reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lunia, bedzie dobrze, tulę mocno. Spróbuj sie uspokoić, wyciszyć.

U nas Janek został zasiany rok po ślubie kościelnym, ale staralismy się dłużej. 13.08 to dla nas ważna data, rocznica zareczyn, slubu i poczęcia syna :-). O, wiem! teraz powinniśmy poczać córę 16 kwietnia, w rocznice cywilnego :-p. Tylko za nic mi to nie wychodzi z cyklu :-D.
Co do imion, to dziewczynka będzie Maja lub Maria. Chłopca chciałam nazwać Tomisław, ale niestety za długie imię. Ale grunt by było maleństwo, potem mozna kombinować z imieniem :-)

Życzę Wam miłych snów :-).
 
reklama
Witajcie słoneczka po świetach :-p więc miałam dać znac co u mnie wyszlo wiec sama nie wiem co mam myslec :-( mialam robic w sobote test ale wstalam rano i patrze @ ale bylam zla :wściekła/y: mowie wam dziewczynki!!! w sobote rano dostalam a w niedziele wieczorem juz koniec a w ogole mialam strasznie dziwny taki ciemny i tylko 2 dni masakra a brzuch mnie pobolewa dalej i czesto biegam siku... nie wiem co ja mam myslec hm...
 
Czesc dziewczynki witam juz po swietach :-) moj M poszedl dzis do pracy ale na szczescie
mama ma dzis wolne wiec nie bede siedziala sama :-).
Bylam przed chwila na pobraniu krwi bo za 2 dni w czwartek do ginak ide i badania
trzebabylo zrobic :-).
A ja nadal jem i nie bede sie ograniczala ,teraz podbrzusze mnie boli i prawy jajnik hi
ale pewnie poboli i przestanie bo ja juz tak mam :-).
A co do imion to dziewczynka OLIWIA a synek ARTUR :-)
 
Witam z rana!
Noc przespałam prawie bez problemu ( żadnego plamienia nie było). I jak na razie nie ma... Ale i tak sie stresuję i zaraz jadę do lekarza ( nie jadę do mojego, bo dzwoniłam dzisiaj rano i kazał mi przyjść jutro a do jutra to ja z nerwów umrę...). 3majcie kciuki, żeby wszystko było ok:tak:Jak wróce, dam znać...Wizytę mam o 11.
 
Witam z rana!
Noc przespałam prawie bez problemu ( żadnego plamienia nie było). I jak na razie nie ma... Ale i tak sie stresuję i zaraz jadę do lekarza ( nie jadę do mojego, bo dzwoniłam dzisiaj rano i kazał mi przyjść jutro a do jutra to ja z nerwów umrę...). 3majcie kciuki, żeby wszystko było ok:tak:Jak wróce, dam znać...Wizytę mam o 11.
Jasne słoneczko ze bedziemy trzymały kciuki :tak: jestem z Toba malenka i jestem pewna ze wszystko jest w porzadku :tak:
 
Cześć dziewczynki :-)

Witajcie słoneczka po świetach :-p więc miałam dać znac co u mnie wyszlo wiec sama nie wiem co mam myslec :-( mialam robic w sobote test ale wstalam rano i patrze @ ale bylam zla :wściekła/y: mowie wam dziewczynki!!! w sobote rano dostalam a w niedziele wieczorem juz koniec a w ogole mialam strasznie dziwny taki ciemny i tylko 2 dni masakra a brzuch mnie pobolewa dalej i czesto biegam siku... nie wiem co ja mam myslec hm...

hmm, a moze jednak zrób test? albo betę, co?

Witam z rana!
Noc przespałam prawie bez problemu ( żadnego plamienia nie było). I jak na razie nie ma... Ale i tak sie stresuję i zaraz jadę do lekarza ( nie jadę do mojego, bo dzwoniłam dzisiaj rano i kazał mi przyjść jutro a do jutra to ja z nerwów umrę...). 3majcie kciuki, żeby wszystko było ok:tak:Jak wróce, dam znać...Wizytę mam o 11.

Trzymam bardzo mocno :tak:

U mnie wszystko dobrze, pyszniutkie jedzonko zaliczone ;-), trzeba wrócić do ćwiczeń :-pzwłaszcza, że spotkałam się w Święta z pytaniem czy ja przypadkiem nie jestem w ciąży bo taki brzuszek mam :szok: (a ja się głupia łudziłam, że mój brzuch wygląda już dużo lepiej :-p;-))
 
reklama
Do góry