reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
hello i ja was witam wieczorem w niedziele chociaz u mnie jest widno i zachodzi sloneczko:-)
adivko bardzo sie ciesze ze juz lepiej sie czujesz!! ale jestes odwazna ze taka miksture wypilas:tak:
kinguś fajnie ze odpoczelas, najszybciej podobniez zachodzi sie w ciaze jak sie jest totalnie wyluzowanym:tak:wiec po takim odpoczynku i relaksie zobaczysz fasolka sama zawita do was:-)
Agniesiak85 ja biore kwas foliowy Folik! Jutro kup sobie ten specyfik a dzisiaj do dzieła!! Pozodzenia :tak:
 
Witajcie Kochane:-)
Niech któraś mi powie, czy ten kwas foliowy to koniecznie trzeba brac trzy miesiące przed..?Bo my z mężem dziś chcemy spróbowac a muszę przyznac,że nie biorę kwasu foliowego..:zawstydzona/y:Ale jak trzeba to jutro polecę do apteki i kupię, a może macie konkretne nazwy godne polecenia dla mnie? I jeszcze jedno pytanko: Jak Wy robicie te śmieszne suwaczki?:-)
kwas foliowy jest potrzebny i dobrze by było żebyś sobie kupiła i zaczeła łykać , nie przejmuj się czasem niektóre kobiety zaczynają brać jak się dowiadują że są w ciąży i jakoś wszystko jest ok ;-)
co do określenia dni płodnych to można znaleść wiele kalkulatorów które pomogą ci w wyliczeniu ich (na interii czy onecie w zakładce kobieta)

właśnie dostałam okres i znowu się podłamałam , najgorsze że nie mam się nawet do kogo przytulić, mąż w piątek wyjechał do pracy za granice i wróci dopiero w lipcu :-(
 
Czesc Agniesia :-) Chyba jeszce nie ``rozmawialysmy`` bo pojawiam sie nieczesto.

Kwas foliowy zacznij brac od jutra. A dzialaj oczywisie od dzis...
Mozesz kupic np. FOLIK. Ja biore po prostu zestaw witamin, ktory ma 0.4 mg kwasu i cala potrzebna reszte. Na wszelki wypadek nie powinno byc dodatku witaminy A. Do tego biore wiesiolek z wit. E. Na poprawe sluzu i plodnosci....
Powodzonka w starankach.

Co do suwaczka instrukcje znajdziesz tutaj :

jak wstawić "suwaczek"???

Powodzenia
 
Adivkobrawa dziewczyna z Ciebie wiem pewnie nie bylo latwo przelac te miksturke przez gardlo ale sie oplaca ,bo pomaga i syrop z cebuli zreszta tez ja jak mnie zlapie grypa to zawsze mnie te specyfiki wykuruja;-)a najwazniejsze ze juz Ci lepiej .buziam i wygrzewaj sie w wyrciu:tak:;-)
 
Witaj Agniesia w Naszym gronie i zycze owocnych staranek:-)
Maggie witaj Kochana:-) powiedz mi i co tam u Ciebie z tym urlopem na podratowanie zdrowka ,bo jestem ciekawa czy Ci go dali a jeszcze sie nie doczytalam.buziam i sciskam milego wieczorka:-)
 
Kasiu to prawda ze troche relaksu jest potrzbne,jakis wspolny urlopik zawsze dobrze dziala na psychike wtedy czlowiek sie wyluzowuje i zapomina o problemach i calym swiecie,nieraz pomaga na zafasolkowanie.No to trzeba teraz pomyslec nad organizacja chociazby jakiegos weekendu za miastem:happy:a noz pomoze:-p
sciskam i buziam Cie goraco:tak:
 
reklama
właśnie dostałam okres i znowu się podłamałam , najgorsze że nie mam się nawet do kogo przytulić, mąż w piątek wyjechał do pracy za granice i wróci dopiero w lipcu :-(
To w takim razie my tuuulimy. Uszka do gory! Oby do lipca:tak:.

Agniesiak, popros w aptece o jakis preparat z kwasem foliowym cos Ci doradza, moze Folik? A tym, ze jeszcze nie bralas nie stresuj sie za bardzo, zacznij lykac od jutra i dzialaj.

Adiva, to ja dorzucam cegielke do pominka, ale za mleko, bo czosnek i cebulka no problem. Mleko i do tego cieple fuuuj. Zdrowka!

Kasiu, sciskam , sciskam!

Edzka, jak tam odrobilas zaleglosci czytelnicze?
 
Do góry