reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie dziewczynki!!! jestem po ślubie 2 lata i nasze starania sie zaczeły od grudnia 2007 fakt nie kochamy sie z mężem co dzień lecz tylko raz w tygodniu niestety ma nocne zmiany ale powiem wam ze gdy miałam teraz w marcu dni płodne to normalnie 3dni pod rząd:sorry2:teraz powinnam dostać 19 okres i czekam nie robiłam testu bo to bez sensu tak sie boje że nic nie wyjdzie :no: będę czekać jak tylko ciocia przyjedzie dam wam znać .... oby nie :shocked2:

Oby ciocia nie przyjechala. Trzymam kciuki za 19 i witaj na forum.
 
Cześć Dziewczyny.
Loretka, Migotka Właśnie poczytałam dużo na forum bociana o badaniach i suplementach dla mężczyzn. Tam również wspominano o MACA. Jest dostępny w Polsce bez problemu. Występuje samodzielnie lub z bioselenem. Cena ok. 40 PLN.
Z bioselenem to polecane dla mężczyzn, ze względu na ten selen.

Phelania, witaj na forum i życzę krótkiego czasu oczekiwania na fasolkę.
 
Phelanio witaj
Migotko z tego co znalazłam w necie, to bardzo łatwo to (MACA Lepidium meyer - żeńszeń peruwiański) dostać (tylko na przesyłkę trzeba czekać ok 2 tyg), więc ja kupię sobie to w poniedziałek w Krakowie, znalazłam sklep zielarski gdzie mozna to dostać w kapsulkach
 
Tez juz troszke pomyszkowalam po necie i znalazlam co nieco o Maca. I naprawde zrobilo to na mnie wrazenie. Moze trzeba by i tego sprobowac. Do wiesiolka podchodzilam z rezerwa a tu prosze, mam juz tyle sluzu co nigdy!
Acha i chyba faszerowalabym Maca mojego M, podobno swietnie wplywa na zolnierzyki.
 
reklama
Cholercia....mam do was prośbe dziewczynki...
Wiem na 100% że była tu mowa i Wiesiołku...ale jest godzina 1 w nocy a i ja jakoś źle szukam bo nie moge nic znaleść na tu ten temat....gdyby któraś z was miała pod ręka jakiegoś dobrego (zaznaczam dobrego) linka to ja bym bardzo prosiła...i jaki najlepiej stosować? bo z tego co sie doczytałam to tego jest tyle że mózg staje...z czosnkiem z witaminami...cuda na kiju...
M poszedł sobie na nocke a ja bez niego spać nie umiem...zaczeły sie cięzkie noce dla mnie :-(

Do poczytania rano...
 
Do góry