisz co powiedzial ginek dzis.

A ... DOROTKA!!!! Fajnie, ze sie pokazalas :-). oglaskaj brzuszek od cioci z Internetu.
Sloneczne pozdrowionka dla pozostalych dziewczynek! Trzymajcie sie Dzielne Staraczki :-)
 
reklama
Dziewczynki kochane jakie mam niespokojne noce mowie wam jakies trasznie glupie sny mam :-( dzisiaj snilo mi mnostwo nieboszczykow :-( jeju jak sie obudzilam nie moglam przez chwile usnac :-(
Moja przyjaciolka jest w ciazy :D:D:D ciesze sie bardzo hehehe chociaz myslalam ze razem bedziemy chodzily ale trudno....
 
lunia83 ja również dołączam się do życzeń:-)

Dziewczynki kochane jakie mam niespokojne noce mowie wam jakies trasznie glupie sny mam :-( dzisiaj snilo mi mnostwo nieboszczykow :-( jeju jak sie obudzilam nie moglam przez chwile usnac :-(
Moja przyjaciolka jest w ciazy :D:D:D ciesze sie bardzo hehehe chociaz myslalam ze razem bedziemy chodzily ale trudno....
Oj biedactwo, pewnie się nie wyspałaś. A koleżankę na pewno nie długo "dogonisz";-)
Agniesiak85 a Ty musisz czekać, ja czekam z Tobą i zaciskam kciuki.

Julitko napij się może gorzkiej herbaty, jeszcze troszkę i pójdziesz do domku.
 
lunia83 ja również dołączam się do życzeń:-)


Oj biedactwo, pewnie się nie wyspałaś. A koleżankę na pewno nie długo "dogonisz";-)
Agniesiak85 a Ty musisz czekać, ja czekam z Tobą i zaciskam kciuki.
Masz racje nie wyspalam sie, ale kochana ja pstatnio jak nigdy mam problem z wyspaniem sie jestem w pracy taka niewyspana ze szok :-( jakby tego bylo malo boli mnie glowa i jeszcze brzuch :-( i ogolnie nie czuje sie najlepiej jakos mi niedobrze jest kurcze a to dopiero 12 a gdzie jeszcze do 15 :-( buziam
 
Julitko, głowa do góry słońce;-)Ja nic nie będę mówić, co by nie zapeszać...Proponuję poczekać do końca miesiąca a jak wstrętna @ nie przyjdzie to zrób teścik:tak:Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości to pierwsze objawy ( życzę Ci tego ). :tak:. I nie myśl aż tyle ( wiem, wiem, łatwo mówić, ale to pomaga. Nam się udało dopiero, jak przestałam aż tak bardzo myśleć o dzidzi).Tymczasem trzymam kciuki, żeby @ nie przychodziła i żebyś Ty czuła się lepiej:tak:Do 15 zostały tylko 2, 5 godzinki, dasz radę. Ja muszę siedzieć do 17:-(


Dzięki kochane za życzenia. Mąż mnie zaskoczył i wieczorkiem zabiera mnie na kolację:tak:Mam tylko nadzieję, że będę czuła się lepiej bo na razie jest masakra. Od kilku dni męczy mnie to moje maleństwo wymiotami. a najbardziej boję się niekontrolowanego pawia na szkoleniu:-(jeszcze nikt w pracy nie wie o maleństwie...
 
Julitko, głowa do góry słońce;-)Ja nic nie będę mówić, co by nie zapeszać...Proponuję poczekać do końca miesiąca a jak wstrętna @ nie przyjdzie to zrób teścik:tak:Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości to pierwsze objawy ( życzę Ci tego ). :tak:. I nie myśl aż tyle ( wiem, wiem, łatwo mówić, ale to pomaga. Nam się udało dopiero, jak przestałam aż tak bardzo myśleć o dzidzi).Tymczasem trzymam kciuki, żeby @ nie przychodziła i żebyś Ty czuła się lepiej:tak:Do 15 zostały tylko 2, 5 godzinki, dasz radę. Ja muszę siedzieć do 17:-(


Dzięki kochane za życzenia. Mąż mnie zaskoczył i wieczorkiem zabiera mnie na kolację:tak:Mam tylko nadzieję, że będę czuła się lepiej bo na razie jest masakra. Od kilku dni męczy mnie to moje maleństwo wymiotami. a najbardziej boję się niekontrolowanego pawia na szkoleniu:-(jeszcze nikt nie wie o maleństwie...
Staram sie malenka nie nakrecac i nie nakrecam wiem ze nie jestem w ciazy czuje to poprostu, ale dokucza mi wszystko :-( wiem kochana ze zyczysz mi dobrze jak i wszystkie dziewczynki :tak:ale czas pokaze co ma byc to i tak bedzie :tak: oj kolacyjka sie szykuje :tak::-D ja tez mam nadzieje ze dzidzia da wam poswietowac hehe:tak::-D:tak:
 
Witam dziewczyny, moje gratulacje lunia 83 z powodu Ciazy, wkoncu sie udalo chociaz jednej...
Szczerze mowiac wydajew mi sie ze julitka za niedlugo tez da mam szczesliwe wiesci :-)
u mnie dzisiaj 35 dzien cylku, dwa testy negatywne :-( pewnie znowu poprostu zanik miesiaczki czesto tak bywa przy Zespole policystycznych jajnikow ( na to wlasnie cierpie ) ale szczerze mam malenka nadzieje...:sorry2:
 
lunia83 ja również dołączam się do życzeń:-)


Oj biedactwo, pewnie się nie wyspałaś. A koleżankę na pewno nie długo "dogonisz";-)
Agniesiak85 a Ty musisz czekać, ja czekam z Tobą i zaciskam kciuki.

