reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane!
jak tam Świąta?
U mnie masakra. Dzisiaj dostałam plamienia ( bardzo słabe, brunatne małe 2 plamki ) i strasznie się martwię i boję...:-(
jutro idę do lekarza. Troszkę boli mnie brzuch i nie wiem co mam robić. staram się jak najwięcej odpoczywać. Generalnie plamienia juz nie mam ale i tak jestem przerażona i strasznie boje się o malenstwo:-( A może powinnam iść na pogotowie?Boże, jak ja się boję...

Powiem ci tak ty chyba nie bylas u gina jeszcze ? wiec tabletek na podtrzymanie nie
bierzesz wiec moze idz do szpitala .Tam ci nic za bardzo nie zrobia tylko
podadza tabletki i moze usg zrobia ,wiem co mowie bo juz bylam 2 razy teraz w szpitalu.A z drugiej strony jak juz nie plamisz to moze idz jutro do gina
bo w szpitalu serio niewiele robia bo uwazaja ze to zalezy od losu
i oni w tak wczesnej ciazy nie moga nic wiecej zrobic jak podac leki na podtrzymanie.
Staraj sie teraz tylko lezec jakby sie cos dzialo w nocy to jedz do szpitala,
ale mam nadzieje i modle sie ze bedzie dobrze .
 
reklama
Asiu witam na forum:-) no wystarczy sie cieszyc ze jestescie juz w domku i podroz zakonczona pomyslnie..
Lunia nie boj sie lez i uwazaj na siebie i Maluszka
 
Lunia, lez jak najwiecej, a jutro idz do lekarza. Na pewno nie zostawi Cie z tym problemem samej.
Staram sie odpoczywać i nie myślec o tym wszystkim... Ale tak sie boję...:-(Na razie wszystko jest ok, nie ma żadnego plamienia tylko to co wcześniej ( to plamienie nawet nie było brunatne, tylko jakieś takie troszke ciemniejsze jakby no i dwie malutkie plamki). Non stop wymiotuję:-(Masakra.
 
Powiem ci tak ty chyba nie bylas u gina jeszcze ? wiec tabletek na podtrzymanie nie
bierzesz wiec moze idz do szpitala .Tam ci nic za bardzo nie zrobia tylko
podadza tabletki i moze usg zrobia ,wiem co mowie bo juz bylam 2 razy teraz w szpitalu.A z drugiej strony jak juz nie plamisz to moze idz jutro do gina
bo w szpitalu serio niewiele robia bo uwazaja ze to zalezy od losu
i oni w tak wczesnej ciazy nie moga nic wiecej zrobic jak podac leki na podtrzymanie.
Staraj sie teraz tylko lezec jakby sie cos dzialo w nocy to jedz do szpitala,
ale mam nadzieje i modle sie ze bedzie dobrze .
Dorotko ja tez się non stop modlę...
A do szpitala na szczęście mam blisko, wystarczy przejść przez ulicę, tyle dobrze. Zastanawiam się czy nie iść tak na wszelki wypadek, tylko nie chcę, żeby mnie tam badali...
 
Staram sie odpoczywać i nie myślec o tym wszystkim... Ale tak sie boję...:-(Na razie wszystko jest ok, nie ma żadnego plamienia tylko to co wcześniej ( to plamienie nawet nie było brunatne, tylko jakieś takie troszke ciemniejsze jakby no i dwie malutkie plamki). Non stop wymiotuję:-(Masakra.

No to nie ma zle jest dobrze wiec lez sobie w domku a jutro do gina i niech
przepisze ci cos na podtrzymanie :tak:.
Ja plamilam w tej ciazy juz 3 razy i duzo wiecej nic ty pierwszy raz skonczylo sie na jednej wkladce ,drugi raz bylo wiecej caly dzien plamilam :wściekła/y: ,a 3 razem normalnie
krew poszla po nogach i caly dzien plamien ale po tym krwawieniu jak
i po kazdym bylam na usg i dzidzia byla zdrowa :-D wiec sie nie martw
bo pewnie to nic zlego :tak:
 
Dorotko ja tez się non stop modlę...
A do szpitala na szczęście mam blisko, wystarczy przejść przez ulicę, tyle dobrze. Zastanawiam się czy nie iść tak na wszelki wypadek, tylko nie chcę, żeby mnie tam badali...

wiesz wydaje mi sie ze najpierw cie zbada na kozle pozniej dadza tabletki ,
poloza na lozku i moze pozniej zrobia ci usg u mnie tak bylo
 
No to nie ma zle jest dobrze wiec lez sobie w domku a jutro do gina i niech
przepisze ci cos na podtrzymanie :tak:.
Ja plamilam w tej ciazy juz 3 razy i duzo wiecej nic ty pierwszy raz skonczylo sie na jednej wkladce ,drugi raz bylo wiecej caly dzien plamilam :wściekła/y: ,a 3 razem normalnie
krew poszla po nogach i caly dzien plamien ale po tym krwawieniu jak
i po kazdym bylam na usg i dzidzia byla zdrowa :-D wiec sie nie martw
bo pewnie to nic zlego :tak:

Mam nadzieję, wieszt to nie jet obfite plamienie ( nawet nie wiem czy to można plamieniem nazwać, już mam taki mętlik w głowie.Teraz jak na to patrzę, to sama nie wiem jak to opisać...Tak jakby troszke ciemniejszy śluz ale bez krwi, bez intensywnego koloru, poprostu troche ciemniejszy. To było tak ok 14.30-15.00 a teraz jest normalnie, tak jak było wcześniej. Czuję się nawet dobrze, tylko mam non stop okropne nudności i wymioty. Jutro na bank ide do lekarza ale przyjmuje dopiero po południu... Może powinnam iść wcześniej do innego???
 
Lunia jak nic sie zmieni,tzn nie bedziesz znowu plamic, to idz do swojego lekarza, tym bardziej jesli mu ufasz(?). Koniecznie powiedz co zaobserwowalas, na pewno da Ci tabletki.
Dobrze ze ten szpital masz tak blisko jakby co tfu tfu.
I jeszcze Cie mdli i wymiotujesz biedaczku. Trzymaj sie!
 
dzięki, kochane! Umieram z jednej strony z niepokoju a z drugiej staram się nie myśleć o tym wszystkim dla dobra maleństwa. czeka nas długo i ciężka noc...
 
reklama
Mam nadzieję, wieszt to nie jet obfite plamienie ( nawet nie wiem czy to można plamieniem nazwać, już mam taki mętlik w głowie.Teraz jak na to patrzę, to sama nie wiem jak to opisać...Tak jakby troszke ciemniejszy śluz ale bez krwi, bez intensywnego koloru, poprostu troche ciemniejszy. To było tak ok 14.30-15.00 a teraz jest normalnie, tak jak było wcześniej. Czuję się nawet dobrze, tylko mam non stop okropne nudności i wymioty. Jutro na bank ide do lekarza ale przyjmuje dopiero po południu... Może powinnam iść wcześniej do innego???

Lez juz dzisiaj caly czas i jutro do wizyty tez lez i idz do niego i bedzie dobrze :-D.
Ja tez sie mecze z mdlosciami i wymiotami ale bywalo gorzej i ja sie ciesze
ze je mam bo to znaczy ze fasolka sie rozwija i u ciebie tez to pewnie znaczy:-D.
Jajnik mnie lewy kuje czasem i mam wzdecia hi hi .dobrej nocy
 
Do góry