reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dzień dobry poniedziałkowo :-)

Ena szkoda czasu tracić na żale. Zbieraj szybciutko siły na nowe starania :-). Buzia do góry. Przecież się uda i to trzeba mieć zawsze na myśli. To tylko kwestia czasu. Zobaczysz. Wszystko będzie dobrze.

Ja też dostałam @ i nie rozpaczałam. Udało mi się zachować dobry nastrój i dzięki temu wszystko wygląda o wiele lepiej i optymistyczniej :-)
Dziewczynki wiary więcej w nas musi być :tak:

Damy rade:-)
 
Dzień dobry poniedziałkowo :-)

Ena szkoda czasu tracić na żale. Zbieraj szybciutko siły na nowe starania :-). Buzia do góry. Przecież się uda i to trzeba mieć zawsze na myśli. To tylko kwestia czasu. Zobaczysz. Wszystko będzie dobrze.

Ja też dostałam @ i nie rozpaczałam. Udało mi się zachować dobry nastrój i dzięki temu wszystko wygląda o wiele lepiej i optymistyczniej :-)
Dziewczynki wiary więcej w nas musi być :tak:

Damy rade:-)

mądrze "gada" hihihi :tak::tak::tak:
 
dzięki za gratulacje egzaminku - to byl najgprszy! a dzisiaj mam jeszcze 2 egzaminki wkurzam się bo wroce w nocy a dzisiaj są urodzinki mojego meżusia:-)
monik75 tak trzymaj:tak:
Musimy być cierpliwe to nam bocianek wynagrodzi;-);-)
 
Czesc Monik 75, takiego wlasnie zdrowego optymizmu nam potrzeba..... :-)

a kciuki za egzaminy trzymamy nadal, bo jak mamy szczesliwe, to dzieci przyjda szybciej :happy:
 
Nenius,a jak tam u Ciebie?kiedy testujesz?bo nie masz suwaczka i sie juz pogubilam...:baffled: i co z tym naszym nowym watkiem? kiedy zostanie zamkniety? bo mysle ,ze dziewczyny nie dodadza zdjec zanim to nie nastapi... :no:

Majeczka? gdzie Ty sie znowu ukrylas??? :szok:
 
reklama
Nenius,a jak tam u Ciebie?kiedy testujesz?bo nie masz suwaczka i sie juz pogubilam...:baffled: i co z tym naszym nowym watkiem? kiedy zostanie zamkniety? bo mysle ,ze dziewczyny nie dodadza zdjec zanim to nie nastapi... :no:

Majeczka? gdzie Ty sie znowu ukrylas??? :szok:

hihihi no nie mam i mieć nie będę jeszcze przez kilka miesięcy bo ja staranka zacznę gdzieś tak w wakacje :tak: (o ile zdrowie mi na to pozwoli).

Na razie robiłam badania krwi bo coś za bardzo krwawię przy zabiegach no i 3 wyniki przekraczaja normę. Dzisiaj ide do lekarza to sie dowiem co i jak. Czekam też na wynik badania tego kaszaka, którego mi usunięto 2 tygodnie temu, ale myslę, że tutaj wszystko jest ok :sorry2:.

W marcu szczepię się 3 dawką przeciwko żółtaczce. A w kwietniu mija mi rok pracy (obiecalam pracodawcy, że przynajmniej tyle przepracuję). A potem w zasadzie już droga wolna. Tyle tylko, że wolałabym żeby dzidzia nie rodziła się w zimie więc pewnie poczekamy ze starankami do wakacji. No, jeszcze nie wiem, na razie musze czekać przynajmniej do kwietnia :tak:

A co do wątku...Ja moge pisać do anislu tylko chciałam, zeby Majeczka potwierdziła, że wszystkie nicki na liście są powpisywane poprawnie.......Ale Majeczki nie ma :-(, a ja jestem w pracy i nie za bardzo mogę teraz tego posprawdzać...
No i jeszcze tak się zastanawiam..........do naszego wątku ciągle ktoś nowy dołącza...jakie bedziemy miały zasady przyjmowania do zamkniętego? Przyjmiemy każdą, która się zapisze do staraczek 2008 czy nie? Boje się, że codziennie będziemy pisać posta o dopisanie kogoś hihihi. Chociaż czy to coś przeszkadza? Mi nawet nie, tylko nie wiem co administratorka na to ;-)
 
Do góry