reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane!
jak tam Świąta?
U mnie masakra. Dzisiaj dostałam plamienia ( bardzo słabe, brunatne małe 2 plamki ) i strasznie się martwię i boję...:-(
jutro idę do lekarza. Troszkę boli mnie brzuch i nie wiem co mam robić. staram się jak najwięcej odpoczywać. Generalnie plamienia juz nie mam ale i tak jestem przerażona i strasznie boje się o malenstwo:-( A może powinnam iść na pogotowie?Boże, jak ja się boję...
lunia to jest niedobór progesteronu w organiźmie, jak będzie więcej tego plamienia to jedz na pogotowie, a jak tylko tyle to do jutra wytrzymasz tylko leż, pewnie nie masz w domu luteiny lub duphastonu, szkoda bo mogłabyś sobie wziąść jedną tabletke, bo nawet jak byłoby za dużo w organiźmie to nic się nie dzieje a jak brakuje to .........., jak Ci to napisać aby Cię nie straszyć, kurcze nie wiem, no nic piszę prosto z mostu. Niedobór progesteronu powoduje poronienia, dlatego leż, nic nie rób a jutro rano do lekarza, może przesadzam z tym leżeniem ale lepiej dmuchać na zimne, jestem przeczulona na tym punkcie bo niedobór progesteronu to już choroba cywilizacyjna i dużo kobiet przez to traci dzidzie.

Nie wiem jakiego masz lekarza ale ja Twoim miejscu uparłabym się żeby dał Ci progesteron, w Krakowie większość dobrych lekarzy już na pierwszej wizycie przepisuje ciężarnym profilaktycznie progesteron (duphaston lub luteinę), bo poronienia spowodowane niedostatkiem progesteronu są już nagminnie

Wiem, wystraszyłam Cię, ale postaraj się zachować spokój, to ważne bo adrenalina która wydziela sie w stresie też wpływa bardzo negatywnie na dzidzię
 
reklama
Cześć dziewczyny wróciłam dzisiaj z wyjazdu świątecznego i mam dość.Dzięki za miłe powitanie na forum to był mój pierwszy raz i się stresowałam czy mnie przyjmiecie.
 
A co do imienia to ja z moim mężem jeszcze jak nie byliśmy małżeństwem to ustaliliśmy że nasze dzieci będą miały na imię Dawid i Dagmara, Dawid już jest, a Dagmara, no cóż, pewnie jej nie będzie, chyba, że adoptujemy

A tak w ogóle to się nie przywitałam.
gif26.gif

A więc witam Wszystkich w ten piękny zimowy dzionek, zasypałało nas, mąż musiał machać łopatą do sniegu żebyśmy mogli wyjechać z garażu
 
U mnie masakra. Dzisiaj dostałam plamienia ( bardzo słabe, brunatne małe 2 plamki ) i strasznie się martwię i boję...:-(
jutro idę do lekarza. Troszkę boli mnie brzuch i nie wiem co mam robić. staram się jak najwięcej odpoczywać. Generalnie plamienia juz nie mam ale i tak jestem przerażona i strasznie boje się o malenstwo:-( A może powinnam iść na pogotowie?Boże, jak ja się boję...
Lunia, lez jak najwiecej, a jutro idz do lekarza. Na pewno nie zostawi Cie z tym problemem samej.
 
reklama
Dziewczyny co zaradzić na nieregularne @?Mam rozpiętość do 43 dni.Raz mam 35 raz 31 raz 40 itp do 43dni.Co robić aby mieć choć troszkę regularniej?
 
Do góry