reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Hej dziewczynki,nie udzielałam sie zbyt czesto,od czasu do czasu poczytam co u Was sie dzieje,jakis czas temu udzielałam się w dyskusjach moze mnie nawet nikt nie kojarzy,hehe.Teraz jestem w 5tygodniu ciazy,w sumie to jeszcze musze poczekac 2 tygodnie bo na usg dopiero widac sam pęchcerzyk,mała fasolina,ale nie widziałam jeszcze serduszka,takze cały czas czekam.To tak jakos sie dzieje ze wiadomosc ze sie udało jest dziwnym stanem,ja np.przez hustawke nastrojów nie mogłam sie pozbierac raz płakałam a za chwile smiałam i tak teraz przezywam kiedy powiedziem o tym szefowej,tymbardziej ze jest to mały zakład i jestem jedyna pracownica,takze wiadomosc ich na pewno nie ucieszy.
Moge Wam podpowiedziec apropo staran ja oczywiscie obliczałam te dni tak jak kazda z Was z kalkulatora dni płodnych,lub podobnie.wylicza sie równiez dzien najwiekszego prawdopodobienstwa i wtedy trzeba próbowac.My spróbowalismy zaledwie 3razy z 9 dni i myslałam ze nic z tego nie wyjdzie,ze za rzadko,a tu niespodzianka.
I cos Wam powiem!!:-)
Moze o tym słyszałyscie ale po stosunku trzeba zrobic swiece i tak sobie postac z pare minutek z nózkami w górze,w ten sposób zaszły moje 2 kumpele,smiałam sie niesamowicie,bagatelizowałam,ale gdy przez kolejne miesiace nic nie wychodziło spróbowałam i ja a co!!i wiecie co chyba to na prawde pomogło,niebawem na tescie pokazały sie 2kreseczki hehe.POLECAM WAM,moze akurat sie uda:-)3mam kciuki!!!
 
reklama
A mi jakos świece itd nie pomogły w tym cyklu...:baffled: no chyba ze świece nie w tą strone robiłam :-D

A zreszta...jak sie ma zajść w ciąże to sie zajdzie...a jak nie ten czas to nawet wiszenie na żyrandolu nie pomoże :-p

A ja siedze z kumpela i obgadujemy jej wesele...juz w lipcu...marzy mi sie żeby z brzuchem na nie iść :-)...eh te moje marzenia...czasami to najwierniejszy przyjaciel...
 
Acha mierzylam temperature do 24dc mialam 36.7 a dzisiaj skoczyla do 37.2 wg.mnie troche za pozno skoczyla.Nadal te pomiary to dla mnie czarna magia:confused:

Co sadzicie o takim usg d4? Moja bratowa zastanawia sie czy takiego nie zrobic.
 
Witam Wszystkie Nasze Kochane Forumowiczki:-):tak: U mnie dziś pochmurno...w nocy wiało,ze hoho... Co do naszej staraczkowej listy jak pisałam w poprzednim poście tak byc nie może. Dlatego teraz dluzej będę zastanawiala się nad przyjeciem kogos nowego do naszej listy (to nie byle co-wszystkie staraczki sa z niej dumne i czekaja na swoja kolej:-)) Nie moze być tak,ze X tu wpadnie tydzien popisze i X z nami nie ma:wściekła/y::szok::baffled: Staraczki są tu cały czas...Dlatego inforuję,ze popatrzę na ta liste rygorystycznie i ją wyremontuje ( X które sie nie pojawiaja musimy odjac-co wy na to?)

Witam Was dziewczynki niedzielnie! :-) Sorki, ze sie nie odzywam, ale ostatnio mam tyle pracy, walke z przeziebieniem swoim i najdrozszego (okropnie marudny....:wściekła/y:) i nastroje nie takie, wiec nie chcialam przysmecac. A tu przybywa 20 stron na dzien.... i nie nadazam.
Ale skoro Majeczka postraszyla, to chcialam sie zameldowac, zeby mnie z listy nie skreslala:-(.

Gratulacje dla MONIOLI i NIKI ! :-) Zarazajcie nas dziewczynki!

