reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kobietki,milego tygodnia :-)

Iwonaka, swietnie,ze do nas dolaczylas....a jesli chodzi o mezczyzn, to wszystko da im sie powolutku wytlumaczyc.....:tak:

Klaudia,dobrze ,ze sie odnalazlas!! :happy:

Barefoot, cierpliwosci....to juz niedlugo!!!:-D
 
reklama
Cześć Babeczki :-)
Electra, to widzę, że znowu będziemy razem testować :happy:
Anets gdzie jesteś???? Robiłas ten teścik?? Ne trzymaj nas w niepewności :-)
 
Nenius - dziekuje , dziekuje, dziekuje :-)

Witam Was Staraczki !!
U nas w Opolu piekna pogoda...Ciepło, słonko świeci i ani jednej chmurki na niebie...:-)
Zabieram psa na spacer i moze @ nie bedzie tak bolała....Miłego Dzionka
 
Widzę, że już prawie wszystkie dziewczynki się obudziły, hehe

Anets, czekamy na wieści od ciebie, wpadaj do nas szybko i melduj co tam wyszło.

A u mnie @ nadal brak, chyba zakupię dziś kolejny teścik
 
Hmmmm...zaczyna znowu robic sie ciekawie....dziewczyny - trzymam za Was kciuki, testujcie i chwalcie sie i slijcie fluidki iiii...niech bedzie wreszcie kreseczkowo....ale tak do pary!!!! :-)
 
Dziewczyny to ja tez się zapisuję , własnie dzisiaj dostałam @ więc się nie udało. Wyć mi się chce znowu nic.:wściekła/y:Kiedy????????????????????
 
ena, przykro mi, że się nie udało. ale kochana głowa do góry, jeżeli nie teraz to naa pewno następnym razem, widocznie jeszcze nie czas na Ciebie. Wiem, że łatwo się mówi, ale potrzeba nam wszystkim cierpliwości.
 
Ena.....nie ma cosie zloscic....@ przyszla, @ pojdzie :-) a potem nadejda piekne dni starankowe....tak sobie o tym mysl i nie zlosc sie...dzidzie tego nie lubia....:tak::tak: luzik...pelen luzik i do przodu!!!:happy: usmiech na twarz i juz!!
 
reklama
noo piękna pogoda! niebeiskie niebo i sloneczko pieknie swieci:-)
wanilia_sky trzymam kciuki :tak:
electra masz racje przydalyby sie jakies fluidki, najlepiej jak najwiecej od mam pazdziernikowcych:tak: ja jeszcze mam troszke dni do testowanka...
 
Do góry