reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dorotko jak bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadeczku z fasolka no i z Toba,odpoczywaj lez jak najwiecej tak jak zalecil to gin.Najwazniejsze ze wszystko jest ok ale lepiej chuchac na zimne:tak::-):tak::-):tak:Scisakm i caluje
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Ostatnio mało tutaj bywam bo samopoczucie do bani. Ale co dzień was czytam
Wanilia_sky, czemu do bani? Wpadaj do nas czesciej, cos poradzimy na smuteczki.

Witam moje drogie Panie,
Jejku, ale mi ostatnio jakoś nie udaje sie bywać na BB...Raz, że na duszyczce mi wciąż ciężko i pewnie nic bym Wam radosnego nie potrafiła napisać i tylko bym smęciła o swoich dołkach...Nic mnie ostatnio nie cieszy i prawie kazdy powód doprowadza mnie do lez...
Nie wiem, kiedy ponadrabiam Wasze posciki... Kiedy znowu będę tak fajnie na bierząco w Waszych sprawach...
Mama pati, trzymaj sie slonko, bardzo brakuje mi Twoich postow. Mam nadzieje, ze znow na stale zagoscisz na BB. I nie pisz "w Waszych sprawach", Ty jestes z tej samej bajki:-).

Dorotka, no to jak plackiem lezec masz? Lez kochana, dobrze, ze fasolka pieknie rosnie.

Widze, ze u Was wiosennie sie robi, kwiatki sadzicie. Super. Uwielbiam kwiatowe balkoniki i ogrodki, tylko, ze teraz nie mam warunkow na takie przyjemnosci.
U mnie pogoda zadna rewelacja, buro i slonce bezskutecznie usiluje przedrzec sie przez chmury. Na razie siedze wdomku, cos posprzatam pewnie.

Gusiu, dzieki ponownie za fluidki.
 
Dziewczyny wrocilam od gina ale nie swojego tylko innego :-) dzidzia urosla ponad 3 mm
jestem dokladnie w 7 tyg i 3 dni i dzidzia ma 12,6 mm czyli wymiary sa dobre :-)
SERDUSZKO BIJE CIAZA JEST ZYWA ale mam zagrozenie poronieniem :-( i mam kategorycznie
lezec i wstwac tylko do sikania itp :-) ciesze sie strasznie ale nadal sie boje i juz
tak starsznie sie marwie i boje sie jak znow zaczne plamic choc modle sie by to nie nastapilo bo ja
sie tyle nerwow najem :-( .
Gin powiedzial ze ciazy bylaby super jakby wogole nie bylo plamien bo ich nie powinno byc

DOROTKA! To super wiadomosc. Specjalnie wlaczylam komputer, zeby sprawdzic jak u Ciebie. Lez teraz spokojniutko i nic sie nie denerwuj. Bedzie wszystko dobrze.
caluski

Gusia! Dzieki za fluidki! Wchlaniam :-D

MamaPati! Przytulam cieplutko :)

TRZYMAJCIE SIE WSZYSTKIE KOBIETKI!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki!!! jestem po ślubie 2 lata i nasze starania sie zaczeły od grudnia 2007 fakt nie kochamy sie z mężem co dzień lecz tylko raz w tygodniu niestety ma nocne zmiany ale powiem wam ze gdy miałam teraz w marcu dni płodne to normalnie 3dni pod rząd:sorry2:teraz powinnam dostać 19 okres i czekam nie robiłam testu bo to bez sensu tak sie boje że nic nie wyjdzie :no: będę czekać jak tylko ciocia przyjedzie dam wam znać .... oby nie :shocked2:
 
Do góry