reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Iwonaka i ja ciebie witam u nas:-) I zyczę jak najszybszego zafasolkowania:-)

Ja dziewczynki zmykam spać, jakoś sen mnie zmorzył ;-)


Do juterka, papatki
 
reklama
Iwonka witamy:-) Fajnie tu prawda? Ja sie zadomowiłam tak szybko że już czuje sie jak w domu ;-) Dziewczyny sa super :-)

A ja na dzis miałam @ i nie przyszła....Tylko prosze sie nie cieszyć...mam kilka podróży za soba w tym miesiącu wiec zmiana klimatu mogła zrobic swoje...Zobaczymy :-)
 
Dziekuje Dziewczyny jestescie wspaniale. Dziekuje za cieple przyjecie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki:) swietnie ze jest nas tak wiele i ze mamy mozliwosc podzielenia sie swoimi problemami, uczuciami itd... a teraz zmykam spac.. bede snic o Fasoleczce....mhm..;)
 
Nie chwal dnia przed zachodem...Mój organizm żadko sie myli.. Wredna @ przyszła i zostanie ze mna kilka dni.Ale pierwsze koty za płoty...:-)

Spokojnej Nocy Mamuśki :-)
 
Witam!
Jako jeszcze-nie-do-końca-zadomowiona staraczka przyszłam po porcję wsparcia poniedziałkowego. Tak mnie kusi, żeby iść po test i nie czekać do środy.
Pozdrowionka!
 
Witajcie staraczki :-)
Ja na nogach standardowo od osmej...i z dwoma nocnymi karmieniami ;-)
Teraz moj szkrab zasuwa po podlodze........a ja BB ;-)...tylko kurka pradu nie ma, mam nadzieje ze mi bateria w laptopie nie padnie :-(

Od kilku dni bolą mnie cyce....i mam w brzuchu takie odczucie jak przed okresem :nerd::dry:.....ciekawe czy to moj organizm tak reaguje na odstawinie pigulek anty......bo na ewentualne objawy ciazowe to raczej za wczesnie :-D

ANETS - jak tam tescik??????
WANILIA SKY, BAREFOOT - witajcie
 
reklama
Jestem, ale naskrobałyscie :szok: hihiii

Majeczki nie było cały weekend??? A obiecywała, ze już nie zniknie :wściekła/y:

Nienius życzę Ci udanego wekeendu trzynaj się kochana pa

bardzo dziękuję, spędzony na spokojnie :-)

Aha, i dziekuję Neniuś za pomoc w sprawie fotek, I za wszystkie mile komentarze a propos fotek tez z całego serducha dziekuje!

drobiazg :happy:

Witam Was w sobotni poranek :-) wreszcie przyszla @!! moge zalaczyc znow moj suwaczek i odliczac dni do staranek :-D

no to przytulam na pocieszenie

Witam Wszystkie Lalunie :-)
Mam takie pytanie dla was...bo w sumie szukałam ale odp nie znalazłam.Wszystkie dziewczyny mówia że objawy @ sa bardzo podobne do objawów ciaży.Tylko że jak przychodzi @ to znikaja.A co sie z nimi dzieje kiedy mija termin miesiączki?Tez znikaja?Czy nadal sa bóle brzucha i bardzo wrażliwe piersi?A moze juz nikt nie zwraca na to uwagi jak zobaczy te magiczne II kreseczki ;-)
Tak mi jakos to przyszło do głowy z rana :-D
Ide sie szykowac o 11 pierwszy egzamin otwierajacy sesje...Buziaki Myszki :-) Życze miłego dnia...nawiedze was później

hmm :confused::confused::confused:, chyba przechodzą...ale kiedy dokładnie? Sama nie wiem. Jak masz II kreseczki to chyba naprawdę przestajesz na to zwracać uwagę ;-)

Witajcie :-)

U mnie humor do bani, zrobiłam test i wyszła jedna krecha, już brakuje mi słów na to wszystko.


