reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dziewczynki kochane powiedzcie mi jak to jest czy jesli mam brac teraz diane przez dwa miesiace to moge robic badania zaraz po odstawieniu??czy tabletki moga miec jakis wplyw na wyniki??I czy to prawda ze po dianie torbiele na jajniku moga zniknac i latwiej zajsc w ciaze??Ja biore fiolik i odzywiam sie dobrze zeby potem moc dac swej fasolce jak najwiecej dobrego....no i ten len na poprawe sluzu...nie wiem co robic z ta diana:(
 
Ja juz myszki po pracy :tak:jestem w domku ale zaraz chyba sie poloze zle sie czuje, boli mnie glowa i chce sie spac :-( dalej czekam na @ dzis mam 31 dzien cyklu wiec czekamy dalej buziaki kochane :tak::-D
 
Dziwczyny jak ustawić sobie suwaczek??? :-(


  • Wchodzisz np. na suwaczkowo.pl
  • Klikasz w „LICZNIKI” i wybierasz kategorię
  • Następnie wybierasz tło suwaczka ( potem klikasz „DALEJ”)
  • Wybierasz wskaźnik suwaczka ( potem klikasz „DALEJ”)
  • Wypełniasz pola i klikasz „UTWÓRZ”
  • Klikasz na „POBIERZ BBCode” i kopiujesz CAŁY adres
  • Wchodzisz w ustawienia na swoim profilu w Baby boom i klikasz edytuj podpis
  • Wklejasz tam skopiowany adres i klikasz zapisz podpis
POWODZENIA!
 
Ja juz myszki po pracy :tak:jestem w domku ale zaraz chyba sie poloze zle sie czuje, boli mnie glowa i chce sie spac :-( dalej czekam na @ dzis mam 31 dzien cyklu wiec czekamy dalej buziaki kochane :tak::-D

Oj Julitko:) Ja tu wyczuwam Fasolkę:) Rób jutro raniutko teścik i daj znac na forum jaki wynik:) Zmęczenie, ból głowy, sennośc...:) To musi byc Fasolka:) Trzymam kciuki!:)
P.S. Jeszcze nie wiem jak można kilka cytatów wkleic by odpowiadac większej liczbie osób..
 
ale cisza:-( gdzie sie wszystkie Dziewczynki pochowaly? moze wiosna pobudzila do staranek jeszcze bardziej:-D oby.. oby.. pomyslnosci drogie Staraczki:-):laugh2:
 
ale cisza:-( gdzie sie wszystkie Dziewczynki pochowaly? moze wiosna pobudzila do staranek jeszcze bardziej:-D oby.. oby.. pomyslnosci drogie Staraczki:-):laugh2:

Ja mam niestety przerwę bo jest u mnie @ ale jak tylko sobie pójdzie to zabieram się do przyjemnej roboty:-D

Właśnie dzwoniłam do mojej gin i jest na urlopie i umówiłam się na monitoring dopiero na 6 maja- to będzie 17 dzień cyklu. Czy myślicie, że jest w ogóle sens robienia tego usg, nie wiem czy coś sie pojawi, wtedy powinno być już po owulacji(teoretycznie) czy lekarz może to zobaczyć. Czy pęknięty pęcherzyk zostawia po sobie jakiś ślad. Dodam, że cykle mam 31 dniowe. Jak uważacie, proszę o pomoc.
confused.gif
 
reklama
Do góry