reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane:-)U mnie niestety pogoda beznadziejna, pada deszcz:-(Aż nic się nie chce. A dzisiaj mam tyle do zrobienie ( łącznie z pracą, zakupami i spakowaniem się...)A jak pomyślę o jutrze to aż mnie szarpie, tak mi się nie chce lecieć...
Wczoraj byłam u gina. Założył mi kartę ciąży ;-)Wszystkie wyniki badań są bardzo dobre, nie ma żadnych przeciwskazań do lotu. Ale maleństwa nie oglądałam:-(Następna wizyta za miesiąc.
życzę Wam kochane miłego, słonecznego dnia:tak:
 
reklama
Witajcie kochane:-)U mnie niestety pogoda beznadziejna, pada deszcz:-(Aż nic się nie chce. A dzisiaj mam tyle do zrobienie ( łącznie z pracą, zakupami i spakowaniem się...)A jak pomyślę o jutrze to aż mnie szarpie, tak mi się nie chce lecieć...
Wczoraj byłam u gina. Założył mi kartę ciąży ;-)Wszystkie wyniki badań są bardzo dobre, nie ma żadnych przeciwskazań do lotu. Ale maleństwa nie oglądałam:-(Następna wizyta za miesiąc.
życzę Wam kochane miłego, słonecznego dnia:tak:

lunia,
mam pytanie dzisiaj idę do gina w ramach NFZ
czy jak potwierdzi ciąże i założy kartę
to w każdej chwili mogę zrezygnować z jego prowadzenia
chciałabym chodzić prywatnie do lekarza nawet wiem do którego, a do tego idę, żeby potwierdził:-)
ale zakręciłam
 
:-D
quote=Julitka;2255804]Witam was kochane z samego rana :tak: pogoda piekna, słoneczko swieci :-D a ja w pracy hehe!!! jakos jestem nie wyspana kurcze strasznie, jakas jestem senna ale to nic trudno :tak: a u was jak tam humorki dzisiaj ?? u mnie nawet dobrze, tylko znowu glowa boli oj masakra buziole kochane tulam mocnooo :tak:
Oj Julitko, Julitko:) Te objawy..;)
Nie ma za co Marzenixx:) Widzę piękny suwaczek juz:)

A tak poza tym moje Kochane, to czuję zbliżającą się @.. dziś 22dzień cyklu.. wczoraj robiłam tescik, by sprawdzic czy juz pojawia sie choc blada kreseczka. I nic. Null. Zero.Jedna krecha jak wół. Myślałam,że parę dni wcześniej jak zrobie test to wykarze obecnośc tego hormonu..
A dziś jak na złośc lekka biegunka (zawsze tak mam przed @) :([/quote]
Kochana poki nie masz @ to czekamy :tak: a moze sie nie doczekamy :tak: ktoz wie hehe :-D ja mam dzisiaj 32 dzien cyklu ale jeszcze czekam cierpliwie :tak:
nie nakreca, sie, bo ja bardzo przezywam kolejne nieudane proby :-(
 
lunia,
mam pytanie dzisiaj idę do gina w ramach NFZ
czy jak potwierdzi ciąże i założy kartę
to w każdej chwili mogę zrezygnować z jego prowadzenia
chciałabym chodzić prywatnie do lekarza nawet wiem do którego, a do tego idę, żeby potwierdził:-)
ale zakręciłam

Szczerze powiedziawszy to nie wiem. Ja byłam już wcześniej u lekarza, kazał mi zrobić badania i przyjść z wynikami. I dopiero jak zobaczył wyniki to założył mi kartę ciąży.
 
LUNIU KOCHANA

12313_461.jpg

Życzę Wam :
Abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja,
niosąc powodzenie.

Wszystkiego Najlepszego Kochana z okazji drugiej rocznicy Ślubu :tak::tak::tak:
 
Julitko, jesteś kochana:tak: Dziąkuję bardzo. Aż wstad się przyznać, ale na chwilkę zapomniała, że dzisiaj mamy rocznicę:zawstydzona/y:. Jeszcze raz dziękuję kochana.
 
Hmmm.. wiecie co? Byłam w łazience i znów biegunka (lekka). Sikam już co pół godziny..ale śluz dalej biało-przezroczysty i ciągnący, więc nie wiem co się dzieje, bo przed miesiączką śluz mi sie zmienia..
 
lunia,
mam pytanie dzisiaj idę do gina w ramach NFZ
czy jak potwierdzi ciąże i założy kartę
to w każdej chwili mogę zrezygnować z jego prowadzenia
chciałabym chodzić prywatnie do lekarza nawet wiem do którego, a do tego idę, żeby potwierdził:-)
ale zakręciłam

Diabelek to jest tak ze to od ciebie zalezy do jakiego bedziesz chodzila gina.
Mozesz chodzic nawet do 2 i miec 2 karty ciazowe ale wydaje mi sie ze tak od razu
nie zaloza ci karty ciazowej mnie zalozyl dopiero w 9 tygodniu ale wiesz na
zalozenie takiej karty masz zawsze czas :tak:.
Idz do takiego lekarza do jakiego chcesz .Ja mam swojego ale jak plamilam
a nie chcialam isc juz do szpitala to poszlam do innych lekarzy i tak
bylo 3 razy a 1 nwet mi sie wpisal do karty ciazy od tego mojego prowadzacego gina.
Ja jak mojego nie ma albo nie ma miejsa do niego a czuje ze musze isc skontrolowac to ide do innego prywatnie :-) do swojego tez chodze prywatnie hihihih:-D.

Sory ze sie rozpisalam ale mam nadzieje ze pomoglam
 
reklama
Julitko, jesteś kochana:tak: Dziąkuję bardzo. Aż wstad się przyznać, ale na chwilkę zapomniała, że dzisiaj mamy rocznicę:zawstydzona/y:. Jeszcze raz dziękuję kochana.
Nie ma za co dziekowac kochana :tak: ciesze sie razem z Toba malenka :tak::-D
Hmmm.. wiecie co? Byłam w łazience i znów biegunka (lekka). Sikam już co pół godziny..ale śluz dalej biało-przezroczysty i ciągnący, więc nie wiem co się dzieje, bo przed miesiączką śluz mi sie zmienia..
Kochana dalej czekamy !!! :tak: nie poddajemy sie poki nie ma @ jest szansa :tak:
 
Do góry