reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Śniło mi się dziś że poroniłam , a nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży:sad: straszny to był sen... krew mi zaczęła lecieć a potem wszystko wyleciało.. okropne to było , nie wiem dlaczego , skąd taki sen ?? Smutno mi:sad:
 
reklama
Wiesz, tutaj na forum wspominałysmy o poronieniach, a w każdej z nas jest lęk przed tym. Pewnie w ten sposób uzewnętrznił się. Nie martw się, to nie czarna wróżba, tylko działania podświadomości, która musiała wywalić z siebie to co ją bolało. Bedzie dobrze :-).
 
witam wszystkie starające się
powiem szczerze że próbowałam czytać po kolei posty ale jest tyle że chyba ze 3 dni musiałabym stale czytać,
Trzy dni albo i dluuuzej! Witaj!

Bocian to chyba dobry znak :tak:
Generalnie to bardzo dobry znak:-), ale ostatnio snilo mi sie stado bocianow z rozdziawionymi dziobami i teraz jak juz @ przyszla, to pomyslalam, ze te bociany sie ze mnie szyderczo smialy:-D:-D:-D.
 
Śniło mi się dziś że poroniłam , a nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży:sad: straszny to był sen... krew mi zaczęła lecieć a potem wszystko wyleciało.. okropne to było , nie wiem dlaczego , skąd taki sen ?? Smutno mi:sad:

nie smuć się , na szczęście to tylko zły sen :tak: , najważniejsze to nie dać się zwariować, bo po wielu próbach i innych sygnałach jak np dziwne sny to można się załamać GRUNT TO WIERZYć
 
Cześć dziewczyny :-)
AniaSm masz zupelnie rację, dziewczyny nie dajcie sie zwariować i nie poddawajcie sie myśleniu o najgorszym, myślcie pozytywnie
Ja sama myślę o kolejnych staraniach, w styczniu straciłam wczesną ciążę 6-7tc i też walczę z tym żeby spróbowac ponownie, sam fakt że tu zaglądam jest dowodem że nie daje mi to spokoju i chcę znowu coraz bardziej i wiem że jesli sie zdecyduje będę musiała te mysli od siebie odpychać i wierzyć że będzie dobrze :tak:
Tak więc nie dawajcie się temu bo nic dobrego to nie daje a dobrze musi być :-)
 
Zapewniam Cię,że strata dziecka nie zależnie od tego czy był to 2 czy 7 miesiąc boli tak samo mocno. Ktoś kto tego nie doświadczył, nie jest tego w stanie zrozumieć tylko mu się wydaje że rozumie:no::no::no::no:. Nikomu nie życzę aby go tak los doświadczył...


Nie zgadzam sie z tym!!!!!!!!!!!!! W drugim miesiącu jestes na początku drogi. Nie jestes spuchnieta, nie masz zgagi, nie cierpisz na bezsennosc. W siódmym miesiącu jesteś na finiszu. Znasz płec, wybrałas imię, kupujesz ciuszki.
Poroniłam 2 razy , ale tamten ból był niczym z cierpieniem po stracie Majeczki....
 
Dzien dobry moje Kochane !!!!!!!!
u mnie dzisiaj zimno jak w listopadzie i pada deszcz brrrrrrrrrr tylko lezec w lozeczku:-pi starac sie:-p
lece na strone 502 nadrabiac nie przeczytane posty do napisania pozniej.Buziam.
Aha no i witam wszystkie nowe Staraczki i zycze owocnych staranek i szybkiego zafasolkowania:tak: przepraszam ze nie wymienilam po imieniu ale jak przeczytam wszystko to napewno bede juz pamietala:happy:
 
Swiat stanal na glowie:rofl2:!
Snieg spadl! Trzy lata tu jestem, a jeszcze sniegu nie widzialam:tak:. Pewnie stopnieje za kilka godzin, ale i tak tutaj to frajda.
 
Ojojoj to ładna pogode macie...U mnie dzis słonko świeci niebo czyste tylko powietrze troszke chłodne...Ale za to na czwartek 21 stopni zapowiadaja :-D

Ide sie dalej kurować....ktoś zna jeszcze jakies domowe metody na przeziebienie? Póki co stosuje syrop z cebuli i duuuuuzo czosnku....
 
reklama
Witaj Adiva widze Kochana ze mi sie przeziebilas,wiesz ja znam jeden sposob ktory bardzo mi pomaga ,wiec gorace mleko ,miod ,2 zabki czosnku (przecisnij przez praske) i lyzka masla wszystko wymieszaj w kubku ,wypij i do wyrka bardzo niesmaczne ale pomaga (mi zawsze:tak:) sprobuj:tak:
 
Do góry