reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam laseczki:-D:-D

U nas straaaaasznie wieje, więc nie wychylam z domu nawet nosa.
loretka, razem przegonimy tą wstręciuchę na całe dziewięć m-cy a nawet i dłużej.:-)

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-):-)
 
reklama
to ja też witam wszytskie mamusie...przyszle i obecne i te starajace sie.....:tak:
Pogoda faktycznie śpiąca...nic tylko kubek gorącej herbatki i nura pod koc...
kurcze mogla bym juz PRZYJSC WIOSNA...moze trzeba wczesniej Marzanne zatopic:-D
Milej Soboty laseczki...a dla tych cierpiących z powodu @....zeby szybko poszla PRECZ:tak:
 
Adiva, tak? Jesteś tam, ale mi się humor poprawił Gdzie jesteś? Jak Cie tam znaleźć? Zaglądnij do mnie (iwin)
 
Kochane Staraczki!
Wybaczcie że mnie tyle nie było ale ostatnie dni miałam bardzo zakręcone.
Najważniejsza informacja: MAM DWIE KRESECZKI :-):-):-):-)

Test wyszedł pozytywny! Najpierw robilam w środę tego Quicka i ta druga wyszła strasznie blada, ale ponieważ wyszła to postanowiłam w piątek powtórzyć test i wytedy wyszła już wyraźniejsza :tak::tak::tak: Nie mogłam uwierzyć w to co widzę i zaraz zadzwoniłam do swojego lekarza. Kazał mi od razu iśc na badanie krwi bo powiedział że narazie wiemy tylko że hormon hcg jest ale nie wiem ile go jest wiec pojechałam jak najszybciej na badanie.Wynik miałam w tym samym dniu i wyszło że hormonu jest nieco ponad 390 mlU/ml. Znowu zadzwoniłam z tą wiadomością do lekarza który powiedział mi że "gratuluję, jest pani we wczesnej ciąży"!!!! :-):-):-)

Narazie dał mi 2 tygodnie L4 bo caly czas jestem przeziębiona i 14.03 idę na wizytę do niego.

Jestem cały czas w szoku i ta wiadomość w ogóle do mnie nie dociera :-D Ogromnie się cieszę ale tak samo martwię żeby wszystko było dobrze. mam nadzieję że tak będzie. Muszę w to wierzyć i myśleć pozytywnie :tak:

Dziękuję Wam Wszystkim za trzymane kciuki i fluidki ktore najwyraźniej na mnie przeszły ;-) Przesyłam ogromne buziole.
 
Jestem...tylko że ja zielona jak świezy ogorek jestem w tym temacie....poki co to metoda prob i błedow :-) zaraz do ciebie zagladne....
 
Moniola kochana.......GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERDUCHA !!!!!! Świetnie że ci sie udało...dbaj o siebie i fasolke....spokojnej ciąży i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrówka i uścisków :-) :-) :-)
 
Moniola bardzo się cieszę, że ciąża potwierdzona GRATULACJE!!!!!

Teraz dbaj o siebie i małą fasolkę. Dużo zdrówka!!
 
55. kształt_zapachu I I 01.10.08
56. ewulka123
57. R.usałka
58. agnieszka677
59. adiva
60. monikaaa2
61. joasia1974
62. Julitka
63. barefoot

A ja probowałam sie dopatrzyć jakiejs prawidłowosci w tej liscie...i jak narazie wiem tylko tyle że ewulka juz ma dwie kreski...przynajmniej tyle sie z postów doczytałam...R.usałka sie nie udziela ostatnio cosik...a agnieszka ma tyle postów że nie chciało mi sie czytac :-D w efekcie wiem że nic nie wiem...ale co tam jest ok....

przez tą wichure net mi pada:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Gratuluje MONIOLA !!!!!!!!!!! super wiesci!!!!!!!!!!!

oj ja mam dzis podly humor zupelnie jak pogoda w warszawie :baffled:
 
Do góry