reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Co do suwaczków, to ja bym się nimi raczej nie sugerowała. Wg moich obserwacji (głównie śluzu i bólu brzucha), owulacje miałam w 13 dniu, a na suwaczku była w 15 przy 28 dniowym cyklu.

A co do tego, czy jesteśmy za stare na ciąże, to zdecydowanie mówię: NIE :-)

Ja z Maciusiem zaszłam w ciążę jak miałam 32 lata po 6 miesiącach baraszkowania bez zabezpieczenia. Ciążę całą przeszłam bez żadnych komplikacji, pracowałam do poniedziałku a w piątek urodził się śliczny, zdrowy Maciuś. Tak więc głowy do góry, będzie dobrze. :-)
 
reklama
Witam:-)
Jezuuuuu ile Wy piszecie:szok:
Z niecierpliwoscia czekam na Wasze testy - i tzymam kciuki:tak: Widze ze u niektorych z Was moze, moze - super:-)
A ja Wam powiem, ze jak sie staralismy o pierwszego maluszka to tez ciagle mialam mdlosci - nie wiem ile w tym bylo mojej imaginacji - chyba duzo:sorry2: Bo jak potem w ciaze juz zaszlam to ndlosci i wymioty zaczely sie dopiero okolo 8 tygodnia :-D
Co do wieku M....ANETS 32 to wcale nie duzo...moj ma skonczone 34;-)
Wszystkim ktore poklocily sie z drugimi polowkami - lepszych humorkow zycze i szybkiego pogodznie ( w jakze przyjemny sposob:-p:blink:).

A ja jestem juz wolna od pigułek anty - HIP HIP HURRRRRRA !!!!!!! Ale mi z tym dobrze:-p:-D:-p
 
Super ,ze pozbylas sie pigulek!moze to jakos uczcisz???

Ja siedze przed komp.i wpatruje sie w monitor.Jakis bezwład mnie ogarnął....smutek...

Wiekiem facetow nie ma sie co przejmowac.Trzeba wyluzowac:)))
 
Aneta23 to teraz tylko odliczanie dni regeneracja organizmu i zabieracie sie się do robotki Anetko;-)
 
Wiecie już nie mogę się doczekać powrotu do domku żeby się pogodzić z mężulkiem bo mi źle z tym:-(
 
Super ,ze pozbylas sie pigulek!moze to jakos uczcisz???

Uczcijmy to razem :-);-)
toast.gif
 
Witam na forum,

ja tez sie dolacze do Was, od wczoraj jestem staraczka po raz pierwszy.

Pozdrawiam Was i zycze owocnego fasolkowania.:-)
 
Witam,witam...oj widzę,że się dzieje:-) betiinko-trzymam mocno kciuki-napisz jutro z rana szybciutko...jaki wynik - ma być 2 grube I I
Kochaniutkie,a kto testuje po Betiince?
Jak się czujecie dziewczynki?
Pozdrowionka
 
Cześć!

Ja również z Mężem staram się o maluszka. Do tej pory tylko czytałam o waszych problemach. Obecnie jestem w małym dołku i postanowiłam napisać.Bardzo proszę o radę. W styczniu 2006 roku okazało się, że jestem w ciąży po pierwszym miesiącu starania. Niestety w 6 tygodniu poroniłam. Po badaniach okazało się, że mam guzka tarczycu i niedoczynność. Zaczełam ją leczyć w tej chwili jest ona opanowana i zmniejsza się. Przed leczeniem tarczycy miałam normalne miesiączki może nie regularne co do dnia ale miałam. Po roku leczenia tarczycy okazało się,że mam cystę na jajniku, którą usunięto mi za pomocą laparoskopi, przepłukano jajniki i usunięto wszystkie jajeczka znajdujące się między jajnikiem a jego policystyczną powłoką. Próbowałam zajść w ciążę bez powodzenia. Miesiączki mam w cały świat czasami wywołane dopiero po luteinie.Zmieniłam lekarza i okazało się, że mam Policystyczny Zespółm Jajników. Wyniki zrobione w 5 dniu cyklu są dobre, żaden nie odbiega od normy. Dostałam Clostilbegyt na wywołanie jajeczkowania. Na USG lekarz dopatrzył się śladu jajeczkowania, błona macicy w 16 dniu cyklu miała ok 16mm wię lekarz stwierdziła,że bardzo dobra. Miałam nadzieję na ciąże. Zaczełam delikatnie plamić więc lekarz zalecił mi luteinę. Po dwóch dniach brania dostałam większego krwawienia. Myślałam, że mam okres. Po jednym dniu plamienie większe ustało i już drugi dzień nie biorę luteiny a okresu nie mam. Jestem w 25dniu cyklu, zrobiłam test ciążowy i oczywiśćie jedna kreska. Czy ktoś mi może wyjaśnić co się ze mną dzieje i czy wogólę zajdę w ciąże. Tarczycę lecze eutyroksem. Proszę o pomoc. Daria:baffled:
 
reklama
Chce serdecznie powitać Electre napewno będzie Ci łatwiej z nami przeżywać staranka
 
Do góry