Julitko napij się może gorzkiej herbaty, jeszcze troszkę i pójdziesz do domku.

LUnia! i ja, i ja!:) dołączam się do życzeń i życzę smacznego wieczorkiem:)
Kinguś dzięki,że czekasz ze mną, buzial:)

Dziewczynki kochane jakie mam niespokojne noce mowie wam jakies trasznie glupie sny mam :-( dzisiaj snilo mi mnostwo nieboszczykow :-( jeju jak sie obudzilam nie moglam przez chwile usnac :-(
Moja przyjaciolka jest w ciazy :D:D:D ciesze sie bardzo hehehe chociaz myslalam ze razem bedziemy chodzily ale trudno....

I ja myślę,że niedługo będziesz mogła chodzic po parku z koleżanką;)

Julitko, głowa do góry słońce;-)Ja nic nie będę mówić, co by nie zapeszać...Proponuję poczekać do końca miesiąca a jak wstrętna @ nie przyjdzie to zrób teścik:tak:Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości to pierwsze objawy ( życzę Ci tego ). :tak:. I nie myśl aż tyle ( wiem, wiem, łatwo mówić, ale to pomaga. Nam się udało dopiero, jak przestałam aż tak bardzo myśleć o dzidzi).Tymczasem trzymam kciuki, żeby @ nie przychodziła i żebyś Ty czuła się lepiej:tak:Do 15 zostały tylko 2, 5 godzinki, dasz radę. Ja muszę siedzieć do 17:-(


Dzięki kochane za życzenia. Mąż mnie zaskoczył i wieczorkiem zabiera mnie na kolację:tak:Mam tylko nadzieję, że będę czuła się lepiej bo na razie jest masakra. Od kilku dni męczy mnie to moje maleństwo wymiotami. a najbardziej boję się niekontrolowanego pawia na szkoleniu:-(jeszcze nikt nie wie o maleństwie...

Nie przejmuj się, będzie dobrze:) Trzymam kciuki!! Odezwij sie po szkoleniu,żebyśmy wiedziały,że wszystko jest ok:)




Mąż przed chwilą wyszedł do pracy. Siedzę z psem...ehh. Jeszcze mi sie tak gorzko w buzi zrobiło,że musiałam zjeśc 4kanapki z nutella:) zaraz obejrzę sobie jakiś filmik i będe odpoczywac:)
 
LUnia! i ja, i ja!:) dołączam się do życzeń i życzę smacznego wieczorkiem:)
Kinguś dzięki,że czekasz ze mną, buzial:)

I ja myślę,że niedługo będziesz mogła chodzic po parku z koleżanką;)

Nie przejmuj się, będzie dobrze:) Trzymam kciuki!! Odezwij sie po szkoleniu,żebyśmy wiedziały,że wszystko jest ok:)

Mąż przed chwilą wyszedł do pracy. Siedzę z psem...ehh. Jeszcze mi sie tak gorzko w buzi zrobiło,że musiałam zjeśc 4kanapki z nutella:) zaraz obejrzę sobie jakiś filmik i będe odpoczywac:)
Agniesia, na pewno się odezwę. Mam nadzieję, że będę miała dostęp do internetu na szkoleniu ( i tak zabieram swojego laptopa:tak:) to na bank się odezwę. troszkę Ci zazdroszczę, że możesz sobie posiedzieć z pieskiem, pooglądać TV i odpocząć:zawstydzona/y:Ale smaki to Ty masz...:szok:
 
reklama
Witam dziewczyny, moje gratulacje lunia 83 z powodu Ciazy, wkoncu sie udalo chociaz jednej...
Szczerze mowiac wydajew mi sie ze julitka za niedlugo tez da mam szczesliwe wiesci :-)
u mnie dzisiaj 35 dzien cylku, dwa testy negatywne :-( pewnie znowu poprostu zanik miesiaczki czesto tak bywa przy Zespole policystycznych jajnikow ( na to wlasnie cierpie ) ale szczerze mam malenka nadzieje...:sorry2:

LUnia! i ja, i ja!:) dołączam się do życzeń i życzę smacznego wieczorkiem:)
Kinguś dzięki,że czekasz ze mną, buzial:)



I ja myślę,że niedługo będziesz mogła chodzic po parku z koleżanką;)



Nie przejmuj się, będzie dobrze:) Trzymam kciuki!! Odezwij sie po szkoleniu,żebyśmy wiedziały,że wszystko jest ok:)




Mąż przed chwilą wyszedł do pracy. Siedzę z psem...ehh. Jeszcze mi sie tak gorzko w buzi zrobiło,że musiałam zjeśc 4kanapki z nutella:) zaraz obejrzę sobie jakiś filmik i będe odpoczywac:)
Kochane napewno dam wam znac odrazu jak tylko sama sie dowiem :-DKochane mam jeszcze pytanko do was mam nadzieje ze mi pomozecie : jak to jest wlasciwie z ta temperaturka jak nadchodz to @ to jest jaka ?? jak jest sie w ciazy to np. jaka ?? bo juz zglupialam i to tylko rano jest wazna czy jak ?? dziekuje z gory za odpowiedz :):tak:
 
Do góry