reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc kochana :tak: malenka jak chcesz wprowadzic wiecej cytatow to zaznaczasz w tych ktore chcesz zamiescic u siebie i jak juz zaznaczysz wezmiesz na odpowiedz i tam beda Twoje cytaty :tak: i wcale nie jestes ciemna masa nawet tak nie mow!!!
Dzięki Julitka postaram się szybko nauczyć,żeby niepisać posta pod postem.No ciemną masą to chyba niejestem:laugh2:mam taką nadzieję.
 
reklama
Kurczę jak się tak cieszę ja kolejna moja koleżanka oznajmia że jest w ciąży :tak: cieszę się jak głupia! Jakbym to ja sama zaszła :tak: Dlatego gratuluje wam wszystkim juz zafasolkowanym :-) Ja mam nadzieję dołączyć do was wkrótce...
Czekam na @ żeby nie przylazła :-D
Ja tez sie ciesze jak moje kolezanki mi oznajmiaja ze sa w ciazy, ale szczerze jakas iskierka zazdrosci rowniez jest ale coz... czekamy razem z Toba zeby @ sie nie pojawila :-p

Dzięki Julitka postaram się szybko nauczyć,żeby niepisać posta pod postem.No ciemną masą to chyba niejestem:laugh2:mam taką nadzieję.
nauczysz sie napewno, jestem tego pewna, to nie jest takie trudne malenka :tak: hehe napewno nie jestes :tak::-D
 
Witajcie moje Kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dopiero co mi uruchomili neta przez calych 9 dni bylam odcieta od WAS stesknilam sie cholernie ,byly jakies problemy w centrali i cale moje osiedle nie mialo dostepu,ale najwazniejsze ze juz wszystko naprawili .:tak:
Teraz lece zeby wszystko przeczytac od 25.03 do dzisiaj juz nie moge sie doczekac co tam u Was slychac no i ile mamy swiezych fasoleczek:-D:tak:
Buziam sciskam i pozdrawiam :tak::-);-):-D:-D:-Dale jestem heppy:-D:-D
 
Edzko no w końcu jesteś a już zaczęłam się martwić co się z Tobą dzieje. Współczuję tego czytania hehe, tzn. posty ciekawe tylko dłuuuuużo czasu Ci to zajmie bo tutaj duuuuuuużo nowych twarzy
 
Nenius slodka to twoja dziewczynka super tez bym taka chciala :-).

dziękuję i dobrego samopoczucia życzę!!!!

Witajcie moje Kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dopiero co mi uruchomili neta przez calych 9 dni bylam odcieta od WAS stesknilam sie cholernie ,byly jakies problemy w centrali i cale moje osiedle nie mialo dostepu,ale najwazniejsze ze juz wszystko naprawili .:tak:
Teraz lece zeby wszystko przeczytac od 25.03 do dzisiaj juz nie moge sie doczekac co tam u Was slychac no i ile mamy swiezych fasoleczek:-D:tak:
Buziam sciskam i pozdrawiam :tak::-);-):-D:-D:-Dale jestem heppy:-D:-D

Super, że jesteś :-), martwiłyśmy się :tak::tak::tak:
 
Witajcie!!:) Jestem tutaj nowa. Piatego maja z mężem będziemy świętowac naszą pierwszą rocznicę ślubu. Chcielibyśmy też rozpocząc starania o maleństwo:) ale narazie jeszcze muszę do sanatorium pojechac, a potem tralaala:) Zobaczymy co z tego wyniknie..:) Pozdrawiam:-)
 
Kurcze, gdzieś mi suwaczek wcięło...Nie podoba mi sie to. No to teraz sobie wkręcam różne dziwne rzeczy do głowy. Byle do poniedziałku i będę wszystko wiedziała.
 
Witajcie!!:) Jestem tutaj nowa. Piatego maja z mężem będziemy świętowac naszą pierwszą rocznicę ślubu. Chcielibyśmy też rozpocząc starania o maleństwo:) ale narazie jeszcze muszę do sanatorium pojechac, a potem tralaala:) Zobaczymy co z tego wyniknie..:) Pozdrawiam:-)
Witaj Agniesiak85! A czemu musisz jechac do sanatorium, jesli to nie tajemnica?

Witajcie moje Kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dopiero co mi uruchomili neta przez calych 9 dni bylam odcieta od WAS stesknilam sie cholernie ,byly jakies problemy w centrali i cale moje osiedle nie mialo dostepu,ale najwazniejsze ze juz wszystko naprawili .:tak:
Teraz lece zeby wszystko przeczytac od 25.03 do dzisiaj juz nie moge sie doczekac co tam u Was slychac no i ile mamy swiezych fasoleczek:-D:tak:
Buziam sciskam i pozdrawiam :tak::-);-):-D:-D:-Dale jestem heppy:-D:-D
Edzka, no nareszcie!!!! Czytaj bidaku, czytaj, tylko nie strac biezacego watku:-D. Pisz co u Ciebie? Jak tam jajniczek sie miewa?


Dostalam dzis powera i odpicowalam chate na blysk. Sie robie na bostwo i ide na te zakupy w koncu:-p.
 
Nie:-)To żadna tajemnica:) Jadę powiczyc sobie troszkę.Jestem po operacji kręgosłupa i jadę się pogimnastykowac:-)Tylko jeszcze nie wiem kiedy:( Tak juz bym chciała byc zafasolkowana;-)
 
reklama
Nie:-)To żadna tajemnica:) Jadę powiczyc sobie troszkę.Jestem po operacji kręgosłupa i jadę się pogimnastykowac:-)Tylko jeszcze nie wiem kiedy:( Tak juz bym chciała byc zafasolkowana;-)
Ojej to koniecznie podreperuj kregoslup, bo fasolka to bedzie spore obciazenie dla niego. A fasolka zjawi sie w odpowiednim momencie:-).
 
Do góry