reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Odebrałam dzisiaj wynik poniedziałkowego BHCG - 632,10!!!
Wzrósł o prawie 300 i to w 2 dni... ;-)

Reaza jeszcze tylko lekarz mnie czeka i wieczorkiem mogę spokojnie odpocząć po ciężkim dniu.

Pozdrawiam

suuuuuuuper!!!!!!! Bardzo się cieszę :-)

Nenius co do ochoty najwiekszej na przytulanka ja jest @ to ja mam to samo,az mnie nosi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

hihihihi, głupie co? ;-)
 
Odebrałam dzisiaj wynik poniedziałkowego BHCG - 632,10!!!
Wzrósł o prawie 300 i to w 2 dni... ;-)

Reaza jeszcze tylko lekarz mnie czeka i wieczorkiem mogę spokojnie odpocząć po ciężkim dniu.

Pozdrawiam

Gratuluje,

dziewczyny....ostatnio tyle fasolinek sie namnozylo...a fluidkow zadna nie sle....:no:
 
Dziewczyny, mam pytanie... Jak wygląda szyjka macicy podczas dni płodnych??
Nie wiem, czy to dobrze opiszę, ale myślę, że podczas owu tam jest takie wszystko, że tak powiem... pootwierane i jest wilgotno (u mnie tak sobie, więc trudno stwierdzić, czy są płodne dni, albo czy jest owu, bo ja to panikara jestem i ciągle myślę, że nie mam wcale owu), a potem po owu już się jakby zamyka. Mam rację???
 
Witajcie :-)

Pysia25 dobrze opisujesz szyjkę w dni płodne :tak: Wtedy powinna być miękka i otwarta. Jest uczucie wilgotności a nawet naoliwienia. Szyjka jest krótka i czasami trudno jest ją dosięgnąć.

Ewelinka27 super że betka ładnie przyrasta :-)
Elektra nie rozsyłamy na razie zarazków, bo się jeszcze boimy :sorry2:. Ja jak przy kolejnej wizycie usłyszę bijące serduszko to wtedy roześle do każdej zaraźliwe fluidki :tak:;-)
 
Mała korekta...w dni płodne szyjka jest wysoko...i jeśli juz uda sie ją dosięgnąć to jest miekka i pulchna :-) kiedy szyjka sie zamyka czuć zgrubienia...a gdy jest zamknieta wyraźnie czujesz cos twardego pod palcem...jesli doszło do zapłodnienia powinna być wysoko i twarda ( tak sie przynajmniej doczytałam ) jesli sie nie udało szyjka bedzie twarda ale bedzie nisko...dokładnie badając szyjke możesz nawet wyczuć kiedy dostaniesz @ bo wtedy zaczyna sie spulchniać ( na max 2 godziny przed)...
te wiadomości pochodzą z innych forów ale musze przyznać szczerze że u mnie sie sprawdzaja...chociaz ja swoja obserwuje tylko w dni płodne...kiedy poczuje że sie zamyka kończe obserwacje...
 
Mała korekta...w dni płodne szyjka jest wysoko...i jeśli juz uda sie ją dosięgnąć to jest miekka i pulchna :-) kiedy szyjka sie zamyka czuć zgrubienia...a gdy jest zamknieta wyraźnie czujesz cos twardego pod palcem...jesli doszło do zapłodnienia powinna być wysoko i twarda ( tak sie przynajmniej doczytałam ) jesli sie nie udało szyjka bedzie twarda ale bedzie nisko...dokładnie badając szyjke możesz nawet wyczuć kiedy dostaniesz @ bo wtedy zaczyna sie spulchniać ( na max 2 godziny przed)...
te wiadomości pochodzą z innych forów ale musze przyznać szczerze że u mnie sie sprawdzaja...chociaz ja swoja obserwuje tylko w dni płodne...kiedy poczuje że sie zamyka kończe obserwacje...
ja to z tymi dniami plodnymi to juz nie wiem jak to u mnie jest,niby brzuszek lekko pobolewa ,ale nie mam tego sluzu "bialkowego":baffled::confused: ani nie potrafie zbadac polozenia ,otwarcia i spulchniecia szyjki,jakas jestem niekumata czy co ?????
ale moze faktycznie od tego jajnika co zle funkcjonuje to i owulki nie ma ,wszystko sie okaze po badankach na hormonki i wizycie u mojej gin

