reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ja testuje dopiero ok. 23 stycznia.
Daria, nie pomogę Ci, bo się na tym kompletnie nie znam, ale obiecuję, że będę trzymać kciuki za szybkie zafasolkowanie.
 
reklama
Witaj Dario ojej bardzo ci współczuje bo widze z opisu że duuzo przeszłaś kurczę ale ja za bardzo od strony medycznej to ja się nie znam, ale powiem Ci że napewno Cie spotka to szczęcie i bedziesz miała to maleństwo wyczekane i ukochane wszystkie tu czekamy na tę wiadomość i napewno sie uda ZOBACZYCIE
 
daria k ... ludzie wychodza z cięzkich chrób-bo maja wiarę, nadzieje na to,że uda im sie wyzdrowieć... (Wiem o jednym przykładzie z zycia,ze jeden męzczyzna mial nie wielką wadę serca...miał operacje i wszystkie wyniki byly zadowalające,ale on tak uwierzył w to,że sie nie uda...,że przestał jeść ciągle był przygnebiony...w końcu umarł-lekarze powiedzieli,ze to przez jego nastawienie...) Skoro nastawienie moze powodować złe rzeczy to i moze byc tak na odwrót!!!
Kochana Zapomnij o tym co złego Cie spotkało...wiem,ze to nie łatwe,ale wiem również,że do zrobienia... Powiedz sobie-mogę! chce! i napewno mi się uda! nie spocznę poki nie bede miała w ramionach mojego kochanego malenstwa. Podnies głowę do góry. Jestes w koncu jedna z nas - staraczek,ktore prą do celu aż go osiagną. Wiem,ze czasem nachodzi nas moment w ktorym nie mamy juz sił. Ale pamiętaj już nie jestes sama-masz nas...całe grono staraczek... Pomysl tak: na razie nasze maleństwo jest w naszych myslach,serduszkach i modlitwach. Teraz musimy działać by mógł być w naszych ramionach:-)
Czekanie z nami wcale nie będzie takie złe ;-) my z M staramy sie już 13-m-ąc.
Szkoda,ze wcześniej tu nie trafiłam:-) Teraz odczuwam wsparcie...współczucie zrozumienie...i szybciej mija czas oczekiwania.
Dario uśmiechnij się! bo uśmiech to najfajniejsza i najladniejsza krzywizna,która wszystko prostuje:-)
Dobrze,ze do nas napisałaś!!!
ojej ale się rozpisałam:szok:
]Pozdrawiam:-)
 
Witam wszystkie "stare" i nowe staraczki.Widze ze jeszcze u Zadnej nic nie wiadomo.A ja czekam i czekam na te fluidki:tak:Ja nie wiem, moze za slabo sie staracie:-D
 
Ja za biurkiem a przede mną kominek więc nie jest najgorzej ale chumor jakiś kiepski
 
U mnie ładna pogoda:-) no i dni mam płodne:tak: mam nadzieję,ze to zaowocuje;-):-)
Ależ mnie energia rozpiera:-) mieliśmy dzis z M sie nie przytulać bo codziennie to za czesto,ale chyba nie wytrzymam i go wykorzystam:-)
Dziewczynki sle dobra energie:-) dla wszystkich
 
Tez mysle ze moze za bardzo sie staramy.Ale ja jeszcze nie znalalam sposobu na wyluzowanie, ciagle mysle tylko co zrobic zeby bylo szybciej. wczoraj wieczorem strasznie mnie mdlilo i zaczelam sobie wkrecac ze to to.tylko ze to troche za szybko bo spodziewana@25.01.
 
reklama
Witajcie nowe starające się 2008:-)
U mnie bez zmian czyli brak @ .
Pisałysie ze moze miec na to wplyw stres, ale kto teraz nie zyje w stresie ;-)
ostatnie cykle mialam 31 dni alo krotsze, sama nie wiem bo jesli nna tescie w poniedzialek byla 1 kreseczka a nie mam do tej pory @ to obawiam sie ze cos jest nie tak! dzisiaj zrobie test kupie z innej firmy moze ale jak bedzie znow 1 kreska to moze do lekarza pojde..
Wiece co staram sie o faolke ale jak mam zrobic test jakos jetem przerazona..
 
Do góry