reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie nowe staraczki :-) Fajnie że z nami będziecie:-)

KasiaJ82 ja mam tak samo z tymi testami. A jak robiłam pierwszy raz test to ręce tak strasznie mi się trzęsły że myślałam iż nie zrobię tego testu :-D
Tak to jest, pomimo że bardzo wyczekujemy fasolki to jak się już okazuje że jest to jesteśmy ty wręcz zdziwione :shocked2::-D
 
reklama
Ja ostatnio zrobiłam jeden test i była jedna krecha a za 3 dni @!Teraz sobie obiecałam że wyczekam do terminu żeby znowu się nie zawieść ale to tak trudno się powstrzymać ciekawość zjada człowieka.Ale ja do testowanka to mam jeszcze dużo czasu.
 
Która kobietka nam przesle pozytywne fluidki juz się nie mogę doczekac pierwszej:tak::tak::tak:
 
KasiaJ bedziesz pierwsza!!! daj znac jaki wynik testu.
U mnie raczej @.przyjdzie, no jeszcze ma kilka dni,tak czuje....
 
Moze ktoras z Was ma wieksza wiedze ode mnie o duphastonie? Moj G w PL powiedzial,ze po dlugim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych przepisze mi D na uregulowanie II fazy cyklu. I powiedzial, ze jak zajde w ciaze, to nic nie szkodzi,bo D stosuje rowniez kobiety na podtrzymanie ciazy - ale na ulotce jest inny schemat w przypadku podtrzymania ciazy.. Drugi G, ktorego mam w GR powiedzial,ze nie potrzebuje brac tego leku. Co myslicie? :confused:
 
Bettinko musisz cieplutko o tym myśleć :tak:mam nadzieję że wekeend zaplanowałaś sobie z mężusiem i milutko go spędzicie może uda Ci się nie mysleć o tym tak intesywnie.Ja dopiero się dowiem w poniedziałek(narazie nie mam kompa w domku) czy będziesz mamusią obym w poniedziałek przeczytała że taaaaaaaaaak
 
Ena ja w staranka dopiero wchodzę ;-). Owu przewiduję na niedziele albo poniedziałek. Dzisiaj tempka lekko podskoczyła u mnie, więc jutro przewiduję lekki spadek początkujący owulację.
Betiinka jeszcze nic nie przesądzone. Nie nastawiaj się tak negatywnie ;-) Najlepiej to by było podejść do sprawy neutralnie, tylko jak to osiągnąć :baffled::-D
 
reklama
Do góry