reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
:-D
Przepraszam,ze sie wtrace. ;-) :-p :zawstydzona/y:
Ja gdzies slyszalam jeszcze o tabletkach Cyclo-Progynowa. :tak:
Mysle,ze najlepiej wybrac sie do gina i on cos poradzi,a przede wszystkim,wg mnie,powinien najpierw zrobic jakies badania hormonalne,zeby odpowiednio dobrac lek. :-)

Pozdrawiam i zycze wszystkim pozytywnych tescikow!!! :tak: :-) :tak:
Nie przepraszaj kochana :tak: dziekuje za rade :tak: jak wybiore sie do gina to juz ja go przycisne hehe
Julitko malenstwo buziaki;***
Agus o i sie zjawilas w pore;D hehe Buziam Zabo;*
Buziaki słoneczko kochane :*:*:*:*:*
ja też tak miałam, że w nocy nie mogłam spać i tylko się wierciłam, aż mój Mąż się na mnie wkurzał
hehe to teraz juz nie bedzie sie wkurzal :tak::-D
 
Może to przez te wiosenne przesilenie?;) bo wolę się nie nakręcac na dzidzię..:) ale miłoby było po pierwzym cyklu starań zobaczyc dwie kreseczki:)

Aha! Sprawdzam jak mi ten cytat wyszedł:p
Brawo i wyszedl :tak: widzisz ze potrafisz :tak: masz racje kochana lepiej sie milo zaskoczyc i potem rozczarowac :tak: ale zycze Ci zeby to byla malenka fasoleczka :tak:
 
Wiatm... do marzenixx- jezeli czulas bol w jajniku a nasz 12 dzien cylku to prawdopodobnie doszlo u Ciebie do owulacji, wiele kobiet wlasnie tak ma.... Owulacja wystepuje miedzy 10 a 16 dniem cylku... Co do usg lekarz moze zobaczyc czy doszlo do owu poniewaz po owulacji w zatoce duglesa jest plyn widoczny na usg...
 
a jesli chodzi o duphaston, to wlasnie bralam go przez 3 cylke od 16 do 26 dnia cylku, ja czulam sie po nim dobrze. @ tez mialam, ale niestety jestem teraz miesiac bez i mam wlanie 34 dzien cylku a na @ sie nie zapowiada, ale niestety w ciazy nie jestem bo za mna juz dwa tesciki niestety niegatywne :-(
 
a jesli chodzi o duphaston, to wlasnie bralam go przez 3 cylke od 16 do 26 dnia cylku, ja czulam sie po nim dobrze. @ tez mialam, ale niestety jestem teraz miesiac bez i mam wlanie 34 dzien cylku a na @ sie nie zapowiada, ale niestety w ciazy nie jestem bo za mna juz dwa tesciki niestety niegatywne :-(

Lilu teściki to nie zawsze wyjdą dobrze.Lepiej jedź na betkę:) albo do gin. Pozdrawiam i zyczę powodzenia Kochana!
 
Leki vna wywolanie owulacji, oczywiscie trzeba najpierw sprwadzic czy napewno do niej nie dochodzi i z jakiego powodu...
Clostibergyt
Metformax
Bromergon
i wynalazlam jeszcze: Ergolaktyna i klonifen te dwa leki prawdopodobnie w polaczeniu wywoluja owulacje...
 
reklama
dziekuje za rade i slowa otuchy, do gina ide w sobote czeka mnie prawdopodobnie wywolywanie owulacji, ale oczywiscie najpierw wywolanie cylku duphastonem ( o ile w ciazy nie jestem )
:sorry2: a tak bym chciala... Ale kochane jak to mowia Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, napewno zaniedlugo wszystkie bedziemy sie chwalic tescikami oczywiscie pozytywnymi :tak:
 
Do góry