reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

nenius, to juz wszystko wiem :-) czy moze plt sa niskie? Kaszakiem sie nie przejmuj, na pewno bedzie wszystko w porzadku. No a potem juz bedziemy Ci dopingowac w starankach i wspierac tak, jak Ty robisz to dla nas teraz. :happy::happy::happy:

A jesli chodzi o dopisywanie dziewczyn do zamknietego watku, to moglybyscie to robic raz w tygodniu, powinno wystarczyc :-) administratorka nie bedzie miala duzo pracy,a dziewczyny moga tydzien poczekac z pokazaniem swoich i obejrzeniem naszych zdjec. :tak:
 
reklama
nenius, to juz wszystko wiem :-) czy moze plt sa niskie? Kaszakiem sie nie przejmuj, na pewno bedzie wszystko w porzadku. No a potem juz bedziemy Ci dopingowac w starankach i wspierac tak, jak Ty robisz to dla nas teraz. :happy::happy::happy:

A jesli chodzi o dopisywanie dziewczyn do zamknietego watku, to moglybyscie to robic raz w tygodniu, powinno wystarczyc :-) administratorka nie bedzie miala duzo pracy,a dziewczyny moga tydzien poczekac z pokazaniem swoich i obejrzeniem naszych zdjec. :tak:

Plt??? Nieee, a co to?

Ja mam właśnie za dużo w takich oto pozycjach: P-LCR, czas APTT i RATIO APTT.
Ale nic to, dzisiaj się wszystko wyjaśni.

Co do dopisywania to chyba masz rację :-)
 
Ja tez jestem, co prawda w pracy,ale przy takiej pogodzie nikt tu dzisiaj nie zapuka,wiec mam duzo czasu na pisanie :-)
 
Idę się połozyć bo jakieś zmęczenie mnie dopadło, nie mogę usiedzieć na fotelu. I męczy mnie ta niepewność, @ brak, mnie brzuch pobolewa, ale inaczej jak na @. Już bym wolała dostać tą @, niż żyć w niepewności i robić wyliczankę, jestem, nie jestem;-)

Może przydałoby się zrobić jeszcze jeden test??
 
Zrob jutro rano...moze sie wyjasni, po co masz sie dreczyc?:happy: A teraz odpocznij,poczytaj albo pomarz.....jutro bedzie lepsze :-)
 
reklama
Dzięki elctra, jutro chyba zrobię test, tylko kto mi go teraz kupi, mój M, w pracy do późnego wieczora a mi się nie chce nosa wychylać poza dom.

Idę na razie poleżeć, może coś wymyślę;-)
 
Do góry