Wszystkim Wam milej niedzieli, owocnych staranek i zeby te bocianki zaczely calymi stadami do nas przylatywac :tak::tak::tak:
 
Witajcie Staraczki !!
Ja to wczoraj poprostu umierałam:-(przez tą Emme głowa mnie tak bolała ze po zakupach polozylam sie i tak lezalam i nie mialam na nic siły!!
A dzisiaj juz jest lepiej na szczescie:-) Ale z garażu mi połowe papy zerwało i mezus w ta ulewe ją poprawia ehh .. nie lubie tej pogody ..

Majeczko masz racje z ta lista, ja niektorych osob wogole nie kojarze i nawet nie wiem czy pisaly na Staraczkach.. moze jeden post o dopisanie do listy!
Majeczko napisz jakiego tego oleju z wiesiolkiem uzywalas??? Gdzie kupiłas??
wiem ze kiedys o tym pisałas ale wtedy ja bylam na poczatku staranek i myslalam ze sie uda a tu juz mam 4 cykl ... a cos czuje ze z tego nic nie bedzie.. to w kolejnym bym ten wiesiolek sprobowała:tak::-):-)
madzia81 Gratuluję !! dbaj o siebie i zycze spokojnej ciązy!!
Jesli chodzi o swiece to ja sie niekiedy staram ale jak na razie efektow nie widac:-(
A mezus sie smieje heh ze mnie co ja wyprawiam;-) ale mysle podobnie jak adiva
jak sie ma zajsc w ciaze to sie zajdzie nawet przy antykoncepcji;-)wiec zyrandol swieca na razie u mnie odpadaja!!
betiinka Trzymam kciuki za tescik... czekam z niecierpliwościa:-)
adiva Ja mocno za Ciebie trzymam oby sie udało i zebys mogla w to lato cieszyc siepieknym brzuszkiem!! ja tez bardzo bym chciala!!
Ja za to wolalabym dzidzie szybciutko bo moja siostra slubuje w 2009 albo 10 wiec wolalabym sie wybawic na siostry weselu:-):tak::tak:
To pozdrawiam was goraco w ten szary i ponury dzien !! Owocnych staranek Kochane:-)
 
Dziekuje!!!Wam tez sie uda:-)
Wiem ze "co ma byc to bedzie"wiadomo co komu pisane,ale spróbowac warto.Jak kazda z nas wie zajscie w ciaze to nie taka prosta sprawa jest taki moment praktycznie 24godziny kiedy moze sie udac,trudno wycelowac kiedy to nastapi,nie mówie ze za kazdym razem kiedy staniemy "na głowie"efekt murowny,ja do tego tez podchodziłam sceptycznie i duzym dystansem,ale nie wiem moze zbieg okolicznosci haha,sprawił ze sie udało.

Zycze Wam wszystkim fasolek i słodkich bobasków.
majeczko czy dobrze odczytałam Tobie równiez sie udało??
 
Cześć niedzielnie :-)

Witam Wszystkie Nasze Kochane Forumowiczki:-):tak: U mnie dziś pochmurno...w nocy wiało,ze hoho... Co do naszej staraczkowej listy jak pisałam w poprzednim poście tak byc nie może. Dlatego teraz dluzej będę zastanawiala się nad przyjeciem kogos nowego do naszej listy (to nie byle co-wszystkie staraczki sa z niej dumne i czekaja na swoja kolej:-)) Nie moze być tak,ze X tu wpadnie tydzien popisze i X z nami nie ma:wściekła/y::szok::baffled: Staraczki są tu cały czas...Dlatego inforuję,ze popatrzę na ta liste rygorystycznie i ją wyremontuje ( X które sie nie pojawiaja musimy odjac-co wy na to?)

w pełni popieram :tak::tak::tak:

Teraz jestem w 5tygodniu ciazy

Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja dzidziora położyłam spać, mężuś pojechał ze swoim bratem obejrzeć samochód (bo szwagier chce kupić) więc ja wolna i swobodna idę sobie zrobić domowe spa :cool2:
 
reklama
Witam Panie ponownie!
Pojawiłam się tu dobry miesiąc temu. Zniknęłam wraz z pojawieniem się @, bo się załamałam. Właśnie rozpoczęłam 7 cykl starań. Oprócz starań o dziecko rozpoczęłam też starania o niestresowanie się. Chcę wyluzować. Ale chociaż wiem, że aby wyluzować należałoby przestać o tym myśleć, jakoś nie mogę przestać czytać wszystkie fora i analizować siebie samej (temperatura, śluz itd).
Życzę wszystkim staraczkom powodzenia.
 
Do góry