reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

z tego co ja sie orjentuje to dopiero okres ochronny zaczyna sie po trzcim miesiacu ciazy a jak chcesz isc teraz na l4 to juz bys musiała ciagnac do porodu zeby im nie przyszło do głowy cie zwolnic
 
reklama
dobrz słoneczka uciekam bo masa zajec i jeszcze ta nieszczesna popołudniówka dzis, dobrze ze jutro wolne to zdaze cos wymyslec na walentynki dla mojego kochanego meza :-)
 
Trzymaj sie gusiu cieplutko i nie smuc sie. Twoja Mama patrzy na Ciebie z gory i nie chce,zebys byla smutna. Ona wie,ze to nie jest najlepsze dla Ciebie i Fasolki. :tak::tak:
 
Dzien Dobry Myszki

Wstalam...nie ma ciepłych kaloryferów ani wody :-( ale zaopatrzona w koc i ciepła herbate z miodem i cytryna zasiadłam do kompa :-)
Jakies dziwne objawy dzis mam...boli mnie....nie wiem co mnie boli....cos w dole brzuszka...pare cm od pępka...nie wiem co to...dni płodne sie skonczyły wiec nie wiem skad te bóle...i az mi do lewej nerki promieniuje...jak nie urok to ****
Z samego rana moja kumpela mnie wkurzyła bo nie dośc ze wysłuchiwalam jej żalów wczoraj na gg przez ponad 2 godziny to dzis 8 rano do mnie zadzwoniła z pytaniem czy bede na gg....No nic tylko podejść i zlać na goły tyłek...A tak szczerze to spodziewałybyscie sie czegos wiecej po facecie ktory z gory okreslił że bedzie to seks bez zoobowiazan???

Ogolnie same nerwy...moze Wy mnie myszki rozluźnicie
 
adiva tak szczerze topo takim facecie mozna sie spodziewac tylko najgorszego...hmmmm.jakby to ujac w slowa,zeby mnie administrator nie pogonil....:eek: Jak chce sobie pobzy*** bez zobowiazan to niech idzie do bur****. Ohyda tacy faceci...no poprostu ohyda...
 
Dzien dobry jak Wasze chumorki?Dziewczynki pomocy macie jakies sposoby na mdlości, bo do 10:00 to nie daje rady tak mi niedobrze...

musisz metodą prób i błędów znaleźć to co będzie działało na Ciebie - słyszałam o krakersach, żelkach, suchej bułce, herbatce imbirowej.......

Kochane potrzebuję porady jak to jest teraz czy mogą mnie zwolnić jesli bym odrazu poszla na zwolnienie.Kiedys podobno ochrona dzialala od 3 miesiaca a teraz?

ja niestety nie wiem :no:

Dzien Dobry Myszki

Wstalam...nie ma ciepłych kaloryferów ani wody :-( ale zaopatrzona w koc i ciepła herbate z miodem i cytryna zasiadłam do kompa :-)
Jakies dziwne objawy dzis mam...boli mnie....nie wiem co mnie boli....cos w dole brzuszka...pare cm od pępka...nie wiem co to...dni płodne sie skonczyły wiec nie wiem skad te bóle...i az mi do lewej nerki promieniuje...jak nie urok to ****
Z samego rana moja kumpela mnie wkurzyła bo nie dośc ze wysłuchiwalam jej żalów wczoraj na gg przez ponad 2 godziny to dzis 8 rano do mnie zadzwoniła z pytaniem czy bede na gg....No nic tylko podejść i zlać na goły tyłek...A tak szczerze to spodziewałybyscie sie czegos wiecej po facecie ktory z gory okreslił że bedzie to seks bez zoobowiazan???

Ogolnie same nerwy...moze Wy mnie myszki rozluźnicie

współczuję tego zimna, bólu i przepraw z koleżanką. Postaramy się pomoc :happy:

tak szczerze to nie wiem czy wchodzilabym w taki uklad w ogole.....

ja wiem, że bym nie wchodziła. Never, never :no:
 
A no widzicie...ona weszła zakochała sie i mysli ze on tez sie zakochal...Ale gdybyscie usłyszały od faceta że w jakims tam płaszczyku wyglada jak gestapo i macie go wiecej nie ubierac?Zapłaciła za niego 300 ciężko zarobionych zł i ze wzgledu na niego przestała nosic:szok:
jak dla mnie jego zabieranie jej do kin teatrów restauracji itd to jakas nowoczesna forma zapłaty...jak jej to napisze to sie miesiac nie odezwie do mnie....gorzej jesli sie pomyle i beda razem wyjde na ta złą...i tak zle i tak niedobrze...ale przynajmniej wam sie moge wygadac...:-)

Co nie zmienia faktu że takich par jest coraz wiecej....Boże widzisz i nie grzmisz !
 
reklama
adiva opowiem Ci 2 historie...tak krotko,zeby nie przynudzic....;-)
1. Moja przyjaciolka..... spotkala kolesia....palant od pierwszego mojego wejrzenia....spotykala sie z nim i po pewnym czasie ja stwierdzilam,ze jesli Twoja przyjaciolka ma gruba d*** to jej to mowisz i nie sciemniasz ,ze nie....:eek: wiec, jej powiedzialm,zeby sobie kolesia odpuscila. Oczywiscie "nie mialam racji" ...ona sie z nim meczyla, ja wysluchiwalam przez 5 lat jej narzekan - bo zwiazek byl oczywiscie o kant d*** rozbic....:baffled: jak bylo dobrze, to siedziala z nim, jak zle, to plakala u mnie....kiedys kolesia spotkalam i mu prosto w twarz powiedzialam co o nim mysle...bylam oczywiscie ta najgorsza.....DO CZASU kiedy sie rozstali.... teraz moja przyjaciolka wiedzie piekne zycie z mezem i cale szczescie mnie wreszcie tak naprawde posluchala....

2. Kolezanka po fachu z Grecji....sytuacja sie powtarza - koles palant do kwadratu, tyle ze tym razem nikt jej o tym nie mowi, bo jej przyjaciele nie maja JAJ!!! Wszyscy znajomi i przyjaciele wiedza,ze koles jest koszmarny,ale nikt geby nie otworzy!!!! Wszyscy o tym rozmawiaja miedzy soba,ale nikt tego jej nie powiedzial!!! Przyjaciolki milcza jak zaklete....no i od tygodnia jest wyznaczona data subu....teraz to juz na pewno nikt slowka nie pisnie,a ja uwazam ze to wielki blad. Bo koles jest na tyle koszmarny,ze ja nie potrafie z nim spedzic 15 minut. Mam ochote go uszkodzic....a jestem baaaaaardzo opanowana i baaaaardzo cierpliwa........

Wiec...mysle ,ze powinnas powiedziec to,co myslisz,zebys potem nie miala przyjaciolki na sumieniu. Poza tym przyjaciolki sa od tego,zeby mowic prawde, nie wazne jaka ona jest i czy sie podoba.... i nawet jak sie chwilowo na Ciebie obrazi....wkrotce zrozumie,ze mialas racje :-)

Ufffff:sorry:
 
Do góry