reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dzien dobry:-)za oknem mgla ale mimo to cieplo....Pol nocy sie przewracalam z boku na bok,glupoty jakies mi sie snily...Pan maz pojechal pracowac,a ja juz po spacerku z panem psem i w koncu z kaweczka zasiadlam :-)
Milego dnia :-)
 
reklama
Cześć babole ;-)

To Wy wczoraj o studiach? Ja jestem magistrem nauk ekonomicznych :-pi jakoś mi nie w głowie dalsze studiowanie :no:

Aha i moj M dzis zajal sie porzadkami w papierach :-) czego ja bym nie zrobila :-)
a teraz poszedl po mame bo ma ciezkie siatki :-) moj M jest wlasnie taki ze jak sie o cos
go poprosi to on to robi :-) czasem tylko pomarudzi ale i tak robi hi hi :-),szkoda
ze jeszcze czulosc nie idzie w parze z tym :-) , ale nie moge miec non stop wszytskiego hi :-)

no widzisz, trzeba doceniać co sie ma :tak:

ja jakos tak malo pijaca jestem....lubie od czasu do czasu winko jakies dobre ale i to rzadko.....

to tak jak i ja :tak:

Witam Was Kochane Staraczki. A mi się dziś z nosa leje, jak z kaczej d... :(( I zimno mi strasznie :(( I znowu cykl staranek okraszony choróbskiem:(((( Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! Obym tylko Pati nie zaraziła, bo Ona nawet jeszcze noska nie potrafi wysmarkać, a przed "gruszką" ucieka...


oj bidaku, zdróweczka!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie Kobitki,

u mnie nadal pogoda bez zmian....szaro,deszczowo i zimno,az wierzyc sie nie chce,ze to Grecja :szok: siedze w klinice,ktora Flox do spolki z Uranija dzisiaj demoluje....zimno...dlugieg spaceru nie bylo i energia je roznosi....:sorry:
adiva wspolczuje,cieplo sie ubierz i nam nie zamarznij! :-D
mama pati miejmy nadzieje,ze to tylko katar i nic powazniejszego....:tak:
 
Witam wszystkie kobitki na posterunku:-)

adiva, kurczę jak oni moga tak wam wyłączać ogrzewanie w sezonie grzewczym, mnie by chyba cos trafiło, jestem strasznym zmarzluchem

mama pati, zdróweczka kochana ci życzę:tak:
 
witajcie kochane
dzis widze troszke ruch na bb, a ja jak zwykle nie mam za wiele czasu. dzis sa 56 urodzinki mojej mamusi szkoda ze ide na cmentarz zapalic znicz a nie z prezentem do domu :-(
 
Dzien dobry jak Wasze chumorki?Dziewczynki pomocy macie jakies sposoby na mdlości, bo do 10:00 to nie daje rady tak mi niedobrze...
 
Kochane potrzebuję porady jak to jest teraz czy mogą mnie zwolnić jesli bym odrazu poszla na zwolnienie.Kiedys podobno ochrona dzialala od 3 miesiaca a teraz?
 
reklama
Agbar Vanilia sky chyba spróbuje waszych rad a teraz jem paluszki z sezamem he he
 
Do góry