OJ, bidaku Ty mój. Przytulam :tak:

Dziewczyny ja też jestem zdołowana i zła na cały świat tez się nie udało, co za zycie jestem zrezygnowana i mam dość. Małpa nadchodzi robiłam test negatywny.:no:

No nie, dla Ciebie też buziaczki :tak:

Dziekuje myszki za życzenia powodzenia ;-) Chyba cos pomogły bo juz jestem w domu po egzaminie i o dziwo poszedł rewelacyjnie.Az sama jestem w szoku :-)

gratuluję!!! :-)

Laseczki zrobiłam drugi teścik. Jak na wieczorowy to obie krechy pojawiły się niemal jednocześnie, więc chyba nie mam już wątpliwości czy jestem w ciąży
laugh.gif

W związku z tym już dzisiaj przesyłam wam obiecane całkowicie zaraźliwe fluidki
yes2.gif


************************************************** ***************
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
################################################## ##############

A to test nr dwa:


super!!!!!!!!!! Wreszcie pozytywne wieści :-):-):-). Gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:

Jestem, jestem :-)
Testowałam w poniedziałek, teścik negatywny, we wtorek przyszła @ i... niestety rotawirus, który dopadł całą naszą rodzinkę. Najpierw ja, potem mój Maciuś, a dzisiaj wzięło mojego męża. MA-SA-KRA. Gorączka, biegunka i tak przez parę dni - dlatego mnie nie było. No ale powoli wychodzimy na prostą :-)

:elvis::elvis::elvis: Dobrze, że u Was już lepiej :tak:

witajcie!! wcoraj mnie nie bylo bo bylam na egzaminie ojj od 7 do 19:( ale na szczescie zdalam:-):-)

gratuluję :tak:



Pomyslałam sobie ze pojde do ginka w środe, bo i tak mi testy nie wychodza, powiem mu ze nie wiem czy jestem w ciazy i niech on sie martwi co z tymi plamieniami bo ja juz zgoopialam, a moze jak mnie zbada to powie czy jest fasolka czy nie ma, .to bardzo dobry i doswiadczony lekarz.A jak nie dostane @ w tym tygodniu to pojde sobie tescik z krwi zrobie i juz. A co do testów , miałam nadzieje ze wyjda 2 krechy ale pamietam jak byłam z synem w ciazy daaaawno temu to robilam test kilka dni po terminie @ i drugiej kreski prawie nie bylo widac, wiec moze jest szansa na moja fasolinke:):) pozdrawiam i dam znac jak mi sie sytuacja wyjasni

oj, czekam z niecierpliwością na wieści.

Czesc jestem tu nowa i jakos tak dziwnie sie czuje, niepewnie.. wy juz sie staracie.. a ja narazie tylko bardzo chce.. bardzo.. kazdy objaw typu spozniony @ czy bolacy jajnik wiaze z nadzieja.. ale niestety niee..:( dzis w pracy dyskutowalysmy z kobitkami na temamt porodu i znowu sie nasluchalam jak to jest strasznie.. jak boli.. jaka znieczulica.. czy to az tak koszmarne przezycie? no a ta ogromna radosc gdy uslyszy sie krzyk tego Cudenka ktore otworzy oczka na ten swiat hm to musi byc piekne..

Witaj Iwonaka :-)

Poród? hmm, jakby to ująć? Spodziewałam się, że będzie ciężko ale nie przewidziałam, że aż tak :baffled: Tylko że naprawdę ten ból bardzo szybko się zapomina, to nie są tylko slogany. Rzeczywiście tak jest, że on przestaje być taki ważny jak już ma się dzieciątko przy sobie. Mimo, ze miałam bardzo ciężki poród (nie wszystkie są takie) to jak widzicie, nie zniechęciło mnie to do następnego dzidziusia więć głowa do góry: Damy radę :tak::tak::tak:



Witam, witam, juz do Was wróciłam. Niestety z @ :( Znowu sie nie udało:( Tak więc dołączam do staraczek na miesiąc luty!:)

Buziaczki, następnym razem będzie lepiej :-)

Nie chwal dnia przed zachodem...Mój organizm żadko sie myli.. Wredna @ przyszła i zostanie ze mna kilka dni.Ale pierwsze koty za płoty...:-)

Ojoj, to jeszcze Tobie też buziaki na pocieszkę załączam :tak:

Witam!
Jako jeszcze-nie-do-końca-zadomowiona staraczka przyszłam po porcję wsparcia poniedziałkowego. Tak mnie kusi, żeby iść po test i nie czekać do środy.
Pozdrowionka!

No i już sama nie wiem co Ci poradzić...Jak tak bardzo Cię korci to może kup? Tylko nastaw się od razu psychicznie, że jest jeszcze bardzo wcześnie i nawet jak test pokaże 1 kreskę to to jeszcze nic nie oznacza...
 
Do góry