A co tam u Was moje Kochane jak sie zaczal dzisiejszy wieczorek???
Ja dzisiaj mam ochote ogomna pomeczyc mojego M:tak:;-)musze niestety poczekac jeszcze jakies pare godzin:baffled:
A co tam u Gusi co sie dawno nie odzywala ?
Majeczko Dorotko jak samopoczucie wszystko w porzdadku u Was i Fasolek:-);-):tak: byscie daly troszke tych magicznych fluidkow ,:-D:tak:;-):-)
KasiaJ a ty gdzie sie podzialas cos malutko ostatnio sie pokazujesz ,wpadnik poklikac troszke z nami:-);-):tak:
 
reklama
witajcie !!

Loretko dziekuje za wsparcie, mysle ze to nic powaznego ale przy okazji zrobie tez wszystkie badankakrwi i na hormony... zobaczymy co gin powie!
A byłas juz w Chorwacji?? Jakie miasto polecasz? bo moze w tym roku wybierzemy sie z mezem.. tylko raczej nie autkiem bo to daleko ..chociaz maz mowi ze da rade:tak:
Kasiu ja nigdy nie byłam na Chorwacji i dlatego sobie o niej pomyslałam, bo wiesz, ja mam zasadę, że nigdy nie jeżdzę dwa razy w to samo miejsce, bo życie jest za krótkie a tyle do zobaczenia
Witajcie :-) dzis mijaja 3 latka odkad jestem w Grecji. Alez ten czas szybko leci!:tak:
Dzis tez ide do mojej G. ,zeby mnie obejrzala i sprawdzila czy wszystko ok,bo 2 ostatnie cykle wg testow byly bezowulacyjne....:baffled:
Pogode mamy do bani,wiec pewnie w pracy sie wynudze...ciesza sie tylko Flox i Uranija, bo bede miala wiecej czasu dla nich :-)
A kto Flox i Uranija?
Witajcie Kochane jak samopoczucie dzisiaj?u mnie dzisiaj pierwsze sloneczko wyjzalo od 2 tygodni no i w koncu nie pada.superowa pogoda:-)
a jaka pogoda w Polsce??????

Alicja ja tez jestem z Wroclawia i uwielbiam to miasto.
W Krakowie piękne słoneczko, ale potwornie wieje wiatr, dzięki czemu jest piękne czyste niebo, idealne na zdjęcia, i właśnie dziasiaj jak wyszłam z pracy to wybrałam się z aparatem na miasto i zrobiłam jakieś 100 fotek, nawet Wawel zaliczyłam, super oderwanie od rzeczywistości
hihihi, a kiedy się wybieracie?
Tak naprawdę to jeszcze nie wiemy, chciałabym w sierpniu ale to zależy czy mąż dostanie urlop
Helo:-)

W wakacje mamy jechac zwiedzać wawe...wtedy dopiero bedzie szkoła przetrwania ;-)

No to ide grzac gary...w czyms sie trzeba umyc :/
I tutaj właśnie sobie przypomniałam kiedy ostatni raz byłam w Warszawie, aż wstyd się przyznać. 18 lat temu, w szkole podstawowej
Dziewczynki mam wieści od mamy Pati. Nadal chora bidulka a co gorsza Patusia się zaraziła - miała dziś ponad 38 stopni. :-(

Generalnie coś im wciąż pod górkę ostatnio :-(
mama Pati, kuruj się kochana, życzę Tobie i Twojej córeczce dużo, dużo zdróweczka
Odebrałam dzisiaj wynik poniedziałkowego BHCG - 632,10!!!
Wzrósł o prawie 300 i to w 2 dni... ;-)

Reaza jeszcze tylko lekarz mnie czeka i wieczorkiem mogę spokojnie odpocząć po ciężkim dniu.

Pozdrawiam
Ale super wyniki, cieszę się bardzo
 
Do góry