reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tak jest, będę leżeć:tak:A jutro do lekarza:tak: Ide sie położyć. O właśnie Madagaskar sie zaczął. obejrzę sobie, troche się zrelaksuję...Jeszcze raz dzięki za wsparcie i pomoc. Do jutra dziewczynki. Pa
 
reklama
Dorotka, rzadko ostatnio sie pojawiasz ze wzgledow oczywistych, ale dzis zjawilas sie w najodpowiedniejszym momencie. Mysle, zeLunia tez tak uwaza, buziaki dla Ciebie!
 
A ja nie oglądam Madagaskaru bo przez mojego synka 4,5 letniego to znam to na pamięć hihi, ale zaraz powyginam śmiało ciało hihi idę trochę poćwiczyć, a od jutra dieta.
 
Nio wróciłam z urodzinek a tu tyle do czytania;-)
U nas jak będzie córcia to będzie Laura a jak synek Aleksander
Imiona od dawna wybrane:-)Ja wybralam dla chlopczyka a maz dla dziewczynki! on poprostu uwielbia to imię:tak:
Lunia trzymaj sie kochana, duzo odpoczywaj i lez w lozeczku.Mysl pozytywnie to na pewno pomoże Tobie i maleństwu!! Jak najmniej stresu:tak:
Dorotko Ty też się trzymaj !! myślę o Tobie i Twoim maleństwu! na pewno będzie dobrze:tak:
Loretko hihi wiem co to znaczy..ja mam 5 letniego chrześniaka:-):-)
Miłych ćwiczeń.. ja też od jutra na steperek wskakuję:tak:
A dzisiaj mnie jakoś prawy jajnik kłuje i to mocniej, bo tak mam juz od 3 dni dół brzucha i jajnik ..
A jutro idę na 15 do mojej gin. i oczywiście wam powiem jakie badanka mi zaleci i jakie tabletki, bo tabletki to na pewno przepisze,bo juz mówiła ostatnio jak byłam ze jak nie bede w ciazy to mam w marcu przyjsc i przepisze...
a myslalam tak jak wiekszosc z was ze to bedzie takie proste.. nawet ostatnio sie zastanawialam ze moze było lepiej zaliczyc wpadke przed slubem niz tyle czasu czekac po ślubie...a latka leca..
ale nie myslcie ze nie myslce pozytywnie, wrecz przeciwnie przeciez muszę byc mamusia i na pewno bede a dziecko bedzie najukochansze na świecie:-):tak:
 
Kasiu no nareszcie wrocilas:-) imionka bardzo ladne Laura wyjatkowe i rzadko spotykane, a nie jakies oklepane:tak: masz racje, ze wiele z nas myslalo ze to tak hop siup i juz Fasolka jest a to niestety bylysmy w bledzie, czasami mysle ze im bardziej Jej pragniemy moment zafasolkowania sie oddala:-( No ale Nadzieja i pozytywne myslenie mimo wszystko mnie nie opuszcza i wciaz wierze:tak:
 
Nio wróciłam z urodzinek a tu tyle do czytania;-)
U nas jak będzie córcia to będzie Laura a jak synek Aleksander
Imiona od dawna wybrane:-)Ja wybralam dla chlopczyka a maz dla dziewczynki! on poprostu uwielbia to imię:tak:
A dzisiaj mnie jakoś prawy jajnik kłuje i to mocniej, bo tak mam juz od 3 dni dół brzucha i jajnik ..

a myslalam tak jak wiekszosc z was ze to bedzie takie proste.. nawet ostatnio sie zastanawialam ze moze było lepiej zaliczyc wpadke przed slubem niz tyle czasu czekac po ślubie...a latka leca..
Sliczne imiona, mam w bliskiej rodzinie roczna Laure. Swietnie sie "nosi" to imie i jest malo spotykane.
A to klucie jajnika to moze na owulacje Kasiu? Patrzac na Twoj suwaczek to tak w sam raz:-).
 
Ciesze sie ze imie wam sie podoba bo moj mąż cały czas mówi: Kiedy sie Laura urodzi to ... :-)hihi On bardzo lubi to imię, czyta dużo książek fantasy i w jednej z nich pojawia sie to imię i stwierdził ze jak bedzie corcia to tylko Laura. Więc ja nie moge zmienic a imie tez sie podoba:-)
a jesli chodzi o Aleksandra to mnie znow sie podoba ale to jeszcze moze ulec zmianie..
Migotko tez mi sie tak wydaje ze to owu. Jeszcze tak długo do testowanka ..
 
reklama
Do góry